Alois Hroza, urolog Blansko

MUDr. Alois Hroza

Urolog

6 názorů

Uložit


Adresa

Sadová 33, Blansko
Urologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
6 názorů

M
Ověřeny pacient
Umístění: Urologická ambulance

Nejlepší urolog, specialista na svém místě! Jako jediný po mých vleklých problémech zjistil příčinu, jiný "urolog" tvrdil, že si vymýšlím a posílal mě na psychiatrii. Díky panu doktorovi Hrozovy jsem nyní schopná fungovat a zdravotní problémy jsou o 100% lepší! Navíc je velmi pečlivý, nic nebere na lehkou váhu, vše důkladně vyšetří a má velmi příjemné a klidné jednání. Děkuji, MO


M
Ověřeny pacient

Velmi slabý ... Po ustavičné bolesti v močové trubici usoudil, že je to z písku, který mám v ledvinách a při močení vytékajíc spolu s močí a že to mám léčiti urolog. čaji, což samozřejmě nepomáhalo !!
Po roce jsem vymočil kámen velikosti 6,5 x 4,5 mm, ale bolest neustávala ani po vymočení.
Navštívil jsem proto jiného urologa a ten "napoprvé" zjistil další kámen 18 mm v močovém měchýři, který bolest infekcí způsoboval a je vyvolaný zvětšenou prostatou, která neumožní úplné vyprázdnění moč. měchýře.
Uvažuji proto o bolestném a žalovati jej protože mne max. zklamal a já trpěl denně bolestmi !!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Pa n doktor mi zachránil život když mě poslal do nemocnice do Brna. Nemohl za to, co se stalo cestou, ani za to že 155 nemá lidi.Byl citlivý, hodný a snažil se mě uklidnit i kdyzž to asi potřeboval sám, jen tak dál díky němu eštěchodím a vůbec dýchám. Tak vám moccccc děkuji za Vaší laskavou péči. Studentka MPŠ Letovice


N
Ověřeny pacient

Pan doktor Hroza nebude tak dobrý lékář, jak tu někdo popisuje. Člověka s opakovaně vysokou hladinou PSA od června 2010-a tehdy již otazníkem nad zhounou nemocí, poslal na punkci a potvrzení Ca prostatae až v červnu 2011 !!! Ten pán - můj otec nyní umírá ze dne na den před mýma očima (pracuji ve zdravotnictví- tudíž vím o čem píšu) . Pan doktor vyčkával... na co a proč??? Nedali jsme peníze do obálky???


Nejlepsi doktor,jen je chudak na to v BK na poliklinice sam.
Jedinou nevyhodou je cekani,ale za to lekar nemuze.


Mám jen jednu zkušenost (naštěstí), seminom varlete. Pan doktor odhadnul diagnózu velmi dobře, obratem mě poslal na sono a na základě výsledků už jsem do nemocnice odjížděl s předoperačním vyšetřením. Rychle, přesně. Líp to asi vypadat nemohlo.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti