Komenského 318, Břidličná
Praktický lékař stomatolog

Naši paní doktorku máme moc rádi, vždy si říkám, že si nedovedu představit jiného zubaře než je ona, i když jsem slyšela, že uvažuje o důchodu. Milá, ochotná, vstřícná. Paní doktorko, vydržte ještě s námi dlouho.

Paní doktorku doporučuji všem pacientům,kteří mají panický strach z bolestivého ošetření. Je velmi jemná a citlivá při bolestivých zákrocích jako je vrtání, trhání,broušení, u paní doktorky je vždy možné na přání provést před zákrokem umrtvení.Je trpělivá, vše vždy pečlivě vysvětlí a má velice moderně a účelně vybavenou ordinaci, pracuje podle posledních lékařských studií a výzkumu. Je to prostě naše zlatá paní doktorka na kterou nedáme nikdo dopustit!!! Již nikdy bych nikam jinam nešla než do ordinace v Břidličné, k paní doktorce Aleně Mazalové.

Paní doktorka je velmi vstřícná, korektní a erudovaná. S jejím ošetřením jsem vždy spokojen a jsem velmi rád, že jsem v její péči. Má oparvdu " zlaté ručičky."
Díky.

Vždy zvládnu nemilé okamžiky díky ní v klidu :)

Co se týče paní doktorky,myslím,že se k ní poměrně dobře hodí přirovnání:"jednooký mezi slepými králem".Pokud budeme srovnávat paní doktorku s ostatními zubaři v Břidličné a blízkém okolí,dospějeme k tomu,že se jedná o velmi dobrou zubařku,neboť se snaží pokud možno vyhnout trhání zubů a maximálně zachovat pacientům jejich vlastní chrup.Někdo může namítnou,že to je přeci poslání zubaře-ale věřte,že v regionu,kde lišky dávají dobrou noc a kde nemalé množství zubařů řeší zkažený zub rovnou trháním,je tento přístup opravdu pokrokový.Tímto však veškerá pozitiva paní zubařky končí.Způsob její péče o pacienty nemá s moderní medicínou příliš mnoho společného.Je sice velmi ochotná a milá,nicméně pozitivní osobní přístup nemůže nahradit její slabé lékařské kvality včetně neznalosti moderních přístupů,nesoustředěnost a zřejmou absenci dalšího vzdělávání.
Proto ti z Vás,kteří máte zájem uchovat si svůj vlastní chrup zdravý pokud možno do konce svého života,přejděte k jinému zubaři.Z vlastní zkušenosti doporučuji nějakého mladšího zubaře,neboť ti mají nejen odlišný přístup k pacientovi(automaticky podrobně vysvětlují veškeré zákroky),ale znají i nejmodernější způsoby léčby a jejich ordinace jsou vybaveny moderními přístroji.
Něvěřte ujištěním paní doktorky,že je Váš chrup v pořádku-vím o čem mluvím.Paní doktorka nejen že neví,jakým způsobem se má správně ošetřit "mrtvý zub" tak abyste o něj zbytečně nepřišli,ale zřejmě nemá ani ponětí o existenci kazů,které nejsou viditelné pouhým okem,ale pouze na rentgenu,rovněž nedokáže rozpoznat zubní kámen a neví o jeho spojitosti s paradentózou.A zřejmě rovněž nebyla informována o existenci svých kolegů-zubních hygienistů-v opačném případě by své pacienty o jejich existenci alespoň informovala,neboť pravidelné a kvalitní odstraňování zubního kamene,na které zubní lékař,který má spoustu pacientů,nemůže mít nikdy dostatek času,je opravdu nutné k tomu,aby se člověk vyhnul v pozdějším věku paradontóze a odhalování zubních krčků.
Stručně řečeno:ve vlastním zájmů se paní doktorce vyhněte.

Nemá na nic čas, no prostě hrůza.

Jae úžasná..dsoporučuji...

mohlo to být lepší