Jednoduché administrativní výkony • Od 100 Kč

Lékařská zpráva pro sportovní činnost, rekreační akce • Od 150 Kč

Podrobný výpis z dokumentace pro komerční pojišťovnu • Od 250 Kč +9 Více

Pořízení výpisů, opisů nebo kopií zdravotnické dokumentace- vyhledávání, prostudování a předání zdravotnické dokumetace (každých započatých 30 minut) • Od 200 Kč

Psychiatrické vyšetření

Vystavení duplikátu tiskopisu- např. při ztrátě Průkazu dočasně práce neschopného • Od 50 Kč

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Od 100 Kč

Od 300 Kč

MUDr. Zdena Stegerová - ambulance Turnov

- psychiatr

MUDr. Zdena Stegerová Kvalifikace:
1969: Ukončení studia na ...

Léčené nemoci

• Úzkostné poruchy
  • Psychotické poruchy
  • Syndromy závislosti
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychiatrie

Umístění: MUDr. Stegerová s.r.o. slyšiny

nedoporučuju,bez zájmu o vylečení...zdraví se mi začalo hroutit a je nyní ve važnějším zdravotním stavu,navíc ve mně vyvolávala pocity uzkosti...

Osoba absolutně bez zájmu o pacienta. I přes zoufale prosby i širšího okolí, vše řeší dle předem naučeného vzorce, aby ona na ničem nenesla podíl. Je mi líto, že pojišťovny ji to ještě trpí, její neustále recepty na léky, které k ničemu nevedou a jen škodí. Je to něco jakoby se na angínu předepisoval beta-karoten, takhle asi probíhá volba léku. Na 1000% nedoporučuji, jak po lidské stránce tak i po profesní. To raději preferovat přírodní léčbu.

Navštěvovala jsem její ordinaci pár let zpátky a rozhodně nedoporučuji.! Mám na ni velmi špatné vzpomínky, psala mi prášky, které mi trochu pomáhaly, ale ona vůbec. Není vůbec empatická, přišla jsem si u ní spíše jako u výslechu a neměla jsem chuť jí svěřovat mé problémy. Stejně mi nikdy skoro nic neřekla, jen mi cpala prášky a posílala na psychoterapii, toť vše. Připadala jsem si u ní tak, že ona je dokonalá a já jsem asi blázen s těmi svými problémy.

No, skorem mi nic neřekla, napsala mi střední antidepresiva a hotovo. Prý:,,No sice to není deprese podle k nihy, ale co jiného, když máte krevní testy v pořádku." Jelikož jsem si přečetla příbalový leták, tak jsem se dozvěděla, že díky mému věku bych je neměla brát. Krátce potom jsem navštívila psycholožku a podle té jsem psychicky naprosto v pořádku.

jsem velmi spokojen

Mám dobré zkušenosti, myslím, že jde o dobrého odborníka,s velmi dobrým přístupem ke starším pac

k teto pani doktorce pravidelne dochazim uz asi 5 let momentalne ne protoze jsem mimo ceskou republiku ale jinak jsi pani doktorku nemohu vynachvalit vzdy pro mne udelala jen to nejlepsi a mam ji moc rada chtela bych pani doktorce moc podekovat

Po mnoha psychologickych terapiich mi ona jedina dokazala vysvetlit, co mi je (panicka porucha) a navrhnout lecbu, ktera pomohla (jiz ctyri roky jsem bez antidepresiv i jakychkoliv potizi).

přispěla k mému dobrému pocitu ze života.

Zatím jsem s paní doktorkou nepřišla do styku ( a doufám, že to tak zůstane ), ale již několik let k ní dochází můj bratr, který je duševně nemocný. Moje maminka, která se o bratra stará, si nemůže paní doktorku vynachválit.Jsem moc ráda, že někdo tak pečlivě se zajímá o stav mého bratra a vychází vstříc každé pomoci a problému, který maminka s bratrem má. Tímto musíme pochválit i obětavou sestřičku, která je pravá ruka paní doktorky.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Zdravim vas, prosim pekne, obracim se na vas s dotazem.
Je mozno brat antidepresiva a kojit? Konkretne Miraklide 5mg denne, lecena socialni fobie, uzkosti? V minulosti pokus o vysazeni leku vez dohledu, 3 mesicni pracovni neschopnost...Muj psychiatr tvrdi po porodu vysadit, porodni asistentka v obdobi sestinedeli rozhodne nevysazovat, gynekolog navrhuje zastavu laktace a ja bych tak strasne rada sve miminko kojila pokud to bude mozne.
Rada bych vedela nazor dalsich odborniku. Dekuju

Kojení
Předpokládá se, že se escitalopram vylučuje do mateřského mléka.
Z tohoto důvodu se kojení během léčby nedoporučuje.

MUDr. Zdena Stegerová

bohužel jsem se dostalana velmi nízkou váhu, kolem 30 kilo na 166 cm při 20 letech.. Cítím se velmi špatně, slabá, je mi na omdlení. Nezvládám chodit do práce. Jak se dá toto řešit ? Je v tomto případě sparávně i invalidní důchod ?
Děkuji za odpověď

Invalidní důchod se dá řešit současně, spíše by to chtělo řešit po psychiatrické a psychologické stránce.

MUDr. Zdena Stegerová