Adresa

Ord. lékaře specialisty -děts.neurolog
Pod Nemocnicí 2709, Louny

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

42 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřený profil
Umístění: Ord. lékaře specialisty -děts.neurolog Jiný

Paní doktorka nám moc pomáhá při nalezení účinné léčby pro syna s epilepsií. Je vidět, že nad jeho případem skutečně přemýšlí a hledá další možnosti a cesty. Mám pocit, že jak jeho, tak i mě, jako rodiče skutečně VIDÍ a chápe, jak důležité pro nás je, abychom získali odpovědi na všechny naše otazky. Jeho případ není jednoduchý a asi nás ještě čeká cesta, ale jsem moc ráda, že nás na ni doprovází právě ona. Děkujeme!

K
Ověřený profil

Jsem s dcerkou u pí.doktorky Dernerové více jak tři roky.Je milá,vstřícná.Mé dceři velmi pomohla.
Určitě pro ni udělala hodně nad rámec svých lékařských povinností.
Vím,že v Mostě na ni maminky postižených dětí nedají dopustit.Dokázala pro soustu postižených dětí sehnat pomůcky,vozíky,vyjednat lázně atd.Vážím si jí a moc jí za všechno děkuju.
Hrabáková

Y
Ověřený profil

Laxní přístup a hlavně chybně určená závažná diagnóza nemoci i léčby dítěte!!


ten člověk s vězením zřejmě není OK! patří moýná ke kategorii našich politiků modro- oranžových...jinak mě jeho sdělení připadá naprosto inkoherentní!


Ověřený profil

Je sice hezké, že lidé s mým příspěvkem nesouhlasí, ale bohužel tak to bylo. Při jednání s nemluvňátky a malými dětmi je paní doktorka možná fajn, ale bohužel, jak mi bylo v pražské nemocnici na Vinohradech řečeno, kdyby vás k nám poslali hned, ušetřila byste si minimálně 4 roky trápení. Díkybohu za schopné lékaře!
A pokud tady někdo píše, že dáváme špatné hodnocení paní doktorce kvůli jejím politickým aktivitám, v té době jsem o žádných nevěděla a i kdybych věděla (jakože teď vím, a opravdu její názory nesdílím) je pro mě stěžejní, jak mi lékař pomůže a jak léčí. Tady ale žádná léčba nepřišla, bohužel.. Takže pokud máte s paní doktorkou dobré zkušenosti, je to samozřejmě dobře, nicméně já nemám, a to že budete nesouhlasit s hodnocením, útrapy způsobené paní doktorkou ani moje zkušenosti s ní nezmění. I tak přeji hodně štěstí (a především zdraví) těm, co u ní léčí svoje děti a přeji jim dobré zkušenosti.


Myslím si, že je to odborník na svém místě, lepšího si Louny nemohly přát. Škoda jen, že není i pro dospělé !


Jo to je super, když paní doktorka vyhraje senátní volby! Hodnocení je určitě od pánů z krajské,to je fakt trapné, stydte se, tak SE PODEPIŠTE!PANE BENDO, ŠULCI A SPOL.
My s paní doktorkou máme ty nejlepší zkušenosti!Děkujeme za vše a držíme palce!Jste super!
Romča


Paní Dernernerová je člověk na svem místě. Pomohlomi to že mě nechala hosipi talizovat. Akorad jsem naštvaní že mě neposlali k Paní Dernerovevé už dříve.
Moc bich jí chtěl poděkovat za vše co pro mě udělala a stale děla. Dundr


je to opravdu naprosto děsný, když někdo napíše nejhorší...bez udání důvodu, zřejmě je problem s politickými aktivitami paní doktorky, že! tak se bojte vy co kradete!
odborně je paní doktorka opravdu nej!!!moc nám pomohla a pomáhá, máme handicapované díte. díky paní doktorko a vydržte!


Nedoporučuji!!!!!!!!!!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu