Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Poradna a terapie Blansko

V životě každého člověka nastanou momenty, kdy na starosti a potíže sám nestačí. Ať už máte vztahové problémy, konflikty s rodiči nebo dětmi, jste osa...

Léčené nemoci

• Deprese
  • Neuróza
  • Emoční poruchy
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie

Umístění: Poradna a terapie Blansko individuální psychoterapie

Od začátku mých pravidelných terapií uplynuly necelé 4 měsíce a i po takto krátké době se cítím výrazně lépe, sebevědoměji, a mých pokroků si všímá také mé okolí. Za velkou část vděčím paní magistře, která mě tímto procesem velmi profesionálně provází a dává mi prostor mluvit o sobě bez hodnocení, motivovat mě, hledá se mnou ty moje cestičky a zpětnou vazbu mi předává velmi jemným a pochopitelným způsobem.

Umístění: Poradna a terapie Blansko individuální psychoterapie

Paní terapeutku jsem se rozhodla navštívit přibližně před dvěma roky a požádat o pomoc po dlouholetém odkládání.
Stala se pro mě za tu dobu velkou podporou. Je trpělivá, nikdy mě netlačí k tématu, u kterého se necítím dobře, a vždy moje hranice respektuje. Díky tomuto respektu z její strany mi umožňuje cítit se v bezpečí a pomalu se jí otevírat.
Je také příjemná, usměvavá a vstřícná, často vtipkuje a ulehčuje tak těžkým tématům. Dále je všímavá a vždy pozorně naslouchá.
Cítím, že mi opravdu rozumí, a že se mi snaží pomoci najít cestu k mému lepšímu duševnímu zdraví.

Umístění: Poradna a terapie Blansko individuální psychoterapie

Na terapii jsem dorazil s problémem, který mě už podstatně začal omezovat v osobním i pracovním životě. Rychle se nám podařilo rozklíčovat, co je vlastně za tím, což bylo základním odrazovým můstkem ke změně. Po několika sezeních jsem se cítil už lépe. Byla to moje první zkušenost s terapií a jsem rád, že jsem se obrátil zrovna na paní doktorku.

Umístění: Poradna a terapie Blansko

Prozatím pouze první návštěva, velmi příjemná dáma, z mého pohledu byl definovaný čas využit efektivně. Neslibovány nereálné výsledky, naopak jasně vysvětlen další postup, dohoda bez okolků. Těším se na další pokračování.

Umístění: Poradna a terapie Blansko Těžká životní situace ztráty člena rodiny

Velmi příjemný osobní, ale zároveň profesionální přístup. Už po prvním setkání se mi ohromně ulevilo. Vděčím paní psycholožce za úžasné konzultace, kdy mě nejen vyslechla, ale dokázala mi hlavně pomoci, což nebývá vždy u psychologů pravidlem. Můžu vřele doporučit!

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,píši na tuto stránku,protože si nevím rady se svým zdravotním stavem.Již před třemi měsíci jsem ze stresu začala zvracet,klepat se a stěžoval mě neustálý pocit úzkosti a strachu,že se mi zle opět udělá... zašla jsem tedy ke své lékařce se kterou jsme podrobně vyšetřily všechny možné onemocnění a diagnózy a všechno bylo negativní.Dostala jsem tedy doporučení vyhledat pomoc psychoterapeuta či psychiatra .I já už jsem dnes přesvědčená,že by mi pomoc mohla být přínosná v mém životě se semnou nikdo nemazlil.Otec odešel a nikdy už se nezajímal což byla první rána v životě,ale nikdy jsem z ní tyto problémy neměla až dnes mi dochází jak vyžaduju jeho pozornost.S mamkou spolu nevycházíme,takže když se vidíme jsou to jenom hádky,které mě ubíjí.Tudíž ze strany rodiny nulová možnost opory nebo naděje,že by mě někdo zkusil pochopit. a co se týče vzdělání,tak vím jen že se nedokážu soustředit.Psychicky mě tedy vždy položí,když někoho zklamu,když se stydím,bojím.Možná jsou to maličkosti a vyhledat lékaře vůbec není nutné a časem se to vše urovná,no i přesto bych chtěla slyšet odborný názor na to málo co jsem zde napsala.Děkuji za každou odpověd.-KJ

píšete, že jste před několika měsíci začala ze stresu zvracet. Na to se pak navázal neustálý strach, že se to bude opakovat. Chtěla bych Vás ocenit za to, že jste pro sebe vyhledala pomoc a povzbudit Vás ještě k návštěvě klinického psychologa či psychoterapeuta. Projevy, které popisujete totiž nevnímám jako maličkosti a představuji si, kolik sil Vás stojí boj se strachem i tělesnými obtížemi. Nemusíte na to být sama.
Přeji Vám hodně sil a ať najdete oporu, jakou byste si přála.
Adéla Kozelková

Mgr. Adéla Kozelková

Proběhla 2 rande. Vypadalo to,že jsme si padli do oka. Napsal mě,že mě má svým způsobem rád a pak se na 4 dny odmlčel. První jsem se musela ozvat já,pak opět reagoval. Je takové chování normální? Nevím co jsi mám o něm myslet. Zda to myslí vážně a jak přistupovat k takovému muži. /je nám oběma 38/. Děkuji za radu.

Dobrý den, popisujete chování muže po dvou schůzkách a ptáte se, jestli je to normální. Napadá mě několik odpovědí a věk v nich nehraje roli - může to být normální pro něj, zároveň to ale nemusí vyhovovat Vám. Také je možné, že potřebuje více času na budování blízkosti a vztahu a v neposlední řadě, že možná nemá takový zájem, jak byste chtěla... všechno jsou to ale jen představy. Jak to je ve skutečnosti, zjistíte jen Vy otevřenou komunikací s ním. A možná to bude vyžadovat nějaký čas. Přeji ať se to vyvine k Vaší spokojenosti.

Mgr. Adéla Kozelková