Ord. lékaře specialisty -děts.neurolog
Pod Nemocnicí 2709, Louny

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Ord. lékaře specialisty -děts.neurolog Jiný

Paní doktorka nám moc pomáhá při nalezení účinné léčby pro syna s epilepsií. Je vidět, že nad jeho případem skutečně přemýšlí a hledá další možnosti a cesty. Mám pocit, že jak jeho, tak i mě, jako rodiče skutečně VIDÍ a chápe, jak důležité pro nás je, abychom získali odpovědi na všechny naše otazky. Jeho případ není jednoduchý a asi nás ještě čeká cesta, ale jsem moc ráda, že nás na ni doprovází právě ona. Děkujeme!

Jsem s dcerkou u pí.doktorky Dernerové více jak tři roky.Je milá,vstřícná.Mé dceři velmi pomohla.
Určitě pro ni udělala hodně nad rámec svých lékařských povinností.
Vím,že v Mostě na ni maminky postižených dětí nedají dopustit.Dokázala pro soustu postižených dětí sehnat pomůcky,vozíky,vyjednat lázně atd.Vážím si jí a moc jí za všechno děkuju.
Hrabáková

Y

Laxní přístup a hlavně chybně určená závažná diagnóza nemoci i léčby dítěte!!

ten člověk s vězením zřejmě není OK! patří moýná ke kategorii našich politiků modro- oranžových...jinak mě jeho sdělení připadá naprosto inkoherentní!

Je sice hezké, že lidé s mým příspěvkem nesouhlasí, ale bohužel tak to bylo. Při jednání s nemluvňátky a malými dětmi je paní doktorka možná fajn, ale bohužel, jak mi bylo v pražské nemocnici na Vinohradech řečeno, kdyby vás k nám poslali hned, ušetřila byste si minimálně 4 roky trápení. Díkybohu za schopné lékaře!
A pokud tady někdo píše, že dáváme špatné hodnocení paní doktorce kvůli jejím politickým aktivitám, v té době jsem o žádných nevěděla a i kdybych věděla (jakože teď vím, a opravdu její názory nesdílím) je pro mě stěžejní, jak mi lékař pomůže a jak léčí. Tady ale žádná léčba nepřišla, bohužel.. Takže pokud máte s paní doktorkou dobré zkušenosti, je to samozřejmě dobře, nicméně já nemám, a to že budete nesouhlasit s hodnocením, útrapy způsobené paní doktorkou ani moje zkušenosti s ní nezmění. I tak přeji hodně štěstí (a především zdraví) těm, co u ní léčí svoje děti a přeji jim dobré zkušenosti.

Myslím si, že je to odborník na svém místě, lepšího si Louny nemohly přát. Škoda jen, že není i pro dospělé !

Jo to je super, když paní doktorka vyhraje senátní volby! Hodnocení je určitě od pánů z krajské,to je fakt trapné, stydte se, tak SE PODEPIŠTE!PANE BENDO, ŠULCI A SPOL.
My s paní doktorkou máme ty nejlepší zkušenosti!Děkujeme za vše a držíme palce!Jste super!
Romča

Paní Dernernerová je člověk na svem místě. Pomohlomi to že mě nechala hosipi talizovat. Akorad jsem naštvaní že mě neposlali k Paní Dernerovevé už dříve.
Moc bich jí chtěl poděkovat za vše co pro mě udělala a stale děla. Dundr

je to opravdu naprosto děsný, když někdo napíše nejhorší...bez udání důvodu, zřejmě je problem s politickými aktivitami paní doktorky, že! tak se bojte vy co kradete!
odborně je paní doktorka opravdu nej!!!moc nám pomohla a pomáhá, máme handicapované díte. díky paní doktorko a vydržte!

Nedoporučuji!!!!!!!!!!!!!