Ordinace praktického lékaře
SU a.s. divize Jiří P.O.BOX 17, Vintířov

Mudr.Igazová je má praktická lékařka,nemám sní jedinný problém.Je milá,hodná,sympatická a vždy ráda ochotně vyjde vstříc.

Paní Dr. Igazová je dobrá lékařka. Věnuje čas, když člověk potřebuje.
Někdy se v ordinaci dlouho čeká, třeba i hodinu nebo víc , než člověk příjde na řadu, když je hodně lidí v čekárně. Nikdy se mi ale nestalo, že by mě odbyla jen proto, že mají hodně lidí. Jsem spokojená.

Doktorka Igazová je velmi příjemná a milá žena,ke které si chodím nejen pro léky,ale hlavně pro vlídné slovo.Vždycky vyslechne všechny mé nářky,důkladně mě prohlédne a všechno mi vždycky vysvětlí.Je taková pečlivá a starostlivá.Jsem ráda,že jsem na stáří konečně narazila na takovou paní doktorku.

Paní doktorku znám ještě z doby, kdy pracovala ve Varech na interně, tehdy mě přijmala v noci na ambulanci a poznala, že mám slabý infarkt. Pak jsem ležel týden na pokoji, který mela na starost. Po celou dobu jsem se setkával s jejím laskavým a profesionálním přístupem k pacientům , všechno mi dokázala vysvětlit, že jsem tomu rozuměl . potěšilo mě , když později nastoupila k nám na obvod do Vintířova.Do ordinace chodime celá rodina i známí ze šachty a nezaznamenal jsem negativní zkušenosti.Je příjemná a slušná , ale viděl jsem že dokáže být i rázná, když někdo dělá problém.Nemám potřebu hledat si jiného praktického lékaře, jsem s ní spokojený.