Sam. ord. lékaře spec. - kožní
U Husova sboru 2012, Pardubice

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Pozor, paní doktorka zrušila odrinaci. Byla jsem velmi překvapená, když mi to do telefonu hlásilo, že číslo je chybné. Tak abyste se nedivili podobně jako já.

Hrůza děs. Paní doktorka se nezvedne od stolu, kouká na Vás ze dvou metrů a jen se usmívá. Napíše recept, když nepomůže, tak při příští návštěvě napíše další a tak to jde dál. Po čtvrtém receptu jsem přešla jinam, kde můj problém za týden vyléčily. Nedoporučuji.

Pní doktokra vás sice vezme i bez objednání a celkem i s úsměvem.Šla jsem tam se silně svědící vyrážkou,svléknout sem se musela hned za dveřma a tam sem taky zůstala.Lékařka na mě koukala za 2 metrů-byl to pásový opar.tan mi vyléčila.Po mnoha letech jsem k ní šla s ani ne roční dcerou.Opět ze dvou metrů konstatovala,že má holčina moluska a že jí to v nemocnici pod narkozou vyškrábnou...no utekla sem jinam.Jiná paní dr. mi poradila ať jí to mažu obyčejným Jodisolem..a světe div se,ono to zmizelo.Paní Kokotková je sice milá,ale jako lékař stojí za prd

Moc hodná paní doktorka, která mi i mojemu manželovi zatím vždycky pomohla. Chodí k ní i syn a taky je moc spokojený, léčí mu lupénku a ekzém.

Nenavštívila bych jiného specialistu, než Mudr.Kokotkovou.
Sama jsem zdravotník a její názory a diagnozy jsou přesné !Mnohokrát jí děkuji !

Milá, příjemná, dobrá zkušenost

Kortikoidová Lady, dlouhé čekací doby, neřeší akutní záležitosti. Při recidivě, opět stejná báze kortikoidového krému jiného výrobce, několikrát za sebou. Na pokožce se mě po té udělali pigmentové skvrny, které zmizeli až po pár letech. Šel jsem jinam, nevěřícně kroutili hlavou, pomohli a za pár týdnů bylo po problému, který se už nikdy neopakoval.

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená pomohla jak mě tak mé příbuzné

Nemohu souhlasit s tvrzením, že paní doktorka je nepříjemná. naopak, je VELICE příjemná! Co se týče léčby, me pomohla, tudíž ji mohu s nejlepším svědomím doporučit.