Svitavská 2383/1b, Blansko
Poradna a terapie Blansko (mapa)

Další dostupný termín:

Individuální psychoterapie • 500 Kč

Krizová intervence • 500 Kč

Psychoterapie +1 Více

Párová psychoterapie • 800 Kč

V životě každého člověka nastanou momenty, kdy na starosti a potíže sám nestačí. Ať už máte vztahové problémy, konflikty s rodiči nebo dětmi, jste osa...

• deprese
  • neuróza
  • emoční poruchy

Ukončené školy

• 2016 - dosud Psychoterapeutický výcvik v logoterapii a existenciální analýze, SLEA, o. s
  • 2013 - 2018 Masarykova univerzita v Brně, navazující magisterské studium, obor psychoterapeutická studia
  • 2014 - 2015 Kurz Kompletní krizová intervence, „D“ o. s., 200 hodin

Párová psychoterapie

800 Kč

1 názor

Umístění: Poradna a terapie Blansko Těžká životní situace ztráty člena rodiny

Velmi příjemný osobní, ale zároveň profesionální přístup. Už po prvním setkání se mi ohromně ulevilo. Vděčím paní psycholožce za úžasné konzultace, kdy mě nejen vyslechla, ale dokázala mi hlavně pomoci, což nebývá vždy u psychologů pravidlem. Můžu vřele doporučit!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
    píšete, že jste před několika měsíci začala ze stresu zvracet. Na to se pak navázal neustálý strach, že se to bude opakovat. Chtěla bych Vás ocenit za to, že jste pro sebe vyhledala pomoc a povzbudit Vás ještě k návštěvě klinického psychologa či psychoterapeuta. Projevy, které popisujete totiž nevnímám jako maličkosti a představuji si, kolik sil Vás stojí boj se strachem i tělesnými obtížemi. Nemusíte na to být sama.
    Přeji Vám hodně sil a ať najdete oporu, jakou byste si přála.
    Adéla Kozelková

Mgr. Adéla Kozelková