Zobrazit ostatní profily parodontologů v okolí

Nejlepší paradentoložka.
Vřele doporučuji všem.

Miloslava Fialová
Praha 8 - Karlín

Moje zkušenost je neblahá. Vytržené zuby zbytečně, náhrada dlouho nedržela, můstek nesedí, bílé plomby, to je kapitola sama pro sebe, snažím se vyhledat někoho jiného, protože mi na zubech záleží, jsem překvapená kladným hodnocením ostatních pacientů.

Paní doktorka se mi stará o zuby už přes 6 let, dnes i mojí ženě. Je mi ctí že můžeme být její pacienty. s předchozími doktory ať už v rámci extra placené firemní péči (tragédie) či standardním zubař na Praze 5 (průměr) je její péče nesrovnatelná. Kromě lidského přístupu a trpělivosti s námi, kteří se bojíme bolesti má šikovné ruce, což považuji u zubaře jako jednu z klíčových vlastností.
Další pozitivní věcí je moderní čistá ordinace,kdy si člověk nepřipadá, že navštívil ordinaci v době kamené. Nesmím zapomenout ani na milou paní sestřičku :-).

Za naší rodinu moc děkuji.

F.K.

Nejlepší zubařka,veliká odbornice.Dokonce zachraňuje i to,co se občas zachránit nedá,ale dá si tu práci.Velmi oceňuji.

Pani doktorku mohu doporucit.

paní doktorka je nejlepší zubař, kterého jsem kdy potkala. Opravdu se snaží zachránit, co se dá a je velmi laskavá. Mluvím ze své zkušenosti.

Nemít tak bezvadnou lékařku, tak již nemám žádné zuby. Mohu jen a jen doporučit po stránce odborné i skvělého lidského přístupu.

Vynikající lékařka, skvělá odbornice.

Vynikající zubařka, je milá, šikovná a ceny za úkony jsou více než příznivé.

Paní doktorka je nejen vynikající odbornice, ale má i velice lidský a zodpovědný přístup ke všem svým pacientům. Zachránila mi zuby a už několik let o mně i mé dcery příkladně pečuje. Lze se jí svěřit s naprostou důvěrou.