Soukromá ordinace praktického lékaře
Trabantská 288, Praha

Umístění: Soukromá ordinace praktického lékaře

Zřejmě každý bude mít na paní doktorku jiný názor. Podle mě je dobrá pro pacienty, kteří se stejně většinou léčí sami a k paní doktorce si přijdou jen pro papír. Pokud však máte závažnější problém, musíte se obrátit jinam. Paní doktorka jen podle popisu situace vyvozuje diagnostiku a cpe vám prášky na něco, co vůbec nemusíte mít. A mě osobně se nelíbí brát prášky na něco, o čem nejsem přesvědčená, že to mám a paní doktorka to vědět taky nemůže, když mě ani nepošle na vyšetření a sama mě taky neprohlédne. Vše řeší od stolu. A pak se taky často stane, že přijedete v ordinační hodiny a paní doktorka tam prostě není a kdy vůbec přijde není jasné, protože ani sestřička to neví. Mám z ní pocit, že paní doktorku kryje. Kdo je s paní doktorkou spokojený, ať u ní zůstane. Já přecházím k jinému lékaři. A žádné své komplexi si tu neřeším, jen vyjadřuji svůj názor, který je nespokojený a třeba tak odradím pacienty, kteří od lékařů vyžadují více.

Dlouhé čekaní v čekárně, i pres ordinační hodiny doktorka chodí klidne i více jak o pul hodinu později nebo zavírá dříve. Vyšetření je naprosto fádní, a na vsechno dává lék antibiotika. Nedoporučuji

Sedím v čekárně přes hodinu i když na dveřích je napsáno, že už přes hodinu otevřeno a ze dveří nikdo nevyleze. Doktorka přijela po půl hodině čekání. Ochota jak při vyšetření, tak vysvětlení problému daleko pod bodem mrazu.
N E D O P O R U Č U J I

Od paní doktorky ihned oba s manželem odcházíme, zanedbala jeho zdravotní stav i když jí žádal o odborné vyšetření a v důsledku toho má nezvratně poškozené zdraví.Tato paní doktroka je dobrá na předepsání běžných léků, ale jinak........pokud Vám jde o zdraví hledejte jinde.

Paní doktorku Bačkovskou doporučuji pouze na předepsání ibalginu na ostatní věci je bohužel nepoužitelná.Nebere zřetel na problémy pacientů a neposílá je na nutná odborná vyšetření a to ani v případě kdy o to pacient žádá.Okamžitě přecházíme jinak, bohužel nevratné změny na zdraví už mému muži nikdo nevrátí.

Paní,dr.Bačkovská je velmi neochotná,zlá,nepříjemná kolikrát informuje špatně není odbornice ,nemá žádný cit a soucit s nemocným pacientem chci přejít jinam .

Naprosto se ztotžňuji se zapornými komentáři na paní doktorku - je velice neochotná a nepříjemná, nejspíš čeká na úplatek,což je jí prý blízké, ale co opravdu považuji za vrchol neprofesionality, že sděluje informace o pacientech cizím lidem. Myslel jsem, že mě šálí sluch, když jsem se v hospodě dozvěděl od úplně cizího člověka podrobnosti o mé diagnóze - prý s tím přišla jeho žena od paní doktorky. Rozhodně nikomu nedoporučuji a sám se už poohlížím po jiném lékaři a jen se modlím, abych tam už nemusel.

nemám s paní doktorkou dobré zkušenosti, je nepříjemná, není ani schopná sdělit informace, které potřebuji, mého příbuzného měla poslat na vyšeření ohledně infarktu, ale jelikož ,, asi neměla čas" tak do dvou dnů se potvrdil infarkt , pak už v nemocnici pod dohledem odborníků...já sama s ní mám zkušenost takovou, že sděluje informace o pacientově zdraví ostatním lidem, což je trestné....předepíše prášky a ani se nestará o to co pacient už bere za prášky, jestli se to nějak nevylučuje a nebo vhorším případě jetli to člověka nemůže ohrozit .....je mi to líto ale bohužel, nedoporučuji tuto lékařku.

S paní doktorkou Bačkovskou jsem velmi spokojená, jsem u ní od chvíle, kdy jsem se přistěhovala do Satalic, od roku 2005 a jelikož mám poměrně vážné zdravotní problémy, měla jsem tuu čest ji navštívit již několikrát. Nikdy mě neodbyla, vždy byla příjemná, vždy mi pomohla, nebo se o to alespoň i se sestřičkou snažila.
Nyní k ní chodí o moje dcera, která je také spokojená.
Nemohu jinak než chválit a doporučit!

Dr.Bačkovská je, dle mého soudu, po odborné stránce velice zdatná a po lidské stránce velice příjemná a kooperativní. Nikdy jsem v komunikaci s ní neměl žádný problém a proto doporučuji všem.