Adresa

Dermatovenerologie
Blanenská 982, Kuřim

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Umístění: Dermatovenerologie Jiný

Paní doktorka je velice příjemná A také velice empatická což je podle mého názoru v kožní ambulanci docela vítáno. Přišla jsem za paní doktorkou z opravdu ošklivým ekzém ze kterého jsem měla špatné psychické stavy a myslela, že mi nic nepomůže. Léčba paní doktorky byla naprosto skvěle zvolena a kdykoliv jsem měla problém mohla jsem přijít a poradit se. Sice trvalo nějaký ten týden než se dalo všechno dohromady, ale samozřejmě nic není během pár dní a vyplatilo se čekat. Opravdu velice doporučuji.

M
Umístění: jiné místo Jiný

Pečlivá a hodná paní doktorka.
Moc děkuji za pomoc a budu chodit na pravidelné kontroly.
Ještě teď mi běhá mráz po zádech,kdybych to nechala být.
Možná si člověk chvíli počká ale pořád se můžete objednat předem.Lepší než něco podcenit.

S
Ověřený profil

Bohužel jsme spokojení nebyli vůbec, pani doktorka je mila a prijemna, ale po pulrocni léčbě a všemožných mastickach na synuv atopicky ekzém výsledek nula. Nakonec jsme se dozvěděli, že není specialistka na dětské kožní problémy, dostali žádanku odborníkovi (jakoby ona nebyla??!), recept na silná ATB, co si máme vyzvednout kdyz budem chtít a tom jsme skončili. Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Jelikož trpím atopickým eksémem už od dětství, setkala jsem se za těch 25 let už s pěknou řádkou kožních lékařů... mohu tedy s čistým svědomím říci, že paní doktorka Bendáková je perfektní, co se týče jednání, přístupu, vysvětlení... Opravdu mohu jen doporučit a zároveň jí poděkovat.


Také jsem byla s pajní doktorkou moc spokojená. Velmi pečlivá a důkladně vše vysvětlí. Mimo to moc příjemné vystupování, rozhodně vás neodbude jako jiní. Doporučuji.


P

U paní doktorky jsem byla na vyšetření při Melanomovém dni, pečlivě mě prohlédla, tak jsem se s tím nikdy u kožního lékaře nesetkala.A zároveň mi dobře poradila s věcí, nad kterou jiný renomovaný lékář mávl rukou.Léčbu velmi podrobně vysvětlila. Doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu