Alena Piklová

Fyzioterapeut, Internista

Kontaktní informace

• Umístění: Ord. lékaře specialisty - rehabilitace

Úžasná paní doktorka, chodím k ní od 5 let (je mi 17), ale nikdy jsem nezažila, že by byla zlá, křičela, čekala jsem dlouho, nebo si se mnou nepovídala sestřička. Naslouchá, má individuální přístup, poradí, pomůže, je moc hodná, milá. Chápe, že se lépe časově stíhá rehabilitace přes prázdniny, než o školu. Když jsem byla objednaná a paní doktorka měla dovolenou, nebo zavřeno z jiných důvodů, vždy včas dopředu zavolala, přeobjednala, vše ochotně, profesionálně. Vřele doporučuji. V.P.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Umístění: Ord. lékaře specialisty - rehabilitace

• Paní doktorka je velice příjemná, komunikativní a má individuální přístup ke každému pacientovi. Vřele doporučuji.

• Podle mého názoru je paní doktorka výborný odborník. Mým problémům se věnuje zodpovědně a z 98% mi je odstranila. Je příjemná a milá. Poslední příspěvek Host , který ji napadá a neumí se pod to podepsat, je ubohý.

• Skvělá paní doktorka, jsem moc spokojená.

• mĚLA JSEM TU ČEST S PANÍ DOKTORKOU CHVÍLY PRACOVAT,JAKO TÉMĚŘ KOLEGYNĚ A MUSÍM KONSTATOVAT,ŽE LEPŠÍHO LÉKAŘE JSEM NEPOZNALA,JE TO ODBORNÍK NA SVÉM MÍSTĚ,VŘELA DOPORUČUJI VŠEM.JE SKVĚLÁ I JAKO ČLOVĚK

• Nemohu jinak, než dát nejlepší. První lékař, který vás chce opravdu vyléčit. Pátrá po příčině a řeší. Tolik pozornosti mi ještě žádný lékař nevěnoval. Moc milá paní doktorka a stejně tak i sestřička.

• Velmi dobrá, pečlivá a uvážlivá lékařka. Z jejího přístupu je znát zájem o pacienty a velká snaha jim pomoci. S obdivuhodnou trpělivostí vysvětluje pacientům své doporučení a postupy. Mohu jen chválit a doporučit.

• Výborná spolehlivá pečlivá a ochotná lékařka.

• Je to doktorka,která se snaží doopravdy pomoci.Je lidská,příjemná.Díky její pečlivosti už nevím co je bolest zad.

• S paní doktorkou jsem velice spokojená. Vážím si jejího profesionálního přístupu. Ví přesně co dělá a mám k ní důvěru.

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní