Sam.ord. PL - gynekologa
Husova 166/IV, Vysoké Mýto

Chodím k němu 24 let a jsem moc spokojená. Nyní jsem potřetí těhotná a vše mi vždy ochotně vysvětlí. Vyšetření, která neprovádí např. Prvotrimestrální screening mi vždy vysvětlil a odkázal mě na jiná pracoviště. Jeho přístup je jemný. Sestřička je také velmi příjemná. Určitě bych neměnila.

Na období, kdy jsem chodila k panu doktorovi, opravdu nerada vzpomínám. Tehdy mně jako malé čtrnáctileté holce tvrdil, že kvůli abnormální menstruaci nebudu moct mít děti. Pamatuju si, jak mě tehdy vylekal a jak jsem probrečela noci. Naštěstí jsem teď po deseti letech šťastně v 6. měsíci těhotenství a maximálně spokojená u jiného lékaře (Mořkovský nedal laťku moc vysoko).

Doktor Mořkovský byl můj první ženský lékař. Začala jsem k němu chodit ve svých 15ti letech. Díky němu mám dodnes panickou hrůzu z vyšetření. Byl velmi arogantní, několikrát mě rozbrečel a řval po mě dost povýšeným tónem. Ano, v pubertě opravdu člověk nemůže všechno vědět! Nikdy bych už k němu nešla. Moje známá od něho odešla poté, co jí v těhotenství odmítl nabrat krev. Nejhorší přístup, jaký jsem kdy zažila!!

Souhlasím s názory některých pacientek. Pan doktor je pečlivý na prevenci a měla jsem ho téměř před 13 lety u porodu a byl výborný, byl mi opravdu velkou oporou. Je pravda, že v ordinaci moc sdílný není, umí být i odměřený, ale umí se i zasmát a vtipkovat. Sestřička Jana je předobrá duše, mě například pomohla, když mi jedno období extrémně padaly vlasy, její rada a tip na kombinaci vitamínů a minerálů mi pomohly.

jsem spokojená

Pokud si chcete v klidu s doktorem popovídat, do jeho ordinace nechoďte. Je pravda, že spěchá a na co se člověk nezeptá, to se nedoví. Já jsem během prvního těhotenství hledala informace spíš na internetu, protože v tom spěchu jsem se na polovinu věcí zapomněla zeptat. Ono je ale lepší vědět toho co nejmíň, jinak se člověk akorát zbytečně stresuje. O screeningu v prvním trimestru mi neřekl, dozvěděla jsem se o tom náhodou a stihla jsem ho jentaktak. Nechci ale aby moje hodnocení vyznělo negativně, každému vyhovuje něco jiného a já tam chodím ráda. Přístup pana doktora je profesionální a z tohoto hlediska si vůbec nemůžu stěžovat. Jen kdyby byl trochu sdílnější...Na druhou stranu v čekárně žádné fronty, pěkně to odsýpá. U mé bývalé gynekoložky jsem strávila vždy půl dne, i když jsem byla objednaná na konkrétní hodinu. Takže já bych neměnila, ale jak jsem psala, každému vyhovuje něco jiného.

Na tohoto lékaře jsem si nemohla stěžovat do chvíle,kdy jsem potřebovala předepsat antikoncepci.Nyní jsem těhotná a jako prvorodička se od něho vůůůbec nic nedozvím,pokud se nezeptám,ale i tak si pak vyčítám,že jsem raději nebyla ticho.Buď mně skočí do řeči a nenechá mě domluvit nebo ze mě udělá úplnou "trubku".Nechci mu ublížit,ale je hrozně náladový a pokud má tendenci spěchat,když má v čekárně hodně pacientek.Screening mi provedl během pár vteřin.Člověk se těší celý měsíc a pak se ani nedozví co to bude na tož jestli je vše vpořádku.Mohla bych pokračovat dál a dál.Těch negativních zážitků mám víc než dost.

Nedoporučuji.

Je super

Lékař výborný, s orientací na prevenci. S jeho sdílností je to tak, že kdo se nebojí a nestydí zeptat, odpověď vždy dostane. Jeho skvělým doplňekm je sestřička Jana. Chválím a doporučuji!