GYN-KV, s. r. o.
Bezručova 1098/10, Karlovy Vary

Umístění: GYN-KV, s. r. o. Jiný

Nejlepší lékařka ve svém oboru,jsem moc rada,že k ní mohu chodit a sestřička také moc hodna a milá,alespon za mě mohu s klidem doporučit,pokud hledate dobrou lekařku.

Umístění: GYN-KV, s. r. o. Jiný

Nejlepší paní doktorka. Jsem ráda, že jsem po návratu do KV opět u ní.

Umístění: GYN-KV, s. r. o. Jiný

Výrazně nedoporučuji paní doktorku, po 2 letech co jsem si ztěžovala na věčné bolesti břicha i mimo MS kdy jsem omdlévala a MS nepravidelná např 2 měsíce vynechání bez žádné léčby nebo příčiny. U nového doktora okamžitě zjištěna endometrióza a cysta vaječníku následná operace a odebrání vaječníku. Tudíž opravdu nedoporučuji myslela jsem že mohu doktorce věřit bohužel jsem se zmýlila. Pokud nemáte problém za 5 minut jste hotová jakmile na nějaký upozorníte hned Vás územní. Díky za mého současného gynekologa.

Umístění: GYN-KV, s. r. o. Jiný

Paní doktorka je velmi důsledná, ochotná a perfekcionalistka. Pracovní doba pro ní není na prvním místě, tam je vždy zdraví pacientky. Jsem s ní jako s lékařkou i jako s člověkem velice spokojená a vřele ji všem doporučuji.

Umístění: GYN-KV, s. r. o. Jiný

Chodim k pani doktorce jiz nekolik let. Nikdy driv jsem s ni problem nemela, ale posledni cca rok, tedy od te doby co jsem k ni prisla s tim, ze jsem v ocekavani a nasledne potratila, se ke me pani doktorka zacla chovat strasne. Muj potrat bohuzel provazely i mensi komplikace a pani doktorce jak kdyby jsem najednou byla na obtíž. Neprojevila spetku soucitu, empatie. Naopak, jakmile jsem mela nejaky dotaz, spise mi odsekla nebo odpovedela jen na pul a stylem, jakoby ji obtezovala ma otazka. Take zacla mit velice nemistne a osobni otazky a narazky, ktere mi nebyly prijemne a i pres me taktni naznacovani a neochotu s pani doktorkou tyto informace sdilet, pokracuje v nich kazdou navstevu. Bohuzel, po teto zkusenosti chodim k pani doktorce velice nerada a vzhledem ke zjisteni, ze jsem znovu v ocekavani, hodlam gynekologa zmenit.

Umístění: GYN-KV, s. r. o. Jiný

Měla jsem problémy s nepravidelnou menstruací. U p. Botsyurko nebyly řešeny - s následnou změnou gynekoložky byla situace pečlivě řešena a byl objeven problém s vaječníky. Za mě tedy tuto gynekologii nedoporučuji.

Umístění: GYN-KV, s. r. o. Jiný

K paní doktorce chodím už spousty let a jsem neskutečně spokojená. Za mě nejlepší doktorka . S každým problémem poradí, vše vysvětlí nikdy nebyl žádný problém. Můžu vřele doporučit.

Umístění: GYN-KV, s. r. o. Jiný

Paní doktorka je strašně hodná, dostane vás ze stresu, ráda si s vámi popovídá. Je lidská. Jsem strašně ráda, že k ní mohu chodit a určitě bych neměnila. Jak v těhotenství tak i na běžných prohlídkách bxla vždy hodná, milá a pečlivá. Za mě jedna z nejlepších doktorů, které mám.

Umístění: GYN-KV, s. r. o. Jiný

Pres rok sem si u Pani doktorky stezovala na bolesti apod. a dle ni bylo porad vse vporadku, po jine navsteve u moji nove gyndkolozky mi byla nalezena endiometrioza. , dale hned po druhe navsteve mi bylo vyjasneno proc se mi vracela onemocneni infekcni ( podrazdenost na chlorovanou vodu ) u pani doktorky to vsak bylo porad jen spatne spodni pradlo a neustale napominky ze to je moje chyba ze s tim ona nic nezmuze.. opravdu zkusenost dlouhodobe hrozna , zadna empatie , zadne pochopeni , zadne citlive naslouchani , jen same reči ze za vse si mohu sama.

Umístění: GYN-KV, s. r. o. Těhotenství

I love Světlana!!! Světlana is very big professional! She have a lot of experience, she worked in different countries. She will never frighten the patient and assigns only what is really needed. Thanks for Miron!