Tyršova 1832/9, Moravská Ostrava a Přívoz, Ostrava

Apnoe

Běžný termín

Korekce postavení zubů +1 Více

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Ortodoncie Ostrava - G A Dent s.r.o.

Nabízíme vysoce kvalitní léčbu všech nepravidelností chrupu a čelistních vad - stěsnání, nevhodné postavení jednotlivých zubů, posuny zubů, vady skusu...

Léčené nemoci

• Prblematické postavení zubů

• ortodoncie

Od první konzultace až po sejmutí rovnátek profesionální přístup, moc děkuji za skvělou práci, doporučuji i dospělým, kteří zvažují zda se ještě do léčby pustit.

Můžeme jen potvrdit pán doktor i sestřička velmi příjemní a profesionální ve všech směrech.
Přistup k pacientům skvělý.
Spousta lékařů by si mohla vzít příklad, nejen v přístupu, ale i co se týče odborné stránky

Vynikající přístup, moderní smýšlení i postupy, naprosto profesionální přístup. Pan doktor trhal 2 zuby bezbolestně, rychle a bez následků. doktor i sestřička vše vysvětlí, i když se mluví polsky není žádný problém, chápou všichni
vřele doporučuji
Dr. a sestřička já sem velmi vděčný za pomoc mé dcerka. S pozdravem Krzysztof

Vynikající přístup, moderní smýšlení i postupy, naprosto profesionální přístup. Pan doktor mi trhal 2 osmičky a vždy bezbolestně, rychle a bez následků....vřele doporučuji H.Ř.

Y

Pan doktor i sestřička jsou velmi ochotní a šikovní, vše vysvětlí. Moooc doporučujeme :)

S panem doktorem jsem velmi spokojená. On i sestřička mají profesionální přístup, oba jsou sympatičtí a ochotní, vše vysvětlí. Vřele doporučuji :)