Adresa

Gastroenterologická ambulance
Jihlavská 20, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Umístění: jiné místo Jiný

Pan prof.po vysetreni zaludku hadickou, mi nic nerekl.Na muj dotaz, co videl pri vysetreni zaludku odpovedel "vsechno mate napsane, vysvetli vam to prakticky lekar". Druha navsteva probehla stejne-nic nevysvetlil, ani jake leky vysadit a jak brat novy lek, co jist. Psal 20 min na PC-radit mu musela sestra, kde co vepsat. Mne se "venoval" 1 min.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil
Umístění: Gastroenterologická ambulance kolonoskopie

Neetický,arogantní přístup k pacientovi po těžké operaci střev se srůsty, polypy. Zákrok bolestivý, s komentáři Dr.Hepa že mám srůsty ,nedá se tam dostat.Nic nezjištěno ! Po mém odmítnutí 2.kolonoskopie Dr. Hep sdělil,že pokud odmítám další kolonoskopii, tak ať si zemřu na rakovinu, že je to moje věc...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L
Ověřený profil

Pan doktor a sestřička se chovali velmi profesionálně a měli lidský přístup. I když je vyšetření gastroskopie nepříjemnou záležitostí, zvlášť pro toho, kdo na ni jde poprvé a neví, co čekat, dokázali mě jako pacientku uklidnit a společně jsme to bez problémů zvládli. Nemohu si stěžovat, doporučuji.


Nejlepsi lekar,co znam. A taky bezvadny clovek. Neuveritelne vytizeny, a presto porad velmi ochotny a vstricny. Na pacienta se diva jako na cloveka a ne jako na chorobu, snazi se vnimat celek. Vzdy poradi, pomuze. Opravdu vrele doporucuji!


Pacienti mohou mít různé pocity získané při kontaktu s lékařem; někdy (při přetížení lékaře) může být tento pocit i negativní. Pan Profesor MUDr. Aleš Hep, P.T., patří (dle mého hodnocení lékaře) mezi špičkové odborníky této republiky a ppod. i mimo ni. Přes nesmírné přetížení prací však zůstal v našich lékařských srdcích výborným kolegou a skvělým odborníkem. Pacienti by si jej měli "hýčkat", aby nám ve své profesi vydržel co nejdéle a aby vychoval sobě podobné pro budoucnost mediciny v ČR ! MUDr. A. Pučálka


Prave jsem prisla od pana profesora z vysetreni zaludku a musim rict, ze to byly nejhorsi 3 minuty meho zivot. Ani me nepozdravil, k vykonu mi nic nerekl, po vykonu mi dal do ruky zpravu bez toho, aniz mi neco rekl a sla jsem. Vysetreni provedl bez jakekoliv anestezie... Opravdu otresne a vim, ze k nemu uz nikdy nepujdu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Špičkový lékař!Vykouzlil mi na hrudníku krásné poprsí.Ženy co si chtějí nechat zvětšit prsa pomocí implantátů tak doporučuji pana doktora.


S

U pana doktora jsem byla na vyšetření dvakrát a v obou případech se ke mě choval velice pěkně a ochotně. Za posledního půl roku jsem prošla pod rukama spousty doktorů, ale takový přístup neměl jediný. Je to zkrátka člověk na svém místě.


K

Skvělý lékař po všech stránkách i jako člověk. Takových osobností je pomálu, vážím si takového vyjímečného člověka!


P

Mám ty nejlepší zkušenosti. Jsem jeho pacient již léta a nevěřím, že by byl někdy na pacienty jiný než ochotný a soutředěný na něj. Vím ale, že je neúměrně vytížený a že měl svého času velmi težké období. "Nespravedlivé" pracovní prostředí dovede s člověkem zamávat, zejména když jeho pracovní doba začíná (věřte nevěřte, již mnohdy v 5 ráno) a tak chápu, že někdy něco z přepracování unikne. Přesto tvrdím, že kdyby takových pracovitých a odpovědných lidí bylo ve vládě, máme se jak v ráji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu