Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

V pondělí 9.10.2023 mi pan primář Palla odstranil polypy v levé nosní dírce velmi šetrným způsobem, sestřička asistovala a byla také velice příjemná. Prostor po polypech byl vyplněn tamponádou (já tomu tak říkám) a druhý den jsem šla na odstranění. Opět úžasný přístup sestřičky i pana primáře. Chci jim touto cestou moc poděkovat. Jarmila Špůrová

Umístění: Ordinace

Velmi profesionalni, skvely pristup a vysetreni.
Doktor i sestra byli velice prijemni. 100% spokojenost.

Umístění: Ordinace

Ač jsem si na oddělení orl vytrpěla pěknou sbírku nepříjemnejch zákroků, na pana primáře nedám dopustit. Po jeho opatřeních se mi pokaždý uleví, nemá problém s tím mi všechno vysvětlit, když se ptám, a taky má trpělivost s mým až dětinským strachem skoro z každýho nástroje. (:

K panu doktorovi nikdy více. Velmi neprofesionální přístup, arogantní a namyšlený lékař.
Když se dítě vyšetření bojí ( což je u dětí normální) hned na matku spustí, zda není autista a jestli neumí vychovat svoje dětí, že to matce vysvětlí.
vyšetření bolestvié navržená léčba v rozporu s právy dítěte - ta má být co nejšetrnější a způsobit co nejměnší psychickou újmu. pan doktor navrhl takovou léčbu, že jsme ihned jeli jinam a tam velmi empatický přástup a nad navrženou léčbou pana doktora - jen kroutili hlavou, léčba proběhal daleko mírněji, bez drastických metod a jen s 1/5 medikací, co pan Palla navrhl. nedoporučuji k němu bych nešla ani se svým psem. když už ORL tak někam jinam...

Říká se o panu doktorovi, že je příjemný. Já tento zážitek opravdu nemám - zdál se mi být nervózní a i trochu arogantní.
Co je přímo hrozné, to nekonečné čekání v čekárně. Někdy až čtyři hodiny.

Moje tříletá dcerka, která trpí na záněty ouška, měla bohužel to potěšení poznat pana primáře osobně. Byla již jednou na píchání ouška a již se strašně moc bála, protože věděla co jí čeká. Očekávala bych rozhodně mnohem lepší přístup k malým dětem, malá bude mít trauma na celý život a to ještě pevně doufám, že nepřijde o sluch, jelikož ji pan primář ouško poranil a teklo jí hodně krve. Při prvním píchání ouška probíhalo vše v pořádku a všichni byli moc příjemní a u pana primáře to bylo velmi stresující i pro mě jako matku a navíc zákrok byl nevydařený. Malé se naopak velmi přitížilo, nejí, nepije a ouško ji bolí víc než předtím. Takže vážně super zážitek, sem se rozhodně už nikdy nevrátíme. S pozdravem KB

Letos jsem byla hospitalizovaná v nemocnici se zánětem dutin-který se rozšířil do levého ucha a musím říct,že mě velice potěšilo jednání a chování pana primáře a jsem ráda,že takový lékař je primařem ORL-jelikož je to člověk na správném místě. Držím Vám palečky a přeji spoustu spokojených pacientů. S pozdravem AJ