Adresa

Poradna a terapie Blansko
Rožmitálova 14, Blansko

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Přijímám: dospělí

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Rožmitálova 14, Blansko

900 Kč

Poradna a terapie BlanskoRožmitálova 14, Blansko

900 Kč

Poradna a terapie BlanskoRožmitálova 14, Blansko

900 Kč

Poradna a terapie Blansko

Zkušenosti

O mně

V životě každého člověka nastanou momenty, kdy na starosti a potíže sám nestačí. Ať už máte vztahové problémy, konflikty s rodiči nebo dětmi, jste osa...

Více

Léčené nemoci

  • Deprese
  • Neuróza
  • Emoční poruchy
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • psychoterapie

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Š
Umístění: Poradna a terapie Blansko psychoterapie

S paní Kozelkovou jsem se nejakou dobu setkavala a pripadala jsem si, jako bych si povidala s kamaradkou. V dobrem slova smyslu. Samozrejme z jeji strany s nadhledem nezucastnene osoby a profesionalne. Prijemne chvile, ktere donutily cloveka k premysleni i z jinych perspektiv. Dekuji

T
Umístění: Poradna a terapie Blansko individuální psychoterapie

Od začátku mých pravidelných terapií uplynuly necelé 4 měsíce a i po takto krátké době se cítím výrazně lépe, sebevědoměji, a mých pokroků si všímá také mé okolí. Za velkou část vděčím paní magistře, která mě tímto procesem velmi profesionálně provází a dává mi prostor mluvit o sobě bez hodnocení, motivovat mě, hledá se mnou ty moje cestičky a zpětnou vazbu mi předává velmi jemným a pochopitelným způsobem.

K
Umístění: Poradna a terapie Blansko individuální psychoterapie

Paní terapeutku jsem se rozhodla navštívit přibližně před dvěma roky a požádat o pomoc po dlouholetém odkládání.
Stala se pro mě za tu dobu velkou podporou. Je trpělivá, nikdy mě netlačí k tématu, u kterého se necítím dobře, a vždy moje hranice respektuje. Díky tomuto respektu z její strany mi umožňuje cítit se v bezpečí a pomalu se jí otevírat.
Je také příjemná, usměvavá a vstřícná, často vtipkuje a ulehčuje tak těžkým tématům. Dále je všímavá a vždy pozorně naslouchá.
Cítím, že mi opravdu rozumí, a že se mi snaží pomoci najít cestu k mému lepšímu duševnímu zdraví.


P
Umístění: Poradna a terapie Blansko individuální psychoterapie

Na terapii jsem dorazil s problémem, který mě už podstatně začal omezovat v osobním i pracovním životě. Rychle se nám podařilo rozklíčovat, co je vlastně za tím, což bylo základním odrazovým můstkem ke změně. Po několika sezeních jsem se cítil už lépe. Byla to moje první zkušenost s terapií a jsem rád, že jsem se obrátil zrovna na paní doktorku.


J
Ověřený profil
Umístění: Poradna a terapie Blansko

Prozatím pouze první návštěva, velmi příjemná dáma, z mého pohledu byl definovaný čas využit efektivně. Neslibovány nereálné výsledky, naopak jasně vysvětlen další postup, dohoda bez okolků. Těším se na další pokračování.


M
Ověřený profil
Umístění: Poradna a terapie Blansko Těžká životní situace ztráty člena rodiny

Velmi příjemný osobní, ale zároveň profesionální přístup. Už po prvním setkání se mi ohromně ulevilo. Vděčím paní psycholožce za úžasné konzultace, kdy mě nejen vyslechla, ale dokázala mi hlavně pomoci, což nebývá vždy u psychologů pravidlem. Můžu vřele doporučit!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,píši na tuto stránku,protože si nevím rady se svým zdravotním stavem.Již před třemi měsíci jsem ze stresu začala zvracet,klepat se a stěžoval mě neustálý pocit úzkosti a strachu,že se mi zle opět udělá... zašla jsem tedy ke své lékařce se kterou jsme podrobně vyšetřily všechny možné onemocnění a diagnózy a všechno bylo negativní.Dostala jsem tedy doporučení vyhledat pomoc psychoterapeuta či psychiatra .I já už jsem dnes přesvědčená,že by mi pomoc mohla být přínosná v mém životě se semnou nikdo nemazlil.Otec odešel a nikdy už se nezajímal což byla první rána v životě,ale nikdy jsem z ní tyto problémy neměla až dnes mi dochází jak vyžaduju jeho pozornost.S mamkou spolu nevycházíme,takže když se vidíme jsou to jenom hádky,které mě ubíjí.Tudíž ze strany rodiny nulová možnost opory nebo naděje,že by mě někdo zkusil pochopit. a co se týče vzdělání,tak vím jen že se nedokážu soustředit.Psychicky mě tedy vždy položí,když někoho zklamu,když se stydím,bojím.Možná jsou to maličkosti a vyhledat lékaře vůbec není nutné a časem se to vše urovná,no i přesto bych chtěla slyšet odborný názor na to málo co jsem zde napsala.Děkuji za každou odpověd.-KJ

Dobrý den,
píšete, že jste před několika měsíci začala ze stresu zvracet. Na to se pak navázal neustálý strach, že se to bude opakovat. Chtěla bych Vás ocenit za to, že jste pro sebe vyhledala pomoc a povzbudit Vás ještě k návštěvě klinického psychologa či psychoterapeuta. Projevy, které popisujete totiž nevnímám jako maličkosti a představuji si, kolik sil Vás stojí boj se strachem i tělesnými obtížemi. Nemusíte na to být sama.
Přeji Vám hodně sil a ať najdete oporu, jakou byste si přála.
Adéla Kozelková

Mgr. Adéla Kozelková

Proběhla 2 rande. Vypadalo to,že jsme si padli do oka. Napsal mě,že mě má svým způsobem rád a pak se na 4 dny odmlčel. První jsem se musela ozvat já,pak opět reagoval. Je takové chování normální? Nevím co jsi mám o něm myslet. Zda to myslí vážně a jak přistupovat k takovému muži. /je nám oběma 38/. Děkuji za radu.

Dobrý den, popisujete chování muže po dvou schůzkách a ptáte se, jestli je to normální. Napadá mě několik odpovědí a věk v nich nehraje roli - může to být normální pro něj, zároveň to ale nemusí vyhovovat Vám. Také je možné, že potřebuje více času na budování blízkosti a vztahu a v neposlední řadě, že možná nemá takový zájem, jak byste chtěla... všechno jsou to ale jen představy. Jak to je ve skutečnosti, zjistíte jen Vy otevřenou komunikací s ním. A možná to bude vyžadovat nějaký čas. Přeji ať se to vyvine k Vaší spokojenosti.

Mgr. Adéla Kozelková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.