Jste tento lékař?

Je toto Váš profil?
Převezměte jej

Adresy

Hodnocení pacientů:

• Paní doktorka je velice příjemná, komunikativní a má individuální přístup ke každému pacientovi. Vřele doporučuji.

• Podle mého názoru je paní doktorka výborný odborník. Mým problémům se věnuje zodpovědně a z 98% mi je odstranila. Je příjemná a milá. Poslední příspěvek Host , který ji napadá a neumí se pod to podepsat, je ubohý.

• Skvělá paní doktorka, jsem moc spokojená.

• mĚLA JSEM TU ČEST S PANÍ DOKTORKOU CHVÍLY PRACOVAT,JAKO TÉMĚŘ KOLEGYNĚ A MUSÍM KONSTATOVAT,ŽE LEPŠÍHO LÉKAŘE JSEM NEPOZNALA,JE TO ODBORNÍK NA SVÉM MÍSTĚ,VŘELA DOPORUČUJI VŠEM.JE SKVĚLÁ I JAKO ČLOVĚK

• Nemohu jinak, než dát nejlepší. První lékař, který vás chce opravdu vyléčit. Pátrá po příčině a řeší. Tolik pozornosti mi ještě žádný lékař nevěnoval. Moc milá paní doktorka a stejně tak i sestřička.

• Velmi dobrá, pečlivá a uvážlivá lékařka. Z jejího přístupu je znát zájem o pacienty a velká snaha jim pomoci. S obdivuhodnou trpělivostí vysvětluje pacientům své doporučení a postupy. Mohu jen chválit a doporučit.

• Výborná spolehlivá pečlivá a ochotná lékařka.

• Je to doktorka,která se snaží doopravdy pomoci.Je lidská,příjemná.Díky její pečlivosti už nevím co je bolest zad.

• S paní doktorkou jsem velice spokojená. Vážím si jejího profesionálního přístupu. Ví přesně co dělá a mám k ní důvěru.

• Nejlepší lékař, s jakým jsem se kdy setkala. Příjemná, pečlivá. Výborná diagnostička. Vřele doporučuji