Další dostupný termín:

Individuální psychoterapie • 500 Kč

Krizová intervence • 500 Kč

Psychoterapie +1 Více

Párová psychoterapie • 800 Kč

V životě každého člověka nastanou momenty, kdy na starosti a potíže sám nestačí. Ať už máte vztahové problémy, konflikty s rodiči nebo dětmi, jste osa...

• deprese
  • neuróza
  • emoční poruchy

Ukončené školy

• Psychoterapeutický výcvik v logoterapii a existenciální analýze, SLEA, z. s. (dosud probíhá)
  • Masarykova univerzita v Brně, navazující magisterské studium, obor psychoterapeutická studia
  • Kurz Kompletní krizová intervence, „D“ o. s., 200 hodin

Dozvědět se více

Párová psychoterapie

800 Kč

Umístění: Poradna a terapie Blansko

Prozatím pouze první návštěva, velmi příjemná dáma, z mého pohledu byl definovaný čas využit efektivně. Neslibovány nereálné výsledky, naopak jasně vysvětlen další postup, dohoda bez okolků. Těším se na další pokračování.

Umístění: Poradna a terapie Blansko Těžká životní situace ztráty člena rodiny

Velmi příjemný osobní, ale zároveň profesionální přístup. Už po prvním setkání se mi ohromně ulevilo. Vděčím paní psycholožce za úžasné konzultace, kdy mě nejen vyslechla, ale dokázala mi hlavně pomoci, což nebývá vždy u psychologů pravidlem. Můžu vřele doporučit!

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
    píšete, že jste před několika měsíci začala ze stresu zvracet. Na to se pak navázal neustálý strach, že se to bude opakovat. Chtěla bych Vás ocenit za to, že jste pro sebe vyhledala pomoc a povzbudit Vás ještě k návštěvě klinického psychologa či psychoterapeuta. Projevy, které popisujete totiž nevnímám jako maličkosti a představuji si, kolik sil Vás stojí boj se strachem i tělesnými obtížemi. Nemusíte na to být sama.
    Přeji Vám hodně sil a ať najdete oporu, jakou byste si přála.
    Adéla Kozelková

Mgr. Adéla Kozelková

• Proběhla 2 rande. Vypadalo to,že jsme si padli do oka. Napsal mě,že mě má svým způsobem rád a pak se na 4 dny odmlčel. První jsem se musela ozvat já,pak opět reagoval. Je takové chování normální? Nevím co jsi mám o něm myslet. Zda to myslí vážně a jak přistupovat k takovému muži. /je nám oběma 38/. Děkuji za radu.

Dobrý den, popisujete chování muže po dvou schůzkách a ptáte se, jestli je to normální. Napadá mě několik odpovědí a věk v nich nehraje roli - může to být normální pro něj, zároveň to ale nemusí vyhovovat Vám. Také je možné, že potřebuje více času na budování blízkosti a vztahu a v neposlední řadě, že možná nemá takový zájem, jak byste chtěla... všechno jsou to ale jen představy. Jak to je ve skutečnosti, zjistíte jen Vy otevřenou komunikací s ním. A možná to bude vyžadovat nějaký čas. Přeji ať se to vyvine k Vaší spokojenosti.

Mgr. Adéla Kozelková

• deprese