Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Přeloučská poliklinika a.s. poskytuje zdravotní péči v širokém spektru lékařských odborností.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (8)

MUDr. Hana Vlasáková Jiný

Paní doktorka i celý její personál,má profesionální přístup k pacientúm.Objednací časy jsou dodržovány ,prostředí je příjemné,Zkrátka fajn!! Více takových ordinací! Děkuji...

MUDr. Petr Krejcar Jiný

Nejhorší praktický lékař, absolutně arogantní,odporný přístup k pacientovi a to i v případě,že jste opravdu vážně nemocní a nejdete ho jen"prudit"s nějakou banalitou.Dle jeho slov už měl nejspíš všechny nemoci světa.Je to člověk,který na svém místě nemá absolutně co dělat!NEDOPORUČUJI A ZA ME UŽ NIKDY VÍCE.

MUDr. Petr Krejcar Jiný

Nejhorší lékař, s jakým jsem se setkal. Neuctivé, arogantní jednání s pacienty. Odmítání indikování potřebného vyšetření na pojišťovnu. Dokonce pro převoz na akutní zákrok do nemocnice odmítl dopravu sanitkou s tím, že je možné jet vlakem. Také nechápu, proč pro pacienty chodí sám, když tam má sestru. Citace: ,,Vy nemáte právo vůbec na nic." ,,Zaplaťte si to vyšetření jako samoplátce, já to na pojišťovnu psát nebudu." ,,Nechci s vámi mít co do činění."

MUDr. Daniel Dejdar Jiný

Výborný pan doktor, perektní přístup jak pana doktora,tak sestřiček. Naprostá spkojenost.

MUDr. Iva Blümelová Jiný

Paní doktorka je velice neosobní, přístup k pacientovi je studený, jako by byla v ordinaci z donucení. Cítila jsem se trapně. Uvažuji, že si najdu jinou ordinaci.

MUDr. Daniel Dejdar Jiný

Vyšetření bylo super! Pan doktor byl moc příjemný , měla jsem zlomený malíček a pan doktor mi řekl že je potřeba sádra , a já jsem sádru nikdy neměla . Teď už mě to nebolí .

MUDr. Daniel Dejdar

Já jsem jednáním pana doktora a jeho sestřiček velmi nadšen. Byl jsem u něho na odstranění nárůstků v obličeji. Odbornost jako lajk neumím posoudit, ale jsem velmi spokojen. Na zákrok se nečeká, jde se tam přesně dle objednávky. Převaz atd. je už horší, ale nechá se to vydržet a potom je vše vyváženo naprostou pohodou v ordinaci.

MUDr. Petr Lotko

Dr.Lotko je dle mého názoru člověk velmi necitlivý a neměl by vykonávat povolání, kde komunikuje s nastávajícími maminkami, které od něj místo rad dostanou výsměch do tváře a místo pochopení a uklidnění, odchází z ordinace rozpačité s pocitem nedostatečného zájmu a péče. Další věc reknete mu své potíže a ani vas pořádně nevysetri a jen řekne mazejte si to. Když mu dáváte otázky tak na vás kouká jak na debila a nezajimajiho vaše dotazy či starosti hlavně vás rychle odbyde a tím chci říct že díky tomu Mám silný zánět močových cest atd.diky prestoupeni k lepšímu dr.jsem zachráněna a konečně vše lecim jsem i klidnější hlavně k vůli tomu že jsem na začátku tehu a plod bude v bezpečí. Takže maminky na začátku tehu i celkově pacientky rozhodujte se o vybrání dr. Než bude pozdě. Mějte se

Kontakt

Libušina 203, Přelouč 53501 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda