Adresa

U polikliniky 1289, Veselí nad Moravou
Dermatovenerolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2

Obecné skóre
3 názory

L
Ověřeny pacient

Tak s ťukáním do psacího stroje souhlasím:)
Jinak s ní mám ale dobré zkušenosti - nebyla ani arogantní, ani povýšená, ani protivná. Můj problém mi vyléčila, takže můžu doporučit. Neřekla bych, že jí ubývají pacienti, čekárna je vždy plná.


Ověřeny pacient

Paní doktorka má snad nejhorší pověst v kraji, je dokonce známá i u lidí, kteří u ní nikdy nebyli... Já sám jsem měl tu čest, když jsem řešil akné a později ekzém. Utratil jsem tisíce za mastičky, na doporučení co všechno nemám jíst už pil málem jen destilovanou vodu, a výsledný efekt po x měsících nula podtržená...

Čekárna denodenně narvaná k prasknutí, objednávkový systém neexistuje (to je už skutečná rarita), takže si kvůli každé návštěvě můžu vzít neplacené volno nebo dovolenou.
Samotná paní doktorka velmi nepříjemná, arogantní, řekl bych zakomplexovaná ze svých vastních problémů s pletí (kdo u ní byl ví o čem mluvím). Na jakoukoliv otázku pacienta odpovídá s udiveným výrazem a snahou udělat z tazatele úplného debila. Člověka prohlíží pět sekund a pak třicet minut mlátí do historického psacího stroje, počítám že nejen novinky v technice, ale hlavně v samotné léčbě kožních problémů nechává bez povšimnutí.
Mastičky a vodičky, žádné radikální a efektivní léčby se u ní nikdo nikdy nedočká. V čekárně jsem mluvil s nespočtem lidí, kteří k ní chodí už roky bez sebemenšího efektu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

S paní doktorkou mám jen ty nejhorší zážitky už od dětství. Je to člověk..... arogantní, povýšený, protivný. Nedivím se, že jí ubývají pacienti. A mohla by jít s dobou, pořídit si PC a ne pořád ťukat do psacího stroje jako datel.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti