Adresa

U Husova sboru 2012, Pardubice
Sam. ord. lékaře spec. - kožní

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
9 názorů

S
Ověřeny pacient

Pozor, paní doktorka zrušila odrinaci. Byla jsem velmi překvapená, když mi to do telefonu hlásilo, že číslo je chybné. Tak abyste se nedivili podobně jako já.


V

Hrůza děs. Paní doktorka se nezvedne od stolu, kouká na Vás ze dvou metrů a jen se usmívá. Napíše recept, když nepomůže, tak při příští návštěvě napíše další a tak to jde dál. Po čtvrtém receptu jsem přešla jinam, kde můj problém za týden vyléčily. Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Pní doktokra vás sice vezme i bez objednání a celkem i s úsměvem.Šla jsem tam se silně svědící vyrážkou,svléknout sem se musela hned za dveřma a tam sem taky zůstala.Lékařka na mě koukala za 2 metrů-byl to pásový opar.tan mi vyléčila.Po mnoha letech jsem k ní šla s ani ne roční dcerou.Opět ze dvou metrů konstatovala,že má holčina moluska a že jí to v nemocnici pod narkozou vyškrábnou...no utekla sem jinam.Jiná paní dr. mi poradila ať jí to mažu obyčejným Jodisolem..a světe div se,ono to zmizelo.Paní Kokotková je sice milá,ale jako lékař stojí za prd

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Moc hodná paní doktorka, která mi i mojemu manželovi zatím vždycky pomohla. Chodí k ní i syn a taky je moc spokojený, léčí mu lupénku a ekzém.


Nenavštívila bych jiného specialistu, než Mudr.Kokotkovou.
Sama jsem zdravotník a její názory a diagnozy jsou přesné !Mnohokrát jí děkuji !


Milá, příjemná, dobrá zkušenost


Ověřeny pacient

Kortikoidová Lady, dlouhé čekací doby, neřeší akutní záležitosti. Při recidivě, opět stejná báze kortikoidového krému jiného výrobce, několikrát za sebou. Na pokožce se mě po té udělali pigmentové skvrny, které zmizeli až po pár letech. Šel jsem jinam, nevěřícně kroutili hlavou, pomohli a za pár týdnů bylo po problému, který se už nikdy neopakoval.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená pomohla jak mě tak mé příbuzné


D

Nemohu souhlasit s tvrzením, že paní doktorka je nepříjemná. naopak, je VELICE příjemná! Co se týče léčby, me pomohla, tudíž ji mohu s nejlepším svědomím doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti