Medical Laser Centre
Žernovská 6, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Paní doktorku srdečně doporučuji. Empatická, nápomocná, klidná, obětavá. Ihned mi vzala vzorek z plísní na nehtech a nasadila účinnou léčbu, že do léta jsem již běhala v žabkách..Jinde na vás vyzkouší prve všechny tinktury, mastičky, než vám vezmou nějaký vzorek ze zdroje, jestli vůbec..

Pani doktorka je mila a dle meho skutecna odbornice. Jako jedina spravne urcila diagnozu koznich obtizi a uspesne vylecila. Jinde toho nebyli schopni. Vrele doporucuji.

Paní doktorka Klézlová je nejlepší na světě, neuvěřitelně milá a jako jediná mi dokázala pomoct s kožním problémem. Můžu jen doporučit.

30 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

před týdnem se mi na rtech objevilo něco jako miniaturní puchýřky, které svědily. Přešlo to do fáze, kdy mám celé okolí úst suché, zarudlé a podrážděné a navíc i popraskané koutky. Stalo se mi to již po druhé, ale poprvé tento problém odezněl po několika dnech díky časté hydrataci. Navíc se mi od té doby udělala v oblasti brady a tváří suchá a hrubá kůže. Trápí mě, že to trvá již týden a nijak se to nelepší navíc, když se jedná o tak viditelnou část těla jako je obličej. Prosím o radu, zda zajít k nějakému dermatologovi nebo co případně dělat pro zlepšení mé situace.
Děkuji za odpověď.

může se jednat o nějaký druh ekzému případně i jako reakci na nějakou kosmetiku či potraviny. Určitě navštivte dermatologa, kůži vč. rtů hodně promazávejte např. můžete použít bambucké máslo. S pozdravem Dr.Klézlová, MLC

Veronika Klézlová

Dobrý den, trpím atopickou dermatitidou (ve formě splývajících erytémových ploch a i numulární ekzém, obojí po horních končetinách, hlavně kubity, flexorové strany hk, dorzální strany rukou, i v meziprstí), nyní i kontaktní dermatitidou (latex, merthiolate). Docházím dva krát týdně na fototerapii UVA-1. V nedávné době se mi na netypických místech jakožto břicho a o několik hodin později přední strany stehen po nošení sportovního oblečení, které bylo měsíce nenošené, udělala svědivá vyrážka, vypadala jako kopřivka, malé pupínky barvy kůže/světle růžové, která se s postupem času začala měnit na malé ekzémové hromádky, později až světle hnědé a červené flíčky. V této době jsem podstupovala epikutánní testy a přeměnu z kopřivky na ekzém jsem připisovala tomu. Konzultovala jsem s lékařem, zamýšlel se i nad pityriasis versicolor. Po několika týdnech ale začala vyrážka trochu připomínat svrab- červené papulky, někde velmi nahloučené na sebe, jinde jdoucí za sebou v řadě po dvou, třech. Nevím tedy, jestli nejde jen o nějaký z dalších projevů ekzému, které u mě bývají dost různorodé, nebo zda se opravdu obávat svrabu. Mezi prsty se mi těžko identifikují případné dvojtečky kvůli ekzému. Axily, genitál, areoly čisté. Vyrážka je jen na stehnech, břiše, možná zádech, svědí mě od provedení epikutánních testů, ale vyrážka tam není nápadná jako jinde. Vyrážka svědivá je tak jako ekzém, mám pocit suché a napjaté kůže. Myslíte že by mohlo jít o scabies? Děkuji za odpověď

vzhledem k současné situaci Vás nelze vyšetřit našim lékařem , ordinace je zavřená po dobu vyhlášené karantény.
Obratte se prosím na svého ošetř.lékaře(jde byla vedena léčba) a pokud neordinuje a Váš stav je akutní , nezbývá než navštívit kožní ambulanci v nemocnici. Předem si prověřte ,zda Vás mohou ošetřit.
Omlouváme se
za M.L.C.