Nekázanka s.r.o.
Nekázanka 9, Praha

Umístění: Nekázanka s.r.o. Jiný

Pani doktorku se sestrickou muzu jedine doporucit. Obe maji naprosto lidsky pristup a jsou velice mile a ochotne. Poloha ordinace je v samotnem centru, takze pristup je vynikajici a ordinace na me pusobi moderne (vse nove). Doktorka se snazi pomoci a vzdy si pacienta plne vyslechne.

Umístění: Nekázanka s.r.o.

Musím povedat, že paní doktorka jr vynikajúca! Konecne odbornost a ludsky pristup, ktory ocakavam. Pani doktorka vzdy, ked doberiem lieky, spravi testy, aby sa uistila, ze vsetko je v poriadku. Jednoznacne odporucam.

C
Umístění: Nekázanka s.r.o.

Paní doktorka je skutečně odborník na svém místě. Profesionální a lidsky přístup, skvělá péče. Vše ochotně vysvětlí a prodiskutuje

U této paní doktorky jsem byla jen jednou a stačilo mi to. Paní doktorka nepoznala zápal plic. Když zánětlivé testy, za které jsem si přímo v ordinaci zaplatila, vyšly jako zvýšené, poslala mě domů s paralenem. Zápal plic jsem pak léčila skoro dva měsíce. Pokud paní doktorka řekne pacientovi, kterého vidí poprvé, že není zastáncem antibiotik, tak na mě velmi profesionálně nepůsobí. Ale možná měla jen špatný den.

Jedna z nejlepších praktických lékařek. Odborný přístup, komunikace výborná, a sestřička ta je také super:-) doporučuji!

Muj prakticky lekar a zatim mam moc dobry nazor; chodim k ni jiz par let. Neboji se, neco vyhledat, a hlavne vi, co. Je prijemna a rada mluvi na me anglicky :) A pani Eva je tam moc profesionalni sestra.