Aleš Kubec, neurolog Zlín

MUDr. Aleš Kubec

Uložit

Neurolog Více

11 názor

Uložit


Adresa

Neurologická ordinace
třída Tomáše Bati 3910, Zlín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Neurologická ordinace Jiný

Katastrofa, nenabídnul mi žádnou pomoc ani řešení mých problémů, povýšený, arogantní, neodpovídá ani na pozdrav ani na mé dotazy. Tvrdil mi, že když jsem zhubnul 25 kg, tak že to bylo 25 kg svalů, já přitom zhubnul hodně tuku a vody....to mne viděl poprvé v životě a ne před zhubnutím

J
Umístění: Neurologická ordinace Jiný

Byla jsem u MUDr. Kubce poprvé na vyšetření krkavic, určitě je to odborník na svém místě, komunikuje ovšem totálně bez emocí a intonace, takže nevíte, jestli se vás ptá nebo vám něco sděluje, v každém případě si asi musí člověk zvyknout na jeho projev

Z
Umístění: Neurologická ordinace Jiný

Pan doktor je velmi arogantní, připadal jsem si jako odpad. Nic mi ani nevysvětlil, ale do zprávy napsal, že je pacient s výsledky seznámen a poučen.

M
Ověřený profil
Umístění: Neurologická ordinace Jiný

Pan doktor Kubec má velice arogantní přístup a jeho sestra také. Tohle je ovšem otázka sympatií. Pokud jde o diagnózu, tak mám atypicky vyvinuté cévy, které zásobují mozek. Pan doktor mě informoval, že je třeba dělat pravidelná roční vyšetření, z důvodu hrozby nedostatečného zásobování mozku krví. Jsem naprostý lajk, ale předpokládám, že v dnešní době se dá k ideálnímu kardiovaskulárnímu systému přiblížit nějakými doplňky a postupy, ať jde o Omega mastné kyseliny, kávu atd. Pan doktor neudělal vůbec nic na víc, aby se člověk sám snažil si pomoct a nebyl do konce života odkázán na kontroly a čekal jak to dopadne. Když jsem se snažila vyzjistit více, co bych mohla udělat pro zlepšení, tak jsem dostala arogantní odpověď, po které si připadáte hloupě a už se vám nechce na nic ptát. Tento přístup se mi vůbec nelíbí a zda se, že pana doktora jeho práce opravdu nebaví, takže se potom ani nedá očekávat vstřícný přístup.

Ověřený profil

Jsem s panem doktorem velice spokojená.Všemi vysvětlil a sestřička moc milá. Profesionální přístup,přeně ukazoval,co mám dělat,jak se hýbat. Doporučji. Natalie

K
Ověřený profil

Pan doktor je velice dobrý, někomu přijde jako arogantní. Po první mé prohlídce jsem vlastně nevěděla co po mě chce, ale jak jsem k němu šla znovu na prohlídku byl uplně jiný, je úžasný a nedělá mu problém vzít osobní telefon i v noci, když mám problém nebo on sám když se doví nějaké výsledky nebo něco potřebuje sdělit volá i po jeho pracovní době. Rozumí všemu co děla. Je vážně super, přisla jsem a nechci od něj už odejít. Sestřička je vždy milá a ochotná.

D
Ověřený profil

K panu doktoru Kubcovi chodím již nějakou dobu. Vždy mě důkladně vyšetří, ani jsem netušila, co všechno se dá dělat. Když jsem se před ním zmínila, že si dojdu k obvodní lékařce pro poukaz na rehabilitaci, řekl, že mi jej napíše sám a ještě mi poradil, kam mám chodit. Nesnaží se působit jako Vševěd, ale ví toho hodně. Má smysl pro humor, který každému nemusí sednout. Z toho potom může vyplynout i pocit, že je arogantní. Já osobně jsem opravdu velmi ráda, že na moji první návštěvu k neurologovi mě poslal můj obvodní lékař právě k němu.

M
Ověřený profil

Neskutečně arogantní, povýšenecký, bez zájmu - nikdy víc!!!

P
Ověřený profil

Pan doktor působí dojmem naprostého flegmatika,ale po odborné stránce nemá chybu,léčí mě už 4 roky a je opravdu profesionál,vše vysvětlí,řekne co vás čeká a nemine,jak nemoc zpomalit,hledá vhodné léky děkuji pane doktore

V lednu jsem byla na vyšetření u MUDr. Aleše Kubece na neurologii ve Zlíně.
Pan doktor byl příjemný, naprosto profesionální, každý úkon předem popisoval co bude dělat a jak to bude probíhat. Všechny úkony včetně jehliček naprosto bezbolestnou metodou. Mám vyhřezlou plotýnku, která utlačuje nerv. kořen.Vyšetření potvrdilo část.poškození nervu v dol.končetině.S obavami jsem šla na toto vyšetření, ale musím jen chválit jak pana doktora tak i sestru.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti