Psychiatrická ambulance
Lidická 10, Boskovice

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

ordinační hodiny: po 7.30 - 14.30, út 8.30 - 14.30, st 8.00 - 18.00, čt 12.00 - 17.00, pá 7.00 - 13.00 vyhrazeno pro DD, pst

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Chtěl bych zveřejnit svůj názor na uvedeného lékaře. Při sezeních jsem měl silný pocit, že jsem nahráván.Bylo to pro mne velmi nepříjemné.Tento pocit se zvýšil, když jsem si přečetl zpávu,kterou tato lékařka zaslala mému praktikovi. Proto jsem vyhledal jinného specialisty v tomto oboru a tento pocit již nemám.

DOBRÝ DEN,JSEM S PANÍ DOKTORKOU MOC SPOKOJENÁ.ONA JE OPRAVDU ČLOVĚ NA SVÉM MÍSTĚ. KE KAŽDÉMU PACIENTOVY PŘISTUPUJE INDIVIDUÁLNĚ ASNAŽÍ SENAJÍT NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ PROBLÉMU. BYLA JSEM RÁDA KDYŽ MI POMOHLA A JÁ JI MOHLA PODĚKOVAT. KUROVA

poprvé v životě na psychiatrii a hned nepříjemný zážitek, spletla jsem si omylem objednací dobu o hodinu, takže jsem přišla pozdě (neúmyslně), po nějaké době čekání, když na mě došla řada mě nepříjemná osoba ve dveřích jen suše utřela, že jsem přišla pozdě, že mě nevezmou, ať se objednám na jindy (tzn. za měsíc :-)). Dodnes nevím jestli to byla sestra nebo doktorka. Byla jsem v té době tak na dně že jsem se rozbrečela v čekárně, naštěstí napodruhé jsem už přišla přesně ale raději k jiné paní doktorce a dobře jsem udělala!!!

Za sebe mohu vřele doporučit,ikdyž je čekání někdy dlouhé,stojí za to. Paní doktorka je velmi lidská, posuzuje celkový stav,léky hlídá (předtím mi je jinde dali ve dveřích a kolik bych si řekla), opravdu je vidět,že každého posuzuje individuálně a snaží se mu pomoci. I když nemá pracovní dobu,v nouzovém případě mi pomohla,jsem nesmírně vděčná,že je to člověk na svém místě. Děkuji. PN

Můžu doporučit!Paní Doktorka je ve svém oboru profesionál a svou práci dělá,jak nejlépe umí!Myslím si,že to je vidět i na počtu pacientů,které má.A nějaké to zdržení?Kde není?!Důležitá je léčba a tu ovládá na JEDNIČKU!

je hrozna

Bohužel nedoporučuji.K paní doktorce jsem chodila několik let. Když jsem k ní začala chodit, působila ještě chvíli v nemocnici,tehdy ještě pomohla a poradila. Její obrovské zhoršení nastalo po přestěhování ord. na 17.List. Jednou za měsíc vždy kontrola,odporné dlouhé (jednou dokonce 5 hodinové )čekání v maličké vydýchané čekárničce, člověku s psychickými problémy tedy moc nepřidá. Nakonec Vás mezi dveřmi pouze odbude sestra, předáním receptu s léky a k paní doktorce se za "4 měsíce " vlastně vůbec nedostanete. Taková byla situace před 6 roky, když jsem od ní odešla k jiné lékařce do Brna a jsem spokojená. Kéž došlo od té doby k zlepšění...

Až budete mít vážné akutní potíže,těžkou depresi na Beckově stupnici počet bodů 64,test na riziko sebevraždy 13 bodů nevolejte k madam doktorcr.Nebude se s vámi bavit,za ni to obstará sestra,vyhodnotí,řekne,že se chystají na dovolenou a nemají čas.Vyhledejte raději krizové centrum,pokud jste schopni dojez až do Brna a nebo se nacpěte prášky ,které normálně užíváte na spaní,pokud se tím nezabijete,alespoˇse z nejhoršího vyspíte.Pamatujte ,že tato paní "lékařka" to nemá jako povolání,ale jako zaměstnání.
Zdravím všechny kdo přežili nejhlubší atak deprese bez pomoci.

Kvalitní přístup k pacintům, nevýhodou je velmi dlouhá čekací doba pro velké množství pacientů.