Ordinace všeob. lékařství, akupunktury
Hviezdoslavova 13/1600, Praha

Arogatní paní doktorka i setra.nevhodná léčba,stále mění ordinační hodiny,naprosta nespokojenost!!!

Zkušená lékařka, ačkoliv není na první pohled usměvavá a nadšená, že pacienta vidí, vždy mi pomohla a zvolila účinnou léčbu nebo poslala ke specialistovi, který potvrdil její postup. Ani sestra není na pacienty kdovíjak milá, ale opět dělá svoji práci svědomitě a spolehlivě.

Absolutně nechápu zdejší kladná hodnocení. Byla jsem u paní doktorky jednou a naposledy. Tak hrubé chování jsem u lékaře nikdy nezažila.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená.Chodím k ní už přes 20let a vždy,když od ní odcházím,mám pocit,že je o mě dobře postaráno.Je pečlivá,svědomitá a vždy se snaží pomoct.Chodíme k ní celá rodina.Paní doktorce moc děkuji za péči.

Chodím k paní doktorce jednou za pět let a vždy od ní odcházím v dobrém rozpoložení. Negativní reakce, které jsem si tu přečetla, mě překvapují. Odbornost posoudit neumím, nic mi není.

Paní doktorka je velmi arogantní,povýšená osoba.Nedisponuje ani základy slušného chování, velmi zřídka odpoví pacientovi na pozdrav.Pacient má většinou dojem,že ji obtěžuje.

Velmi dobrá lékařka

Starostlivá a myslím velmi dobrá praktická léksžks

Příjemná paní doktorka,chodíme k ní pro zdraví již 25 let celá rodina. Jsme vždy diagnostikováni a ošetřeni na nejvyšší odborné úrovni. Milá sestřička jen dokresluje pohodu v ordinaci. Paní doktorko,děkujeme!

Paní doktorka příjemná, dobrý diagnostik, má zájem. Sestra je dobrá, Irenka byla poklad. Jsem velmi spokojená.