Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o.
Nemocniční 15, Jablonec nad Nisou

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

V létě jsme byli na dovolené v Jizerkách a začalo mě pobolívat ucho. Občasné zaléhávání a bolest při zmačknutí ... tak trochu jsem na to levé ouško náchylná !!!
Vyhledali jsme pohotovost a zhostila se nás MUDr. Alena Dunajová.
Hned při příchodu do ordinace jsem byla velmi mile překvapena .... jelikož jsem ve věku, kdy dávám přednost "mladším generacím" - přeci jen, je příjemnější, když vás ošetřuje krásná, mladá doktorka, než postarší dáma se třepajícíma rukama :) tímto to myslím pouze obrazně, nikoliv tím nechci nikoho urazit !!!
Hned při prvním podíváním se do ucha, zjistila, že je to zánět zvukovodu. S citem a velkou opatrností mi začala ucho ošetřovat.
Milá, ochotná, šikovná, pohotová, příjemná a spolehlivá. Z lékařského hlediska na profesionální úrovni !! Uměla si se vším poradit, rychlá a obratná. Rozumí své práci a dělá ji zodpovědně a dobře.
Dovolím si říct, že s lepší doktorkou, jsem se snad ještě nesetkala !!! Mohu maximálně doporučit !!!! :))