Urologická ambulance
J. K. Tyla 1568, Sokolov

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Urologická ambulance Jiný

Dnešní moje návštěva předčila mé očekávání, zbavila strachu. Pan doktor se mi věnoval, v dnešní neutěšené době, až mě jeho empatie velmi mile překvapila. Děkuji

Umístění: Urologická ambulance

Jít k urologovi je citlivé téma chlapů. Nikomu se do toho nechce. Když se člověk dokope a k urologovi se objedná, očekává jemný a chápavý přístup. Toho se mi teda ale opravdu nedostalo. Pán má chování na hrozné úrovni, objednací doba byla krátká, ale v čekárně jsme čekali o to dýl. Pan doktor je absolutní neprofesionál, jeho práce ho zřejmě nenaplňuje a nebaví. Mít ve 20 letech bouli na varleti je opravdu vysoce stresová záležitost. A pan doktor se rozeřval na celou místnost, že jsem de-il, že nejsem normální, že rakovina vzniká po 40. roce a žádné vyšetření mi neudělá. Ani neodebral krev. Jediný vyšetření bylo, že mi varle zmáčkl prsty a odebrali mi do kelímku moč na zjištění zánětu močáku. Ani rodinná anamnéza pana doktora neobměkčila. A názor, že si mám něco přečíst na googlu než jdu do ordinace, je pro mě víc než zcestný. S panem doktorem už se nikdy neuvidím a teď si počkám na výsledky z Prahy.

Před dvěma dny jsem prodělala ledvinovou koliku a při ní mi našli zaklíněnej kamínek. Kontroolu mi dali na úterý tj.dnes u pana Aleše Dvořáka. Protože jsemtam nikdy nebyla tak jsem si našla na internetu otevírací hodiny kde bylo napsáno že v úterý má do 16:30. Přišla jsem tam v půl čtvrtý a kolem 15:45 jsem zaklepala na dveře. Divila jsem se že jsem nedostala pár facek. Doktor na mě vyběhl co tam chci ve čtyři hodiny a že nejsem objednaná. Na to jsem mu vysvětlila situaci a on mi řekl ať se domluvim se sestrou že už neordinuje (půl hodiny před zavírací dobou). Když jí doktor řekl ať mě vyřídí takse ho zeptala jestli má říct že už tam doktor není. Pak si mě pozvala dál a řekla mi že jsem měla zavolat že už mě neveme že už jdou domů. Když jsem jí řekla že maj do půl 5 tak mi řekla že taky musí uklízet. Na to jsem jí odpověděla že jsem nevěděla že se to dělá v pracovní době a byla ticho. Byla jsem tam poprvé a jsem vážně z našeho zdravotnictví víc a víc překvapená! Opravdu se netěšim na čtvrteční návštěvu u nich,protože po dvou minutách v jejich ordinaci jsem zjistila že jsou to opravdu nepříjemní doktor a sestra!

Při každé mé ledvinové kolice mi pan doktor vždy pomohl ...děkuji za péči..

Lékař bere pacienty na objednání a i tak tam strávíte minimálně 1 hodinu čekáním než se dostanete do ordinace.Při komunikaci s pacientem je strohý, oční kontakt nulový, při doplňujících dotazech k onemocnění jsem měla pocit, že už zdržuji. Vrcholem neprofesionality bylo, že chtěl dělat sonografické vyšetření a sonda byla obalena vrstvou použitého gelu od předchozích pacientů.Jsem zdravotník a takové chování u soukromého lékaře fakt neumím pochopit.Hledám nového specialistu, tady už nikdy.To není názor po jedné kontrole.

hrozny hulvat ma chovani reznickeho psa

Dnes sem prodělal u pana doktora menší chyrurgický zákrok, lepšího pana doktora neznám, je velmi hodný, šikovný, při zákroku sme trochu vtípkovali, sestra od doktora mi zákrok předem vysvětlila, celý personál je velice spolehlivý a vynikající. Můžu jen doporučit...

Nám za sebou dvě operace močového měchýře a vyšetření od pana doktora.Je to vstřícný,klidný,ochotný a citlivý specialista.Možná,že si někdo jeho klidný přístup zaměňuje s nezájmem.Já osobně si k takovému lékaři rád zajedu 30 km.Jsem v jeho péči více než dva roky,ani na jeho personál si nemohu stěžovat - děkuji a doporučuji ostatním pacientům.

Velmi dobrý lékař, výborné odborné znalosti. Člověk s příjemným přístupem k pacientům.

Velmi dobrý lékař.