Ordinace PL pro dospělé
Svitavská 25/480, Moravská Třebová

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Potřebuji napsat léky na štítnou žlázu. Sestra nebere telefony a já musím vysedět frontu mezi nemocnými. Toto není poprvé, ale pravidlo. Nechci tam něco chytit, aby mě pak chodily dávky od pojišťovny.

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Neumí zvednout telefon a přitom si mám volat na výsledky krve?? A sedět tam půl dne s kýlou mě moc nedojímá... Jinak pan doktor je velmi sympatický. Ale měl by jsi pořídit sestru která umí zvedat telefon.

k panu doktoru chodím ráda,je to odborník na pravém místě,je i milý a sympatický.

Nejlepší doktor co znám. Jsme u něj celá rodina. Ochotný,milí,vstřícný, vyslechne, doporučí, poradí, dojede i osobně na zavolání, Nikdy jsem s nim neměla nejmenší problém, jsem u něj už 7 let .Kéž bych měla takového i zubaře, gynekologa apod.

PAN DOKTOR JE VELMI PEČLIVÝ, OCHOTNÝ, NEZATĚŽUJE ORGENISMUS ZBYTEČNÝMI LÉKY...JE SCHOPNÝ I DOPORUČIT BYLINKY ČI JINOU ALTERNATIVU LÉČBY

doporučuji ondrašovi

Jsem s panem doktorem velice spokojena.V ordinaci se cítím dobře,pan doktor je velice příjemný.Marie

naozaj super clovek

:-)je najlepší.........pomôže aj na dialku.........ďakujem zo Slovenska....Monika

fajn doktor