Alena Mazalová, zubař Břidličná

MUDr. Alena Mazalová

Zubař

10 názorů

Uložit


Adresa

Komenského 318, Břidličná
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
10 názorů

P
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Nejlepší paní Dr. zubařka,, a celý Team jaký znám, mám panický strach ze zubaře,, s Paní Doktorkou vše perfekt,, , moc děkuji


R
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Je sice milá, ale to je tak všechno. Zub mi spravovala na 3x a pořád není dobře opraveny, do dalšího předního zubů špičáku mi dala černou plombu, ta prosakovala viditelně ven, žádala jsem ji ať mi černou vytáhne a dá bílou. Udělala to, za to si nechala zaplatit. zub je pořád ze předu jakoby zkažený ..prosakuje pořád stará černá plomba. Brečela jsem 14dnu. A pořád mi na ní zůstala špatná vzpomínka.

do předního spičaku

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Naši paní doktorku máme moc rádi, vždy si říkám, že si nedovedu představit jiného zubaře než je ona, i když jsem slyšela, že uvažuje o důchodu. Milá, ochotná, vstřícná. Paní doktorko, vydržte ještě s námi dlouho.


Paní doktorku doporučuji všem pacientům,kteří mají panický strach z bolestivého ošetření. Je velmi jemná a citlivá při bolestivých zákrocích jako je vrtání, trhání,broušení, u paní doktorky je vždy možné na přání provést před zákrokem umrtvení.Je trpělivá, vše vždy pečlivě vysvětlí a má velice moderně a účelně vybavenou ordinaci, pracuje podle posledních lékařských studií a výzkumu. Je to prostě naše zlatá paní doktorka na kterou nedáme nikdo dopustit!!! Již nikdy bych nikam jinam nešla než do ordinace v Břidličné, k paní doktorce Aleně Mazalové.


Paní doktorka je velmi vstřícná, korektní a erudovaná. S jejím ošetřením jsem vždy spokojen a jsem velmi rád, že jsem v její péči. Má oparvdu " zlaté ručičky."
Díky.


Vždy zvládnu nemilé okamžiky díky ní v klidu :)


Co se týče paní doktorky,myslím,že se k ní poměrně dobře hodí přirovnání:"jednooký mezi slepými králem".Pokud budeme srovnávat paní doktorku s ostatními zubaři v Břidličné a blízkém okolí,dospějeme k tomu,že se jedná o velmi dobrou zubařku,neboť se snaží pokud možno vyhnout trhání zubů a maximálně zachovat pacientům jejich vlastní chrup.Někdo může namítnou,že to je přeci poslání zubaře-ale věřte,že v regionu,kde lišky dávají dobrou noc a kde nemalé množství zubařů řeší zkažený zub rovnou trháním,je tento přístup opravdu pokrokový.Tímto však veškerá pozitiva paní zubařky končí.Způsob její péče o pacienty nemá s moderní medicínou příliš mnoho společného.Je sice velmi ochotná a milá,nicméně pozitivní osobní přístup nemůže nahradit její slabé lékařské kvality včetně neznalosti moderních přístupů,nesoustředěnost a zřejmou absenci dalšího vzdělávání.
Proto ti z Vás,kteří máte zájem uchovat si svůj vlastní chrup zdravý pokud možno do konce svého života,přejděte k jinému zubaři.Z vlastní zkušenosti doporučuji nějakého mladšího zubaře,neboť ti mají nejen odlišný přístup k pacientovi(automaticky podrobně vysvětlují veškeré zákroky),ale znají i nejmodernější způsoby léčby a jejich ordinace jsou vybaveny moderními přístroji.
Něvěřte ujištěním paní doktorky,že je Váš chrup v pořádku-vím o čem mluvím.Paní doktorka nejen že neví,jakým způsobem se má správně ošetřit "mrtvý zub" tak abyste o něj zbytečně nepřišli,ale zřejmě nemá ani ponětí o existenci kazů,které nejsou viditelné pouhým okem,ale pouze na rentgenu,rovněž nedokáže rozpoznat zubní kámen a neví o jeho spojitosti s paradentózou.A zřejmě rovněž nebyla informována o existenci svých kolegů-zubních hygienistů-v opačném případě by své pacienty o jejich existenci alespoň informovala,neboť pravidelné a kvalitní odstraňování zubního kamene,na které zubní lékař,který má spoustu pacientů,nemůže mít nikdy dostatek času,je opravdu nutné k tomu,aby se člověk vyhnul v pozdějším věku paradontóze a odhalování zubních krčků.
Stručně řečeno:ve vlastním zájmů se paní doktorce vyhněte.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N

Nemá na nic čas, no prostě hrůza.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Jae úžasná..dsoporučuji...
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


J

mohlo to být lepší


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti