Praha 2
(mapa)

Poskytuje komplexní zubní ošetření se zaměřením na mikroskopickou konzervační a endodontickou terapii, adhezivní protetiku, parodontologii a úrazy zub...

• zánět dásní
  • zubní kaz
  • paradentóza

Umístění: jiné místo prevence

Budeme muset s dětmi začít chodit někam jinam. Nikdy neměli důvod se zubaře bát, ale pan Šíma projevoval velkou lítost nad tím, že nemá co vrtat, což děti moc jako vtip nepochopí. Po profesní stránce nemohu posoudit - byli jsme jen na prevenci a jako vždy zuby bez potřeby zásahu, ale čekala jsem z tohoto našeho zdravotního stavu spíš radost než zklamání.

MDDr. Adam Šíma

Dobrý den. Toto hodnocení považuji za "pure gold", jak by hezky česky řekli Američané. Každý zubní lékař je totiž velmi "zklamaný", když mu není dopřán tak epochální fantastický zážitek vrcholné klidné čisté a estetické stomatologie jako spravování a záchrana dočasného zubu u svíjejícího se a plačícího dítěte. V současné době, kdy naprostá většina zubních lékařů děti z výše popsaného důvodu vůbec nebere nebo je nechce či kazy z obavy z jejich spravování raději "nevidí", mi nezbývá než vám popřát hodně zdaru. Hlavně u dětí nezapomínat na mezizubní kartáčky, abyste mohla v budoucnu sklízet jen nehynoucí chválu.
Asi si budu muset místo obličeje nalepit smajlíka, aby v dnešní hloupé době sociálních sítí pacienti poznali vtip. Paní nebo slečna Lucie ocenila můj humor dvěma hvězdičkami. To je docela dobré skóre! Najde se snad někdo, kdo dá tři?

Umístění: jiné místo plánované ošetření kazu

Pan doktor mi ošetřoval dva kazy a dostavění zubů. A musím říct, paráda. Já mu tam dokonce na chvilku usnul. Opravdu velmi skvělý lékař. Budoucí paní doktorku, která mu asistovala, dokonce začal zkoušet. No vnímal jsem to, ale moc jsem si z toho neodnesl. Ale bylo to zábavné :) Opravdu perfektní lékař, mělo by jich být více.

Pan doktor se sestřičkou tvoří profesionální, milý, lidský a zábavný super tým. Kvalita pana doktora, sestřičky, vybavení kliniky a milé, vstřícné recepční je evidentní. Vše je vysvětleno, ukázáno a ošetřeno s maximální pečlivostí a precizností. Žádná bolest ani při zákroku, ani po odeznění anestézie. "Neodborný" zásah do zubů je většinou nevratný a proto si člověk za tyto služby rád zaplatí. Děkuji za tuto kliniku a zvlášť za ordinaci pana doktora Šímy. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Za mě vzor toho, jak by měl zubař vypadat. Absolutní profesionál a přitom neuvěřitelně milý a zábavný člověk, ví přesně, co dělá, a neustále něco povídá, díky čemuž nejenom vím, co mám čekat a co mi dělá, ale taky se zasměju (jak jen to s cizíma rukama v puse jde :D). Nikdy mě nic nebolelo, zuby mám jak perličky a veškerý strach ze zubařů, jímž jsem předtím trpěla, je od prvního setkání ten tam. Můj předchozí zubař byl proti němu řezník. Sestřička je taky vždycky skvělá, stejně jako slečna na recepci. Zprvu se mi k soukromému zubaři nechtělo kvůli penězům, ale stojí to za to.

Za me nejlepsi zubar co jsem kdy zazil. Pratelsky a zaroven profesionalni pristup. Pan Doktor vi co dela. Minule jsem 3 krat pri zakroku usnul. To hovori za vse :D

Dentální kliniku Jan Stuchlík jsem poprvé navštívil "nedobrovolně" , když mně na prohlídku objednala moje manželka. Dobrovolná návštěva u mně nepřicházela v úvahu, protože strach ze "zubařů" a všeho s tím spojené byl silnější než já. Dnes je to týden co jsem podstoupil zákrok u pana doktora Šímy v celkové narkóze. (Extrakce 8ček a 6tky). Pan doktor odvedl super práci, po zákroku do dnešního dne jsem nepotřeboval žádné prášky na bolest, ani jednou jsem neucítil bolest a všechno se rychle hojí. Určitě kliniku rád doporučím a neskutečně si vážím přístup pana doktora Šímy a celého personálu. Jsem moc rád, že jsem se dostal do jeho rukou a jsem mu vděčný za to, že postupně z mně dostává můj strach. Škoda, že je možné udělit jenom 5*, zasloužili by jste si mnohem víc...

Pan doktor Šíma je velmi milý, vtipný a šikovný. Všechno co dělá, zároveň popisuje, takže pacient přesně ví, co se zrovna děje a proč. Po zákroku vám ještě ukáže snímky pořízené v jeho průběhu, takže přesně vidíte jak byl zub opraven. Od té doby, co jsem začal pana doktora navštěvovat, zbavil jsem se strachu ze zubařů. Určitě mohu jen doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor Šíma je velmi profesionální, komunikativní a šikovný zubař. Popisuje průběžně jednotlivé kroky ošetření a ochotně odpovídá na dotazy. V mém případě zachránil téměř rozpadlou stoličku, opravil drobný kaz na předním zubu (vůbec není poznat, že tam někdy nějaký kaz byl) a také vytrhl naprosto bezbolestně dvě horní osmičky. Kromě toho dokáže skvěle uklidnit vyděšené pacienty, kteří návštěvu zubaře odkládají celé léta. Vřele doporučuji se u něj zaregistrovat, dokud má volná místa:-)

Precizní, dokonalá práce, krásné a luxusní prostředí. Doktor ŠÍMA je sympatický mladý člověk s překvapujícími zkušenostmi. Má skvělý přístup k lidem... ( nepůsobil a nepůsobí na mě, že by práci odflákl !!!) Ba naopak.... Vše krásně a srozumitelně vysvětlí :-) Jeho pomocná sestra ( tmavé vlasy, výrazné brýle a dokonalý úsměv se zuby jako perly) Fajn člověk a člověk na správném místě !!!
Btw: Pan MDDr.Adam Šíma má taktéž zuby jako ze žurnálu :-) podívá se úplně každý, protože ty zuby a hlavně celý úsměv je vidět jako první a prezentuje celého člověka... na to se zapomíná .... !! člověk by si řekl ... " aby ne když je zubař " Bohužel né u většiny.... lékařů zubařů... :/
Já osobě Vám pane Šíma i sestře při asistenci moc a moc díky za vše !!! Odcházel jsem vážně spokojený ...nadále přeji hezký úsměv při práci, který vám tak svědčí a motivuje lidi mít také hezkých a zdravý chrup. Všem kteří chtějí kvalitní práci tuto kliniku doporučuji ....

Umístění: jiné místo prevence

Umístění: jiné místo plánované ošetření kazu

Návštěva z ZnamyLekar.cz

24 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• proč je v téhle době tak velký problém najít zubaře

Protože asi hledáte zubaře jen "na pojišťovnu". Takových je pořád méně a méně, neboť ti, kdo chtějí dělat poctivou smysluplnou práci, smlouvy s pojišťovnami buď nemají, nebo špatné ošetření v rozsahu vymezeném jen pojišťovnou neposkytují.

• Mám hepatitidu C,potřebuji vytrhat zuby a vyrobit zubní protézu.Praha

Jsme rádi, že to víme. Praha.

• zánět dásní
  • zubní kaz