třída Tomáše Bati 3910, Zlín
Neurologická ordinace (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Jsem s panem doktorem velice spokojená.Všemi vysvětlil a sestřička moc milá. Profesionální přístup,přeně ukazoval,co mám dělat,jak se hýbat. Doporučji. Natalie

Pan doktor je velice dobrý, někomu přijde jako arogantní. Po první mé prohlídce jsem vlastně nevěděla co po mě chce, ale jak jsem k němu šla znovu na prohlídku byl uplně jiný, je úžasný a nedělá mu problém vzít osobní telefon i v noci, když mám problém nebo on sám když se doví nějaké výsledky nebo něco potřebuje sdělit volá i po jeho pracovní době. Rozumí všemu co děla. Je vážně super, přisla jsem a nechci od něj už odejít. Sestřička je vždy milá a ochotná.

K panu doktoru Kubcovi chodím již nějakou dobu. Vždy mě důkladně vyšetří, ani jsem netušila, co všechno se dá dělat. Když jsem se před ním zmínila, že si dojdu k obvodní lékařce pro poukaz na rehabilitaci, řekl, že mi jej napíše sám a ještě mi poradil, kam mám chodit. Nesnaží se působit jako Vševěd, ale ví toho hodně. Má smysl pro humor, který každému nemusí sednout. Z toho potom může vyplynout i pocit, že je arogantní. Já osobně jsem opravdu velmi ráda, že na moji první návštěvu k neurologovi mě poslal můj obvodní lékař právě k němu.

Neskutečně arogantní, povýšenecký, bez zájmu - nikdy víc!!!

Pan doktor působí dojmem naprostého flegmatika,ale po odborné stránce nemá chybu,léčí mě už 4 roky a je opravdu profesionál,vše vysvětlí,řekne co vás čeká a nemine,jak nemoc zpomalit,hledá vhodné léky děkuji pane doktore

V lednu jsem byla na vyšetření u MUDr. Aleše Kubece na neurologii ve Zlíně.
Pan doktor byl příjemný, naprosto profesionální, každý úkon předem popisoval co bude dělat a jak to bude probíhat. Všechny úkony včetně jehliček naprosto bezbolestnou metodou. Mám vyhřezlou plotýnku, která utlačuje nerv. kořen.Vyšetření potvrdilo část.poškození nervu v dol.končetině.S obavami jsem šla na toto vyšetření, ale musím jen chválit jak pana doktora tak i sestru.

Můj praktický lékař mě poslal na vyšetření k MUDr Aleši Kubecovi. Hned za dveřmi jsem se musel vyzout a pak jsem byl vpuštěn dále. Za stolem seděl pán v pruhovaném tričku, který mě začal vyslýchat takovým způsobem, že jsem kolikrát nevěděl co vlastně chce. Moji zdravotní dokumentaci měl k dispozici ale ta ho nezajímala. Je pravda, že si tam namátkově něco přečetl ale z jeho dotazu jsem zjistil že jen velmi povrchně. Po celou dobu vyšetření se choval arogantně, měl jsem pocit že ho otravuji.