Psychiatrická ambulance
Dlouhá 11, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Tato doktorka se nezabývá obyčejnými lidmi nýbrž pouze celebritami. Přítelkyně k ní chodila asi rok a pul kvuli agorafobii a panice, ale doktorka se ji na nic neptala, jen ji dala vyplnit formulář a předepsala AD. Když ji při další návštěvě říkala, že jí je po práškách špatně a že není schopná fungovat, tak jí dala jiné. Takhle vyzkoušela několik typů, ale výsledky nulové. Takže normálním nemocným lidem nehodlá věnovat svůj čas, jen do nich láduje léky. Pokud tedy nejste VIP ani k ní nechoďte, je to ztráta vašeho drahoceného času.

Všichni jste zde zmínili předepisování léků v čekárně před ostatními pacienty. K paní doktorce jsem chodila skoro 2roky a celkem jsme spolu vycházely. Až do dne, kdy jsem nechtěla řešit svůj zdravotní stav v čekárně! Jelikož jsem požadovala aby se mnou paní doktorka hovořila vždy v ordinaci, bylo mi sděleno, že na povídání si mám najít psychologa! V čekárně jsem trávila min. 2hodiny každých 4-5týdnů, což zabíralo celé dopoledne. Dohodly jsme se tedy, že budu chodit s větším předstihem (bylo mi řečeno, že mám chodit ráno kolem 8hodiny) ať vše stíhám. Pár měsíců to fungovalo až do doby, kdy došlo k mé námitce ohledně čekárny. Při jedné z posledních návštěv jsem opět čekala 2hodiny. Přišla jsem na řadu, ale doktorka si zvolila jiné pacienty (herec/čka). Po další půl hodině jsem zaklepala na dveře. Když jsem se zeptala proč tady zbytečně čekám, tak mi bylo řečeno, že nenechá v čekárně čekat nejznámější českou herečku a svého kamaráda!? Ze sezení jsem si odnesla propustku a pár nových diagnóz...

Nacpaná čekárna unavenými pacienty, kteří tam čekají v nevětrané místnosti bez okna a sedí na schodech pro nedostatek míst, nemusí signalizovat, že je tam dobrá lékařka. Každý během krátké doby přijde na to, že rozdávání receptů v čekárně není zrovna moc léčivé a diskrétní.

myslím, že v takovýchto případech nezáleží jen na lékaři samotném, nýbrž i na spolupráci pacienta.
Z vlastní zkušenosti: paní doktorka je velmi zkušený odborník, díky kterému jsem dnes naprosto v pořádku a bez jakýchkoliv problémů, navíc naprosto nesouhlasím s tím, že se svými pacienty nehovoří, léky mi byly předepisovány naprosto diskrétně a s největší možnou obezřetností.
Návštěvu v její ordinaci mohu vřele doporučit každému, kdo takovouto pomoc potřebuje.
A já děkuji!!! :-)))

Věřím tomu, že paní doktorka mnohým pacientům pomohla. Já k ní však přišla s únavovým syndromem, diagnózou, kterou ona neuznává a považuje za deprese. Skončilo to tak, že jsem po dlouhou dobu brala silné dávky antidepresiv, které mi můj zdravotní stav jen zhoršily. Za celou dobu si se mnou pořádně nepromluvila, většinu času jsem si jen chodila pro léky. Poté, co jsem změnila psychiatra, dozvěděla jsem se, že jsem zcela psychicky v pořádku. Paní doktorka je sice milá, pokud si ale nejste jistí, že máte duševní problímy, nechoďte k ní

Dobrý večer,

z vlastní zkušenosti nemohu hodnotit, ale právě jsem dočetla článek v "Instinktu",
rozhovoru s Bárou Basikovou, které právě p.doktorka určitě velice pomohla v jejích
strastech.
Báře držím palce ve všem a doufám, že ji čekají ( také díky paní doktorce) už jen samé
životní slasti a příjemné povinosti ( nový partner, těhotenství, obě dcery).

Takže p.doktorko, i já Vám děkuji.

MK :o)