Urologická ambulance
Sadová 33, Blansko

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Urologická ambulance

Nejlepší urolog, specialista na svém místě! Jako jediný po mých vleklých problémech zjistil příčinu, jiný "urolog" tvrdil, že si vymýšlím a posílal mě na psychiatrii. Díky panu doktorovi Hrozovy jsem nyní schopná fungovat a zdravotní problémy jsou o 100% lepší! Navíc je velmi pečlivý, nic nebere na lehkou váhu, vše důkladně vyšetří a má velmi příjemné a klidné jednání. Děkuji, MO

Velmi slabý ... Po ustavičné bolesti v močové trubici usoudil, že je to z písku, který mám v ledvinách a při močení vytékajíc spolu s močí a že to mám léčiti urolog. čaji, což samozřejmě nepomáhalo !!
Po roce jsem vymočil kámen velikosti 6,5 x 4,5 mm, ale bolest neustávala ani po vymočení.
Navštívil jsem proto jiného urologa a ten "napoprvé" zjistil další kámen 18 mm v močovém měchýři, který bolest infekcí způsoboval a je vyvolaný zvětšenou prostatou, která neumožní úplné vyprázdnění moč. měchýře.
Uvažuji proto o bolestném a žalovati jej protože mne max. zklamal a já trpěl denně bolestmi !!!

Pa n doktor mi zachránil život když mě poslal do nemocnice do Brna. Nemohl za to, co se stalo cestou, ani za to že 155 nemá lidi.Byl citlivý, hodný a snažil se mě uklidnit i kdyzž to asi potřeboval sám, jen tak dál díky němu eštěchodím a vůbec dýchám. Tak vám moccccc děkuji za Vaší laskavou péči. Studentka MPŠ Letovice

Pan doktor Hroza nebude tak dobrý lékář, jak tu někdo popisuje. Člověka s opakovaně vysokou hladinou PSA od června 2010-a tehdy již otazníkem nad zhounou nemocí, poslal na punkci a potvrzení Ca prostatae až v červnu 2011 !!! Ten pán - můj otec nyní umírá ze dne na den před mýma očima (pracuji ve zdravotnictví- tudíž vím o čem píšu) . Pan doktor vyčkával... na co a proč??? Nedali jsme peníze do obálky???

Nejlepsi doktor,jen je chudak na to v BK na poliklinice sam.
Jedinou nevyhodou je cekani,ale za to lekar nemuze.

Mám jen jednu zkušenost (naštěstí), seminom varlete. Pan doktor odhadnul diagnózu velmi dobře, obratem mě poslal na sono a na základě výsledků už jsem do nemocnice odjížděl s předoperačním vyšetřením. Rychle, přesně. Líp to asi vypadat nemohlo.