Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Unikátní struktura oborů umožňuje poskytnout klientovi komplexní péči po celou dobu průběhu řešení jeho zdravotního problému a ve všech potřebných souvislostech.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (7)

MUDr. Jan Kirchner Jiný

Zatím jsem narazila za svůj život na dva lékaře, kteří jsou tu opravdu pro nás. A jeden z nich je tento lékař. Všem doporučuji..

Eliška Šmejcová Jiný

Obrovské díky primářce Mudr. E. Šmejcové za neuvěřitelný přístup,vysvětlení, podrobné vyšetření,zájem pomoci pacientovi,empatii.Jsem šťastná, že jsem se s mojí letitou bolestí páteře, dostala do rukou právě této paní doktorce a i když to byla má první návštěva u ní, udělala pro začátek úplné maximum, dokonce tolik, co nikde jinde za dlouhá léta,což je velmi smutné.Této lékařce na pacientech opravdu záleží a udělá vše, co je v jejích silách.To už vím a proto mohu jen DOPORUČIT. Ještě jednou p. doktorko DĚKUJI a těším se na další návštevu

Dagmar Humenská Jiný

Neskutečně arogantní lékařka, nevyslechne, nevnímá, absolutní nezájem o člověka. Nedoporučuji.

Dagmar Humenská Jiný

Paní doktorka Je Jedinečná Osobnost která mi dokázala otevřít oči během jednoho sezení nebo příjmu na ordinaci za celých mých 27 let mého typu problémů byla opravdu jediná paní doktorko (psychiatričko) děkuji moc za vše a hlavně vám přeji hodně zdraví a sílu tohle zvládat jste úžasná nebejt vás jsem ve vězení a bez rodiny kterou miluju nadevše. Zachránila jste mi část života a nevím jak se odvděčit

MUDr. Jan Kirchner Jiný

Profesionální a lidský přístup lékaře i sestry mi pomohl překonat strach z vyšetření.Moc děkuji a pokud potřebujete toto vyšetření ,tento team doporučuji.

MUDr. Jan Kirchner Jiný

Vysoce profesionální přístup a perfektní provedení vlastního vyšetření.
    Velmi milý a lidský přístup všech pracovníků ordinace k pacientovi.
    Doktor Kirchner je “PAN” odborník na svém místě!

Lidské jednání celého kolektivu ordinace

MUDr. Radovan Kamenec operace žlučníku

11. prosince jsem byla na operaci žlučníku v ostrovské nemocnici. Trvala jsem na tom, aby mě na chirurgii přijal pan doktor Kamenec, protože jsem chtěla, aby byl i u mé operace. Pan doktor mi vše důkladně vysvětlil, posoudil můj stav a dokonce mi i nakreslil, jak to po odebrání žlučníku v těle vypadá :-). Z operace jsem měla strach, ale pan doktor má velmi milý hlas a uklidnil mě, že to spolu zvládneme. To mi vlilo odhodlání do žil a skutečně, ačkoliv už žlučník nemám, můžu jíst ta samá jídla, jako předtím a nic mě nebolí. Nemám žádné následky (jako průjmy apod.) a za to všechno vděčím Dr. Kamencovi a tamnímu primáři. Takže pokud přemýšlíte, kde podstoupit podobnou operaci, vřele doporučuji tohoto odborníka.

Kontakt

U nemocnice 1161, Ostrov 363 01 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna