Nad Stadionem 484, Vimperk
Ambulantní ordinace ORL

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ambulantní ordinace ORL Jiný

Paní doktorka je velmi pečlivá, vše dostatečně vysvětlí, mluví s Vámi narovinu. Pokud přijdete na ambulanci, sice si počkáte, ale má to svůj důvod. Vezme si i na Vás čas. Antibiotika nedostanete, když to není nezbytně nutné. Sestřička je fajn a prostředí čekárny a ordinace příjemné. Je super, že i na Šumavě máme odborníky, kterým na lidech záleží.

Profesionalni lekarka jak ve svem oboru, tak i v pristupu k pacientovi.Takovych lekaru je bohuzel velmi malo.

Super lékařka, odbornice na svém místě velmi ráda jí navštěvuji již dvakrát mi báječně pomohla jsem s ní velmi spokojená kéž by všichni lékaři méli takový přístup k pacientovi jako ona

Výborná lékařka, odborník na svém místě. Pomohla po x letech u jiného lékaře během dvou návštěv. Navíc je příjemná a milá, s lidským přístupem.

Perfektní a velmi vstřícná paní doktorka,moc nám pomohla a pomáhá,poradí.

Perfektní paní doktorka s milým přístupem, odbornice která umí poradit. Velkou výhodou je též příjemná a ochotná sestřička.

Velice sympaticka doktorka, ktera je odbornikem na svem miste.

Perfektní odborník, vynikající přístup k pacientovi