U polikliniky 1289, Veselí nad Moravou
Dermatovenerolog (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna

Tak s ťukáním do psacího stroje souhlasím:)
Jinak s ní mám ale dobré zkušenosti - nebyla ani arogantní, ani povýšená, ani protivná. Můj problém mi vyléčila, takže můžu doporučit. Neřekla bych, že jí ubývají pacienti, čekárna je vždy plná.

Paní doktorka má snad nejhorší pověst v kraji, je dokonce známá i u lidí, kteří u ní nikdy nebyli... Já sám jsem měl tu čest, když jsem řešil akné a později ekzém. Utratil jsem tisíce za mastičky, na doporučení co všechno nemám jíst už pil málem jen destilovanou vodu, a výsledný efekt po x měsících nula podtržená...

Čekárna denodenně narvaná k prasknutí, objednávkový systém neexistuje (to je už skutečná rarita), takže si kvůli každé návštěvě můžu vzít neplacené volno nebo dovolenou.
Samotná paní doktorka velmi nepříjemná, arogantní, řekl bych zakomplexovaná ze svých vastních problémů s pletí (kdo u ní byl ví o čem mluvím). Na jakoukoliv otázku pacienta odpovídá s udiveným výrazem a snahou udělat z tazatele úplného debila. Člověka prohlíží pět sekund a pak třicet minut mlátí do historického psacího stroje, počítám že nejen novinky v technice, ale hlavně v samotné léčbě kožních problémů nechává bez povšimnutí.
Mastičky a vodičky, žádné radikální a efektivní léčby se u ní nikdo nikdy nedočká. V čekárně jsem mluvil s nespočtem lidí, kteří k ní chodí už roky bez sebemenšího efektu.

S paní doktorkou mám jen ty nejhorší zážitky už od dětství. Je to člověk..... arogantní, povýšený, protivný. Nedivím se, že jí ubývají pacienti. A mohla by jít s dobou, pořídit si PC a ne pořád ťukat do psacího stroje jako datel.