MUDr. Alena Sudová

Praktický lékař Více

Choltice 1 adresa

Sam. ordinace PL pro dospělé
Zámek 1, Choltice

Velmi dobrý diagnostik.Vždy se snaží o nejvhodnější naordinování léku.Má zodpovědný přístup k pacientovi a snaží se vždy vyřešit zdravotní problém co nejdříve.

nemůžu si stěžovat, velmi dobrá doktorka, jakýkoliv problém vyřeší nebo se snaží ho co nejdříve vyřešit, poradí s čímkoliv, a že je svá ? kdo není a komu se to nelíbí, ať si ............ :D

Doktorka Sudová se dá vystihnout dvěma slovy - arogantní kráva. Měla jsem s ní tu čest 3x, než jsem si vzala kartu a přešla k jinému praktickému lékaři. Když jsem za ní přišla s oteklým obličejem, protože mě štípla včela do spánku, sprostě se mi vysmála a pak mi dala Zodac. Když jsem přišla s podezřením na TŠS, opět se mi vysmála, div si neklepala na čelo, co jsem za debila.

Bohužel v Cholticích není žádná konkurence, a lidi jsou pohodlní, aby někam dojížděli, ale pokud jste se přistěhovali do Choltic a hledáte lékaře, doporučuju najít si jiného, protože doktorka Sudová má jednání řeznického psa a neovládá ani základy lidské slušnosti, o nějaké empatii a lidském přístupu k pacientovi nemluvě.

Je to arogantní tragédka. Léčit neumí, je velmi nepříjemná a navíc odporně pomlouvá ostatní lepší doktory. Zneužívá dominantního postavení v Cholticich.

zkušená lékařka, velmi dobrá diagnostička, péče o pacienty velmi dobrá