Adresa

Záhuní 1034, Frenštát pod Radhoštěm
MUDr. Adéla MOŘKOVSKÁ

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
4 názory

Ověřeny pacient

Paní doktorku navštěvujeme již dva roky, vždy se nám maximálně věnovala, prověřuje opravdu vše, co se týče onemocnění a doporučení, jsem maximálně spokojená a dcery se už konečně nebojí, nebo nemají negativní přístup k vyšetření u paní doktorky. Děkuji, budu věrná spolehlivosti a profesionalitě, která je nám vždy dopřána.


F
Ověřeny pacient

Přistěhovali jsme se do Frenštátu, když byly malé 3 měsíce. Chodíme k paní doktorce už rok, při každé poradně nám paní doktorka dceru podrobně vyšetřuje celé tělíčko, kontroluje jestli se malá dobře vyvíjí, co už dokáže, detailně nám vše vysvětlila ohledně očkování, a jak s dítětem cvičit, aby se vyvíjelo jak má. Paní doktroka je velmi vstřícná, což je nesrovnatelné s předchozí pediatričkou, ke které jsem chodila s hrůzou, co mi zase vytkne. Když měla malá zánět průdušek a byla zničená, paní doktorka nás hned nehonila na rentgen jak ostatní, ale pečlivě vysvětlila, o co se jedná, napsala nám foukátka + sirup na kašel a do týdne jsme byli fit. Já bych jinou paní doktroku nechtěla. Jen trnu, když má zástup ať jinam nemusíme. Teď má i novou sestřičku a jsou moc příjemnáa hlavně sehraná dvojka. Paní doktorko, děkujeme za VŠE !!!
L.P. Frenštát


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka bohužel vůbec nesleduje psychomotorický vývoj dětí. Ten jí vůbec nezajímá. Jen se zeptá co dítě umí. Vúbec se nepodívá, jak se dítě plazí, jak leze, či jak stoupá a následně jestli dobře chodí. Což je důležité. Pokud by to dělalo špatně, tak by dítě potřebovalo rehabilitaci. Jenže to ona nikdy nezjistí. A pokud je trochu rodič poučen, tak si musí o ty rehabilatace říct sám. Preventivní kontrola dítěte znamená zvážit, změřit a poslouchnout si ho. Toť vše.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Do ambulance jsme začli chodit , když tam ordinovala ještě MUDr. Stružová velice jsme si ji oblíbili ,po té když jsme se dozvěděli , že po mateřské dovolené nastoupí nová paní doktorka MUDr. Mořkovská , měla jsem obavu jestli bude taky tak úžasná jako byla dr. Stružová , ale obava se nenaplnila , paní dr. Mořkovská je stejně sympatická a je to moc chytrá a příjemná lékařka. Moje dcera se do ambulance těší i díky moc příjemné sestřičky . Takže za nás doporučujeme !!!!!!!!!!!! Pavla D.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti