MUDr. Alexandra Chloupková

Zubař Více

Bukovany 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
č.d. 57, Bukovany

Jsem nejvíc spokojená už od mých 14 nácti let :-) Je mi 28 let a vždy mi paní doktorka Chloupková pomohla. Ordinace paráda, přístup k lidem lidský. K jinému zubaři bych důvěru neměla, proto když jsem v něděli musela na pohotovost, byl to scénář jako z hororu. Co v neděli na pohotovosti pokazili, to dnes paní doktorka Chloupková částěčně opravila a ještě bude pokračovat. Věřím, že můj zub je opět záchráněn rukou paní doktorky :-) Nebojte se svého zubaře ! :-) hezký den Vám Všem přeje Janča M. 84..

S paní doktorkou jsem zatím spokojen. Vybavení na výborné úrovni. Možnost ošetření i o víkendu.

Ordinace na skvělé úrovni. Možnost objednání vylučuje nepříjemné čekání. Bohužel paní doktorku z vlastní zkušenosti doporučit nemohu. Dvouměsíční utrpení začalo zánětem pod osmičkou, kterou po neúspěšné "léčbě" paní doktorka vyrvala tak, že poškodila vedlejší sedmičku. Tu "léčila" a když už si nevěděla rady a už nešlo nic odvrtat, tak ode mě dala ruce pryč a poslala mě jí vytrhnout na stomchiru. Dva měsíce medikamentů proti bolesti, dva zuby pryč.

Na to že jsem se zubařů obával a tudíž ani nenavštevoval tak po zákroku u paní doktorky Chlupové názor měním.
Profesionální přístup, dle mého názoru i vybavenost ordinace na vysoké úrovni , žádné čekání v čekárně , poradila , vysvětlila zkrátka uděluji jedničku s hvězdičkou a děkuji

jsem rád že jsem si našel nového zubního lékaře
PL

Doporučuji, paní doktorka je skutečnej profík kterej umí opravdu dobrou práci.U poslední zubařky probíhala kontrola stylem zrcátko do úst a ven a bylo hotovo:-).
Tahle paní doktorka udělá rentgen kde okamžitě odhalí jakýkoliv nedostatek, třeba kaz pod plombou, zfušovanou práci bývalých zubařů atd.
Druhá věc je, že opravdu vždy jdete do ordinace přesně v dobu na kterou jste objednaní, tudíž žádnej stres v přeplněné čekárně s následným hodinovým poslechem nejrůznějších hrůzostrašnejch zvuků z nitra ordinace:-).

Paní doktorka Chloupková není dobrá ale nejlepší !!! Jo, a taky má překrásnou sestřičku:-)

Libor N.

mam problém ze zuby,ale paní doktorka mě vždy utěší povími co tam všechno je co mi bede dělat ..je to nejlepší zubař kterého znám..a to vybavení super
chvála chvála

Manžel si paní doktorku nemohl vynachválit, tak jsem se nechala přesvědčit a odešla od svého zubaře poté, co nás oba objednal jednou k paní doktorce CHLOUPKOVÉ. Musím napsat, že nelituji. Nečekala jsem např. v Bukovanech lepší vybavení než např. v Olomouci, kde jsem docházela k zubaři. V ordinaci paní doktorky jsem se poprvé setkala s tím, že mi např. konkrétně ošetřovaný zub vyfotila a ihned mi ve zvětšení ukázala problém na monitoru počítače přede mnou a společně zkonzultovala další postup. Profesionální přístup, kdy vše vysvětlí, zodpoví případně další dotazy a následuje citlivý zákrok. Manželova rozhodnutí, kdy i mě objednal u této p. doktorky nelituji a nadále jsem rozhodnutá absolvovat cestu "kamsi" do Bukovan :o) Už je mi jasné, proč tolik tuto zubařku preferoval - při svých problémech se zuby si už zažil s jinými zubaři své a měl vydatně co srovnávat...

Objednací doba zatím ve všech případech byla téměř perfektní a navíc vás tato zubařka ošetří i o víkendu, takže při nedostatku času není problém návštěvu zubní lékařky např. naplánovat na sobotu, tento přepych přece jen nenabízí každý...