Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Výtečný lékař, který se snaží najít příčinu problému a efektivně ho řešit - velkou měrou mi pomohl ke zredukování záchvatů migrény, doporučil opravdu účinnou léčbu. Pacientům s migrénou vřele doporučuji - pan Novotný, na rozdíl od některých jiných neurologů, se své pacienty snaží doopravdy léčit. .

Podle mě je pan doktor opravdu dobrý specialista,který problém řeší a dokáže dobře poradit. Byla jsem u něho zatím dvakrát,a pokaždé super přístup . Je velice milý.

U pana doktora jsem byla asi v r. 2008 na dobre doporučení, ale bohužel mě moc "nesedl. Mám migrény, někdy silné s aurou, že musím odejít z práce a když prášky nepomohou, dopraví mě někdo na injekci. Šéf mě odvezl na poliklinuku do Přelouče, kde jsem asi 2-3 hodiny seděla v čekárně a kde mě pak konečně na žádost ostatních pacientů i vzali, bohužel už tak, že mi stejně p. doktor zavolal rychlou do Pardubic. Buď to bylo už moc rozjeté, když jsem tam tak hezky čekala nebo si nevěděl rady, těžko teď říct. Na pohotovosti jsem jej také jednou v PU potkala, myslím, že jednou v těch "záchvatech" si toho moc nepamatuju, dostala jsem "svoji" injekci tenkrát asi 2x, nezabralo to a druhý den jsem měla jet ke svému nerologovi, kdyby mi bylo stále špatně (tenkrát p. Bulušek z PU), ten mě taky vyhodil, že mě objedná za týden, tak zase do nemocnice, kde mi dali (jiný lékař) kapačku, po které se mi konečně ulevilo, takže asi tak... Nyní "sháním" neurologa opět z důvodu změny zdrav. poj. a opravdu už nevím, komu věřit, čeká mě asi operace karpálů...

U pana doktora Novotněho se léčím dlouhodobě s těžkými degenerativními zménami v oblasti krční a bederní páteře .Vždy se snažil mi pomoci jak jen umél.A na mladěho specialistu opravdu ,klobouk dolů,umí!!!Za ty roky co mne lěčí,cvičením,láznémi a samozřejmé i lěky proti nékdy nesnesitelným bolestem,mé vrátil do běžněho života a já mohl chodit do zaměstnání a v určitých mezích pracovat i kolem domku.Má skvélé jednání a dovede naslouchat.S jeho péčí jsem spokojen.Dékuji Josef Jaroš

Jsem u něj krátce, zamlouvá se mi , že všímá i problému ne přímo souvisejících s jeho oborem.

To se to hodnotí a pomlouvá, když se hodnotitel nepodepíše a schovává se za anonyma. Asi se za své výroky stydí.
Já s manželkou navštěvujeme pana doktora Novotného na poliklinice v Přelouči již několik let k naprosté spokojenosti. Nikdy s námi nebylo jednáno hrubě, nebo urážlivě. Vždy jsme oba byli velice pečlivě vyšetřeni, případně posláni na další odborná vyšetření jako odběr krve, cukrovka, UZ a CT a to i v případě, že s indikovanou nemocí nesouviselo. Pan doktor se vždy chtěl přesvědčit o možných souvislostech za účelem správné diagnozy a následného léčení. I když v čekárně bylo mnoho pacientů a museli jsme se obrnit trpělivostí, nikdy se nestalo, že by někoho nevyšetřil a že třeba proto odložil přestávku na oběd. S činností pana doktora Novotného jsme s manželkou velice spokojeni a přejeme mu hodně zdraví a pevné nervy jako ochranu před neurvalými pacienty.
Moravec

NO TEDY - V první nejprve jsem si myslela, že jsem na stránkách hodnocení jiného lékaře.
Znám pana doktora Novotného jen jakovelmi ohleduplného. Velmi důkladně pacienty vyšetřuje a NIKDY jsem neslyšela, že by zvýšil hlas, potažmo byl arogantní. Chodím k němu na neurologii Přelouč s mamkou již 6 let, v čekárně byli několikrát pacienti neobjednaní, přesto je vyslechl a hlavně se k nim choval slušně. Objednat sanitku i s doprovodem pokud je to nutné, není problém, také nás poslal na jiné oddělení, zároveň doktorovi zavolal, aby nás vzal. Opravdu ho tak neznám a ani si ho takového nedokážu představit (neodpovídá to jeho mentalitě), v čekárně se bavím s pacienty a vždy ho chválí jako velmi slušného a pečlivého lékaře...
Všetečková Eva

Nechci příliš odporovat paní Michaele K., ale dovolím si doplnit její hodnocení o můj dojem, nepamatuji si přesně okolnosti mého kontaktu s ní, ale na níže uvedeném trvám:
Paní jsem nikdy nevyšetřil, paní si víceméně stěžuje na to, že jsem ji nevyšetřil. Arogantního tónu mého hlasu si vědom nejsem. Nepoužívám ho. Ti, kteří mne znají, mi snad dají za pravdu.
Paní vyžadovala neurologické vyšetření, které jsem dle jejích obtíží nepovažoval za akutní a tak jsem ji doporučil vyšetření na lékařské službě první pomoci. Pokud paní byla schopna převozu domov-traumatologie, traumatologie-neurologie, tak jsem předpokládal, že zvládne i přesun neurologie-LSPP. Nezpochybňuji její velké bolesti, ale léčby bolesti je schopný každý lékař, nemusí se jednat o neurologa, proto to doporučení na LSPP.
Nepamatuji si přesně na slova ani tón pacientky, netroufnu si tedy říci, že byl arogantní, ale pamatuji si matně, že se chovala velmi sebevědomě a trvala na vyšetření. Z důvodu pracovního vytížení v době pohotovostní služby na neurologické klinice, kde řeším medicínsky závažnější a urgentnější stavy, jsem jí nemohl vyhovět. Tímto se jí omlouvám a přeji brzké uzdravení.
MUDr. Zdeněk Novotný

Pan doktor je velmi schopný diagnostik, dobrý ve svém oboru, ochotný pomoci. Chce znát co nejvíc podrobností ohledně potíží, což někomu vadí, ale pokud jdu ke specialistovi, je mi jasné, že toho potřebuje vědět co nejvíc, aby si mohl udělat " obrázek", co potížím předcházelo. Jsem s jeho péčí spokojená.