MUDr.

• Ordinace PL pro děti a dorost

Jugoslávských partyzánů 15/1089
    16000, Praha, pražský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Přidat názor

Perfektni!

• velmi dobrý

Cokoliv jinýho než 5/5 by bylo málo. Jedna hvězdička je za ochotu, jedna za vstřícnost, jedna za trpělivost, jedna za to, co obě ty ženy zjevně vědí a řeknou, a poslední jim rád nechám od cesty.

• velmi dobrý

Paní doktorka je pečlivá, pozorná, empatická. Báječná sestřička. Dokáží rozpoznat zdravotní problém dřív, než ho člověk vysloví. Obě děti máme k ní přihlášené a jsme rádi, že jsme měli štěstí ji potkat. I po přestěhování k ní rádi dojíždíme.

• velmi dobrý

Výborná, skvělá a chápavá paní doktorka. Ačkoliv jsme zhruba v synových pěti letech změnili bydliště, za paní doktorkou jsme dojížděli přes celou Prahu. Prostě nebyl důvod měnit....

• velmi dobrý

Paní doktorka je úžasná, nejenom jako odborník, ale také jako člověk. Sama jsem k ní chodila jako dítě a i nyní tam chodím se svými potomky. Nejenom, že to s dětmi opravdu umí, ale také poradí, je otevřená vzájemné diskuzi, je pečlivá, ale zároveň nic člověku necpe, s maminkou jedná jako rovná s rovným, což se dnes o mnoha lékařích nedá říci. Člověk k ní chodil rád jako dítě, i teď jako matka vím, že mne podpoří a poradí ať se jedná o banalitu, či naopak závažnou věc. Takovou lékařku bych přála každému dítěti!

• velmi dobrý

moooc mila pani doktorka,zakaždym mi vždy poradi a to i po telefonu,chodim k ni už s detmi 7 let a jsem naprosto spokojna.i když musim k ni dochazet cez celu Prahu,pani doktorku měnit nebudu,je to skvěly človek a ve svim obore se dobre vyzna.deti k ni chodi moc radi.pani doktorku všem vrele doporučuji

• velmi dobrý

Paní doktorka Kučová je úžasný člověk.Vždy s maximální trpělivostí všechno vysvětlí,nic nepodcení.Chodí k ní můj osmiletý syn a jedině k paní doktorce se nikdy nebojí.Dcera se již musela zaregistrovat jinam,protože jí bude 19 let,ale na paní doktorku určitě nezapomene.Děkujeme i sestřičce-pokaždé tam vládne pohodová nálada.Moc děkujeme.

• velmi dobrý

Skvělá doktorka. Chodila jsem k ní jako dítě a teď k ní chodí dcera. MuDr poradí, pomůže, je svolná k diskusi i kompromisu.

• velmi dobrý

velmi příjemná doktorka, chodila jsem k ní po celou dobu, až do 19ti let, mohu doporučit. Škoda, že už nespadám do té "správné" věkové kategorie :-)

• velmi dobrý

Nejlepší lékařka, s jakou jsem se setkala. Nad ničím nemávne rukou, ale ani nestraší, spolu se sestřičkou vytvářejí milou atmosféru. Mluvím sama za sebe a mohu říct, že se mnou jednala vždy velmi citlivě a přiměřeně mému věku. I s psychickými problémy, za které by se mi asi leckterá doktorka jako holce v pubertě vysmála, mi poradila a poslala mě na správné místo. Také oceňuji, že respektovala přání co nejdéle se vyhýbat antibiotikům, vždy je nabídla, ale byla schopná se bez nich při léčbě obejít. Děsím se času, kdy ji budu muset opustit:)

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.