MUDr. Alena Všetulová

Dermatolog Více

Veselí nad Moravou 1 adresa

Dermatovenerolog
U polikliniky 1289, Veselí nad Moravou

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Dermatovenerolog Jiný

U paní doktorky jsem byla podruhé, protože i poprvé mi před pár lety dobře poradila a její léčba pomohla. Vyrážka, svědivost, bílé skvrny zmizely. Stačila jedna mastička a jeden šampon celkem za 400,- z lékárny a bylo to. Objednala jsem se, čas byl dodržen +- o 10 minut. Každý lékař má nějaké jednání, vše proběhlo v klidu. Je mi jedno, zda ťuká do PC nebo do stroje, když pomůže vyřešit problém. Klidně k ní půjdu znovu.

Umístění: Dermatovenerolog Jiný

Paní doktorka sice vypadá jako protiva, ale všechna čest k její léčbě!!! Za posledních 10 let jsem měla několik různých kožních problémů a vždy mi naordinovala dobrou medikaci, která mi pomohla a vždycky, když jsem mylslela, že nemusím udělat něco, co mi poradila nebo přikázala, tak jsem na svoji svévolnost doplatila. Samozřejmě mi decentně vynadala, ale opět předepsala vše, co mně pomohlo. No ten PC už si také pořídila.

Tak s ťukáním do psacího stroje souhlasím:)
Jinak s ní mám ale dobré zkušenosti - nebyla ani arogantní, ani povýšená, ani protivná. Můj problém mi vyléčila, takže můžu doporučit. Neřekla bych, že jí ubývají pacienti, čekárna je vždy plná.

Paní doktorka má snad nejhorší pověst v kraji, je dokonce známá i u lidí, kteří u ní nikdy nebyli... Já sám jsem měl tu čest, když jsem řešil akné a později ekzém. Utratil jsem tisíce za mastičky, na doporučení co všechno nemám jíst už pil málem jen destilovanou vodu, a výsledný efekt po x měsících nula podtržená...

Čekárna denodenně narvaná k prasknutí, objednávkový systém neexistuje (to je už skutečná rarita), takže si kvůli každé návštěvě můžu vzít neplacené volno nebo dovolenou.
Samotná paní doktorka velmi nepříjemná, arogantní, řekl bych zakomplexovaná ze svých vastních problémů s pletí (kdo u ní byl ví o čem mluvím). Na jakoukoliv otázku pacienta odpovídá s udiveným výrazem a snahou udělat z tazatele úplného debila. Člověka prohlíží pět sekund a pak třicet minut mlátí do historického psacího stroje, počítám že nejen novinky v technice, ale hlavně v samotné léčbě kožních problémů nechává bez povšimnutí.
Mastičky a vodičky, žádné radikální a efektivní léčby se u ní nikdo nikdy nedočká. V čekárně jsem mluvil s nespočtem lidí, kteří k ní chodí už roky bez sebemenšího efektu.

S paní doktorkou mám jen ty nejhorší zážitky už od dětství. Je to člověk..... arogantní, povýšený, protivný. Nedivím se, že jí ubývají pacienti. A mohla by jít s dobou, pořídit si PC a ne pořád ťukat do psacího stroje jako datel.