17. listopadu 17, Boskovice
Praktický lékař pro dospělé

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Velmi pečlivá a vstřícná paní doktorka ke které chodím již 20 let. V současnosti s ní spolupracuje i velmi sympatická, věčně usměvavá ,milá (to se jen tak nevidí, bohužel) sestřička a snad ještě dlouho bude. Mám fobii z nemocničních prostředí, (ordinace, čekárny) ale díky dvojici těchto milých žen se cítím po vstupu do ordinace mnohem klidněji. :-)

byla jsem nemocna tyden s chripkou...po tydnu me zacalo bolet z boku pod zebrama, dr netusila co me boli, jestli svaly, nejaka vnitrnost, nerv ci co? cpala me silnejma lekama na bolest ale nic nepomáhalo, az když jsem si sama po nekolika týdnech trapeni kdy jsem se nemohla nadechout, zakašlat, lezet proste nic, vyhledala jsem si sama na netu ze by to mohly byt ledviny a tak jsem sla za doktorkou a rekla ji to a poprosila ji at me posle na ultrazvuk...a bylo vymalovano...hruba zanetliva infiltrace na obou ledvinách, okamzite další prasky a poslala me na nefrologii kam chodim každého pul roku a do konce života uz tam budu chodit, a to jen proto, ze pani doktorka neprisla včas na to co me vlastne boli, ani ji nenapadlo poslat me na ultrazvuk a diagnozu jsem ji rekla ja sama, jinak kdoví kdy az by ji to napadlo a ledviny mohly byt ponicene ještě vic nez je mam ted..proste hruza..o tom, jak je tam narvano ze se bezne ceka 3-4 hodiny v cekarne ani nemluvim..

Moc milá paní doktorka, byla jsem u ní dvakrát když zastupovala mou obvodní doktorku, škoda že k ní nemůžu přestoupit (má plno) má úplně jiný přístup.

Nemůžu souhlasit s hodnocením pani doktorky.Když se mně narodil prvý syn,tak sem mněla vysoké jaterní testy,po dobu 4 let,mně vůbec neudělala odběry krve na jaterní testy.Pak e mně narodil druhý syn a zase mne v 8.měsíci vyskočili jaterní testy.A zase se nic neděje.Vůbec nevím co mám s tema játrama,jestli mám testy špatní.Ale když sem musela být hospitalizovaná v nemocnici na neurologii,tak tam mně znova nabrali krv na vyšetření a znova se ukázalo,že mám jaterní testy hodně zvýšený.Tak chodím od doktora k doktorovi a všude jenom odběry krve a žádné výsledky.Mněla mně poslat ještě na nějaké vyšetří a napsat prášky na játra a doted mně vůbec nic nenapsala a nikde mně neposlala Nejsu s ní spokojená.To je můj názor.A v tý čekárně,tak to je mazec,aby sem čekala 3hodky,pokud mně veme a pak sem tam 2minuty.To je šílené!!!

paní DR: je velice příjemná,milá a umí poradit a pomoct.prostě žena na svém místě!! za mnohé ji vděčím .kéž by bylo takových víc!!! a sestřička je taky príma. jsou dokonale sehrané. stále plnou čekárnu, ale když otevře dveře od ordinace a uvidíte úsměv na tváři, hned je vám lépe.

dobry den.jen chci napsat,ze pani doktorka je uzasna a velice pecliva.neznam nikoho lepsiho.je velice lidska,prijemna a vzdycky dokaze pomoci.nic nezanedba,a velice s nami pacienty souciti.takovych lekaru kdyby bylo vice tak by se k nim clovek nebal ani chodit.vzdycky me ze vseho dostala a jako obvodni doktorku neznam lepsi!!!!je porad pozitivne naladena i kdyz ma porad cekarnu plnou protivnych a nemocnych lidi!!!!sestricka taky super!!!!zkratka kdyz tam jdu tak se tesim ze me pomuzou a pobavime se,zasmejeme a hned je cloveku lepe!!!!vrele doporucuji!!!!Blanka Sindelkova

krickaj

Jsem s paní doktorkou velmi spokojen.

Musím říct, že ačkoliv je často plná čekárna a do ordinace se pacient dostává i po dlouhém čekání, nakonec to stojí za to. Paní doktorka vždy vyslechne, poradí a hlavně má zájem na tom, aby se člověk uzdravil. Je velice profesionální, a příjemná, což u praktického lékaře oceňuji hodně. Mimochodem spolupracuje se setrami, které jsou podobně empaticky založené. Její ordinaci tedy oprvadu doporučuji.

Pro mne ten nejlepší. Dost jsem se zklamala v lékařích, ale dr. Krušinová je bezvadná.