Praktický lékař pro dospělé
17. listopadu 17, Boskovice

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

S paní doktorkou jsem velmi spokojena. Je moc milá, stejně tak i sestřička. Je pečlivá a nenechá nic náhodě. Raději udělá více testů, než méně, apod. Navíc je znát, že se stále vzdělává (což bohužel dělá jen málo doktorů), takže zná všechny možné novinky a dokáže nabídnout i alternativní pomoc, či doplňky stravy pro prevenci, apod. To jsem ještě u žádného doktora nezažila. Přístup na jedničku. Ještě musím pochválit, že paní doktorce můžete kdykoliv zavolat, nebo napsat SMS, či e-mail s jakýmkoliv dotazem a paní doktorka vám ještě ten den odpoví. Ať už e-mailem, nebo vám rovnou zavolá a probere to s vámi. V případě nejasností si vás samozřejmě pozve do ordinace. Mě pomohla se zánětem ledvin a zbavila mě chronických zánětů močového měchýře. Doporučuji na 100%.

Potkala jsem se s paní Krusinovou na pohotovosti,kdy jsem měla obrovský opar na rtu a poprosila jsem ji aby mi předepsala léky herpesin,který mi předepisuje můj PL.Pani doktorka byla velice nepříjemná,že prý je to zbytečnė.Recept mi nakonec napsala,ale s tím,že si celou částku léků musím zaplatit...Přitom na recept je lék bez doplatků.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Naprosto skvělá paní Doktorka, opravdu Doktorka s velkým D. Kromě odbornosti, přístupu, empatičnosti a přehledu o aktuálních novinkách musím kladně hodnotit a zdůraznit pečlivost a důslednost paní doktorky. To jsem snad nezažil u nikoho jiného, aby byl tak pečlivý při práci. Mám velké štěstí, že mohu být veden u paní Dr. Krušinové a to samé platí i pro její dceru, Dr. Krušinovou mladší (alespoň z mých prvních dvou zkušeností s paní Dr. Krušinovou ml.). Je velmi uklidňující vědět, že se mám na koho v případě zdravotních problémů obrátit a mohu mu plně důvěřovat. Děkuji za obětavost paním doktorkám.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Velmi pečlivá a vstřícná paní doktorka ke které chodím již 20 let. V současnosti s ní spolupracuje i velmi sympatická, věčně usměvavá ,milá (to se jen tak nevidí, bohužel) sestřička a snad ještě dlouho bude. Mám fobii z nemocničních prostředí, (ordinace, čekárny) ale díky dvojici těchto milých žen se cítím po vstupu do ordinace mnohem klidněji. :-)

byla jsem nemocna tyden s chripkou...po tydnu me zacalo bolet z boku pod zebrama, dr netusila co me boli, jestli svaly, nejaka vnitrnost, nerv ci co? cpala me silnejma lekama na bolest ale nic nepomáhalo, az když jsem si sama po nekolika týdnech trapeni kdy jsem se nemohla nadechout, zakašlat, lezet proste nic, vyhledala jsem si sama na netu ze by to mohly byt ledviny a tak jsem sla za doktorkou a rekla ji to a poprosila ji at me posle na ultrazvuk...a bylo vymalovano...hruba zanetliva infiltrace na obou ledvinách, okamzite další prasky a poslala me na nefrologii kam chodim každého pul roku a do konce života uz tam budu chodit, a to jen proto, ze pani doktorka neprisla včas na to co me vlastne boli, ani ji nenapadlo poslat me na ultrazvuk a diagnozu jsem ji rekla ja sama, jinak kdoví kdy az by ji to napadlo a ledviny mohly byt ponicene ještě vic nez je mam ted..proste hruza..o tom, jak je tam narvano ze se bezne ceka 3-4 hodiny v cekarne ani nemluvim..

Moc milá paní doktorka, byla jsem u ní dvakrát když zastupovala mou obvodní doktorku, škoda že k ní nemůžu přestoupit (má plno) má úplně jiný přístup.

Nemůžu souhlasit s hodnocením pani doktorky.Když se mně narodil prvý syn,tak sem mněla vysoké jaterní testy,po dobu 4 let,mně vůbec neudělala odběry krve na jaterní testy.Pak e mně narodil druhý syn a zase mne v 8.měsíci vyskočili jaterní testy.A zase se nic neděje.Vůbec nevím co mám s tema játrama,jestli mám testy špatní.Ale když sem musela být hospitalizovaná v nemocnici na neurologii,tak tam mně znova nabrali krv na vyšetření a znova se ukázalo,že mám jaterní testy hodně zvýšený.Tak chodím od doktora k doktorovi a všude jenom odběry krve a žádné výsledky.Mněla mně poslat ještě na nějaké vyšetří a napsat prášky na játra a doted mně vůbec nic nenapsala a nikde mně neposlala Nejsu s ní spokojená.To je můj názor.A v tý čekárně,tak to je mazec,aby sem čekala 3hodky,pokud mně veme a pak sem tam 2minuty.To je šílené!!!

paní DR: je velice příjemná,milá a umí poradit a pomoct.prostě žena na svém místě!! za mnohé ji vděčím .kéž by bylo takových víc!!! a sestřička je taky príma. jsou dokonale sehrané. stále plnou čekárnu, ale když otevře dveře od ordinace a uvidíte úsměv na tváři, hned je vám lépe.

dobry den.jen chci napsat,ze pani doktorka je uzasna a velice pecliva.neznam nikoho lepsiho.je velice lidska,prijemna a vzdycky dokaze pomoci.nic nezanedba,a velice s nami pacienty souciti.takovych lekaru kdyby bylo vice tak by se k nim clovek nebal ani chodit.vzdycky me ze vseho dostala a jako obvodni doktorku neznam lepsi!!!!je porad pozitivne naladena i kdyz ma porad cekarnu plnou protivnych a nemocnych lidi!!!!sestricka taky super!!!!zkratka kdyz tam jdu tak se tesim ze me pomuzou a pobavime se,zasmejeme a hned je cloveku lepe!!!!vrele doporucuji!!!!Blanka Sindelkova

krickaj