Alexis Regueyra Bolaňos, praktický lékař Velké Opatovice

MUDr. Alexis Regueyra Bolaňos

Praktický lékař

Mládežnická 492, Velké Opatovice
Praktický lékař pro dospělé

Jsem velice spokojený. Po vleklých zdravotních problémech a absolvování mnoha sezeních u různých lékařů, mě tento pan doktor po vyšetření určil diagnózu, která byla naprosto banální, ale na kterou řada dalších lékařů nebyla vůbec schopná přijít. Díky tomuto panu doktorovi se dnes cítím tak dobře, jako už léta ne. Mnohokrát děkuji!

nejlepší lékař

Hodnotím jedničkou!

Moc dobrej chlap dá se s ním pokecat o všem ;-)

Ačkoliv jsem se s tímhle panem doktorem setkala jen jednou/jedním slovem katastrofa/,tak moje maminka k němu chodí pravidelně a často se nestačím divit jeho přístupem k léčbě.Neochota, arogance,neznalost, nerespektování doporučení ostatních lékařů...Bohužel člověk na malém městě nemá možnost výběru lékaře.Opravdu se začínám bát, že tenhle lékař brzy něco zanedbá!!!!!Nedoporučuji!!!!!!!!!!!!!!!

Mé zkušenosti jsou ty nejlepší.

Velice dobry pristup. Lidsky pristup, ktery se jen tak nevidi. A co se odborne stranky veci tyce, tak taky naprosta spokojenost. Kdyby takovych bylo vic, tak by to bylo jen a jen dobre.

G

nemám problém vždy mi poradil a to nejen po lékařské stránce někdy není nutno hned brát antibiotika pomůže i rada tak trošku z lidového lékařství a to mnozí nechápou nemám důvod měnit doporučila jsem ho i synovi

S panem doktorem jsem spokojená, vždy když jsem měla problém, dokázal pomoci.
Má velmi dobrý přístup k pacientům. Má zájem i o pacienty, které léčil a dokonce je navštíví i v domovech důchodců.Bylo by dobré, kdyby tento lidský a profesní přístup k pacientům mělo více lékařů.

Pana doktora doporučujeme, protože je velmi dobrý lékař. Kvalifikovaně posuzuje onemocnění a jeho doporučení, včetně předepsaných léků, jsou správná. Za dobu jeho působení jsme se o tom mnohokrát přesvědčili.