Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

44001 Louny, ústecký

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Hodnocení pacientů:

• Paní doktorka je velice příjemná, komunikativní a má individuální přístup ke každému pacientovi. Vřele doporučuji.

• Podle mého názoru je paní doktorka výborný odborník. Mým problémům se věnuje zodpovědně a z 98% mi je odstranila. Je příjemná a milá. Poslední příspěvek Host , který ji napadá a neumí se pod to podepsat, je ubohý.

• Skvělá paní doktorka, jsem moc spokojená.

• mĚLA JSEM TU ČEST S PANÍ DOKTORKOU CHVÍLY PRACOVAT,JAKO TÉMĚŘ KOLEGYNĚ A MUSÍM KONSTATOVAT,ŽE LEPŠÍHO LÉKAŘE JSEM NEPOZNALA,JE TO ODBORNÍK NA SVÉM MÍSTĚ,VŘELA DOPORUČUJI VŠEM.JE SKVĚLÁ I JAKO ČLOVĚK

• Nemohu jinak, než dát nejlepší. První lékař, který vás chce opravdu vyléčit. Pátrá po příčině a řeší. Tolik pozornosti mi ještě žádný lékař nevěnoval. Moc milá paní doktorka a stejně tak i sestřička.

• Velmi dobrá, pečlivá a uvážlivá lékařka. Z jejího přístupu je znát zájem o pacienty a velká snaha jim pomoci. S obdivuhodnou trpělivostí vysvětluje pacientům své doporučení a postupy. Mohu jen chválit a doporučit.

• Výborná spolehlivá pečlivá a ochotná lékařka.

• Je to doktorka,která se snaží doopravdy pomoci.Je lidská,příjemná.Díky její pečlivosti už nevím co je bolest zad.

• S paní doktorkou jsem velice spokojená. Vážím si jejího profesionálního přístupu. Ví přesně co dělá a mám k ní důvěru.

• Nejlepší lékař, s jakým jsem se kdy setkala. Příjemná, pečlivá. Výborná diagnostička. Vřele doporučuji