MUDr. Alena Jiránková

Dermatolog Více

Železný Brod, Nová Paka 2 adresa

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí
Sam. ord. lékaře spec. - kožní
Komenského 323, Nová Paka

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Paní doktorka je arogantní, nemá vlídný přístup k pacientovi. Neléčí - zkouší, pokud nedodržíte termín kontroly, jedná s vámi nadmíru povýšeně a téměř nepřipouští další ošetření.

Po vystřídání třech dermatologů a vleklých potíží mi byla doporučena tato lékařka. Paní doktorka je naprosto skvělá, během dvou minut určila správně diagnózu a po několika návštěvách problémy zmizely. Doporučuji.

Výborná doktorka,která vyslechne,poradí a pomůže. Nejdříve jsem chodila do Tanvaldu k paní doktorce Slukové,která mě rok léčila na 3x různé nemoci a tu kterou jsem opravdu měla mi to jen zhoršilo. Poté mi kadeřnice poradila tuto paní doktorku a jsem opravdu velmi spokojená. Hned na první návštěvě koukla a hned věděla že je to lupénka. Poté nás informovala i o ozdravných zájezdech s VZP-Mořský Koník, což také výrazně pomáhalo. K jiné už bych nešla.

Jsem naprosto spokojený. Po vleklých potížích jsem dal na doporučení kamaráda a přešel k této doktorce. Její léčba mi velmi rychle pomohla. Příjemná, výborný přístup k pacientovi - Profesionál, mohu jen doporučit

Po návštěvách ostatních kožních lékařů z okolí, jejichž přístup byl příšerný a léčba neúčinná a drahá, mi paní doktorka Jiránková velice pomohla s letitým problémem s akné. Oceňuji profesionální a zároveň velmi milý přístup. Určitě doporučuji.

Po telefonické domluvě s její sestřičkou jsem se dostavil k paní doktorce. Po návratu z oběda byly v čekárně pouze další dvě pacientky. Ordinační hodiny má do 14:00 hodin. Mě pro jistotu už v půl jedné oznámila, ať jdu domů a přijdu až v pondělí, aniž by se mě kdokoliv z nich zeptal proč jsem přijel, natož, aby mě pozvaly do ordinace. Jejich přístup mě velmi zamrzel už z důvodu, že jsem si nedovolil přijet bez předešlé telefonické dohody a za paní doktorkou jsem jel 40 kilometrů. Po této zkušenosti se raději se svým problémem obrátím na jiného lékaře.

S paní doktorkou jsme byli velmi spokojeni. Po návratu ze zahraniční dovolené se u syna i manžela objevily komplikované kožní potíže. Absolvovali jsme spoustu vyšetření (včetně vyšetření na dermatovenerologickém oddělení v krajské nemocnici v Liberci). Teprve až vyšetření u MUDr. Jiránkové v Železném Brodě odhalilo přesný původ potíží. Paní doktorka bez sebemenšího zaváhání diagnostikovala HFMD, které se objevuje u dětí a velmi vzácně i u dospělých - což byl manželův případ. Velmi se nám ulevilo a jsme paní doktorce velice vděčni za její skvělý přístup a skvělou odváděnou práci. Děkujeme

Dobrý den,já mohu jen doporučit...moje dcera chodila do Jičína k dr.Paroulkové snad rok,a nic se nezlepšilo.Přešly jsme k dr.Jiránkový a hned napoprvé správný odhad a důvod vyrážky,kterou dcera měla.....a ještě,aby se ujistila,poslala dceru na vyříznutí a posláno na rozbor....a opravdu její odhad správný.Dostala antibiotika a mastičky a dcera již vyrážku nemá.To jsme chtěly i po dr.Paroulkové,ale ta to odmítla......Takže velice chválím paní doktorku Jiránkovou a opravdu mohu jen doporučit.... :)

ja sem spokopjena je to velice dobra lekařka s tou co je v jičine se neda srovnat je arogantny drza no hrůza naopak pani doktorka Jirankoá velice schopna a umi lečit moc spokojena doporučuji

U dítětě rok a 2 měsíce běhe, dvou návštěv a dvou týdnů našla vhodnou mastičku, exém je pryč a dítě veselé :-)