Ordinace spec. stomat. a ortodoncie
Vojtěšská 237, Kutná Hora

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Ordinace spec. stomat. a ortodoncie synovy krive zuby a pote rovnatka

Pana doktora Řihu rozhodne nedoporucuji dostaly jsme doporuceni pro meho syna od naseho zubare ze ma krive zuby...prvni navsteva docela usla poslal nas na rentgen kde pan doktor usoudil pro fixni rovnatka v dolni celisti s tim ze bude muset casem vytrhat vsechny osmicky zuby,dalsi navsteva byla uz nasazeni rovnatek,vecer tentyz den synovi vypadli tri casti z jedne strany a trcel mu do pusy ostry dratek,????????????????nemohl se ani najist,druhy den rano jsme jeli opet 40km k panu doktorovi aby synovi rovnatka opravil,v ordinaci nebyl jen sestricka ze pry mu to muze opravit ona????????????to lidi nepochopite to je uz vrchol vseho!!!pozor na tadytoho doktora to je tak na nahlaseni na stomatologickou komoru????????????poslala nas do Podebrad takze jsme jeli dalsich 25km kde to teda jista pani doktorka opravila,prijeli jsme ten den domu a synovi se rozpadla druha strana a padali mu kaminky,zamecky a dratky z pusy katastrofa!!!!????????????chtelo se nam vsem brecet tak opet dalsi den znovu omluvit syna ze skoly(upozornuji 3 dny zameskane ve skole!!!!)a pan doktor vyndal rovnatka a vratil nam penize.Lidi dejte si pozor.My si najdeme normalniho doktora ktery svou praci odvede tak jak ma.Kdo muzete vyhnete se mu obloukem!!!!

Umístění: Ordinace spec. stomat. a ortodoncie Rovnatka

Pan doktor Říha mi srovnal zuby v mých 11 letech tak perfektně,že mi drží pevne v řadě dodnes (31 let).Za mě palec nahoru a můžu jen doporučit.

Několik let jsem byla pacientkou MUDr Říhy. Stále říkal - je to dobrý, je to dobrý, dobré to ale nebylo, naopak. Jeho" léčba" byla systémem pokusů a omylů. Prostě bezradnost. Nakonec sám "léčbu" ukončil.
Zajela jsem k ortodontistovi do Prahy, ten nechtěl věřit, že jsem se někdy vůbec léčila a že je to velmi zanedbané a již s tím nejde nic dělat, v úvahu by připadal pouze složitý chirurgický zákrok.
Chtěla bych důrazně varovat před tímto lékařem, zdraví máte jenom jedno.

Takže jak bych začal, mám dostat rovnatka nové nikdy před tím jsem na zubech nic takového neměl. Muj zubní lékař mi doporučil právě pana doktora Říhu. Dostal jsem šok po tom co tu recenzujete. Je mi 14 a na hygieně si přisně potrpím! Po tom co jsem se dozvěděl že nemění gumičky jsem se rozhodl že klidně pojedu někam za brno i kdyby to mělo stát co chce prtože přepočtem za to když se léčba nepodaří jak měla (co tu lidé psaly že po léčbě se zuby opět zkřivily a opět platily velké peníze) to brno vyjde mnohem levněji :DD
Mám strach k němu chodit! ještě že existují tyto recenze -.-

pan doktor Riha je velmi sikovny, ani ne tak v lecbe, jako v odstranevani negativnich hodnoceni, vetsinou takovych, ktere popisuji konkretni pochybeni. Ohdaduji, ze asi 10 kritickych nazoru zmizelo. Pak je z naprosteho neumetele spickovy lekar. potom ale tato diskuze ztraci jakykoliv smysl.

Po ročním nošení rovnátek se mi zuby vůbec nesrovnaly, pan doktor ale řekl, že je vše v pořádku. Během léčby sem k němu musela každou chvíli jezdit, protože rovnátka nedržela a odlepovala se, na to mi paní sestřička říkala, že si za to můžu sama. Pan doktor chtěl vždy přilepení zaplatit. To, že při práci nepoužívá rukavice a nemyje si ruce, považuji za vrchol amatérství. Jeho chování bylo nedůstojné, často měl úlisné poznámky a plácal mě po stehně. Gumičky vůbec neměnil a jeho služby mi přišly vzhledem k jeho výkonu předražené, do rovnátek, která mi vůbec nepomohla rodiče vrazili cca 15000Kč. Tohoto lékaře rozhodně nedoporučuji!

K tomuto zubaři jsem chodila přibližně před 10 lety jako dítě. Měla jsem křivé přední zuby na dolní čelisti - jeho řešení spočívalo ve vytržení jednoho zubu a nasazení snímatelného aparátku. Výsledek - zuby se nesrovnaly, on však ukončil léčbu s tím, že je vše v pořádku. Nyní jsem dospělá, mám s předními nesrovnanými zuby problémy a tak jsem znovu vyhledala jiného ortodontistu. Velmi se podivoval nad tím, v jakém stavu mi Dr.Říha ukončil léčbu...Nikdy více.

Pana doktora mi před 16.lety doporučila jedna zubní lékařka. Byl jsem zoufalý, nikdo tenkrát v mých 20-ti letech nechtěl moje křivé zuby srovnat. Jezdil jsem k němu 2 roky s fixním aparátem a dnes mám zuby opět křivé. Navíc se mi zůžil celý oblouk protože to je prý normální, že fixní rovnátka všechny zuby stahují dovnitř.
Někdy bylo velmi těžké pana doktora sehnat na telefonu a jednou po objednání ani nebyl v ordinaci.
Závěr jeho vlastní léčby byl nasadit reverzní léčbu. Fakt skvělé :( Po tom trápení už nikdy. A u něj už vůbec.
Zkusil jsem to pak napravit u jiného ortodontisty, ten si ale vyžádal dokumentaci. Tu mi pan Říha odmítl vydat, že prý už jí skartoval.
Opravdu nedoporučuji.

Když čtu všechyn ti příspěvky tak se děsím, tohoto doktora také vůbec nedoporučuji. Chodila jsem k němu na základní škole a nosila 2roky fixní rovnátka, následně po pár letech se mi zuby opět zkřivili, tak jsem rovnátka nosila znova do mých 19let. A teď v 25letech se mi zase začali křivit. Mám vytažené všechny moudráhy i jeden zub navíc. Byla jsem u jiného doktora a ten mi řekl, že mi se zuby nic neudělá, že si to nevezme na svědomí, že ať jsi jdu k tomu odborníkovi který mi zuby rovnal. Prý je to celé špatně. Tak jsem volala do ordinace dokrota Říhy, sestřička byla arogantní, jakobych za to mohla, že se mi zuby opět začali křivit. Teď to dopadne tak, že musím najít zubaře který se nebude bát lečbu převzít a vzatím zase x tisíc do lečby. K Říhovi už nikdy více. Dejte si na něj pozor, to že stojí za nic poznáte až za několik let.

K panu DR.Říhovi jsem jezdila s dvěma dětmi a doporučila jsem ho i známým a všichni si ho jen chválí.Díky němu má moje dcera krásné,rovné zuby a cena rovnátek byla podstatně nižšší než jinde!!!Kamarádky dcera měla takový předkus,že se do něj nikdo neodvážil pustit.Holčině je nyní 14 let a nikdo by nepoznal,že nějaký (a to velký)předkus měla.A to jen díky panu DR.Říhovi!!!!!Takže ho tu nehaňte!!!!