Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Neskutečně nepříjemní. Hlavnĕ sestry. Nedokázaly vysvětlit za co mám jim platit hotově, odbily mĕ se slovy „ na nic. Strčím si to do kapsy!„ a nasledně komunikace ukončena. Nedoporučuji.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Je veliká radost a štěstí, setkat se s lékařem, který je dokonale erudovanyý, empatický, srozumitelný... Nebyla to náhoda: po návrhu obvodního lékaře na vyšetření, jsem pátrala na internetu, kam se obrátit. A všechna nadšená hodnocení podepisuji. Paní doktorka mě podrobně vyšetřila, vše mi vysvětlila a velice mi tím pomohla. Děkuji.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

K paní doktorce jsem byla odeslána na vyšetření z preventivních důvodů. Uklidnila mě, že jsem naprosto zdravá. A že se uvidíme, až shodím min. 10 kg. Přestože mi s citem nastínila, jakou cestou se vydat a jak kýžené váhy dosáhnout, aby nějaké zdravotní problémy v nejbližší době nenastaly, necítila jsem se v tu chvíli příliš komfortně. Nicméně po opuštění ordinace jsem se během několika málo vteřin rozhodla, že dám na její rady. Úprava jídelníčku a zvýšený pohyb byl brzy na mé postavě znát. S paní doktorkou jsem se po několika měsících setkala a z celého srdce jí poděkovala. Jsem ji vděčná. Věřím, že kýžených 10 kg dole není to poslední, co se mi podařilo shodit. Od návštěvy ordinace paní doktorky je to již deset měsíců a díky jejím radám a citlivému přístupu se cítím lépe a lépe. Ještě jednou vřele díky a všem, kteří se potýkají se zdravotními problémy spadající pod kardiologa, vzkazuji - objednejte se u paní doktorky a řádně naslouchejte jejích rad. Ještě jednou vřele díky!

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Paní doktorku můžu doporučit, je skvělá, její přístup k pacientům je vynikající. Je plná energie a optimismu, udělá Vám, co nejvíce vyšetření, aby zjistila, co nejvíc o vašem zdravotním stavu. Také jsem díky Paní doktorky, zhubla krásných 60kg, za což jsem Paní doktorce moc vděčná, změnil se mi život, jen díky ní. Nemůžu říct na Paní doktorku nic špatného, je vážně skvělá a milá a její přístup k pacientům je fantastický.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Paní doktorka Renata Radeva, má zlaté srdíčko, pomáhá nezištně a hodně. Má velmi empatický a lidský přístup, moc mi to pomohlo.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Po 22letech jsem chtěl přejít do kardiologické ambulance v místě svého bydliště,což je Ostrava Poruba.
Po poznání a přístupu jiných kardio.ambulancí jsem dospěl k vlastnímu názoru a to že u paní MUDr.Renáty Radevy jako pacient nadobro setrvám.
Paní doktorka je profesionální odbornici ve své profesi,
s dokonalým přístupem k pacientovi. Patří jí hodnocení s 5 VELKÝMI HVĚZDAMI.Jsem rád,že u ní zůstávám.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Našla som si pani doktorku na základe výborných recenzii a moja návšteva a osobná skúsenosť toto len potvrdila.Veľmi príjemná pani doktora s ľudským prístupom. Vypočula ma a vôbec som sa u nej necítila ako "blázon" ako to často u doktorov býva, keď sa na niečo pýtate. Na všetko mi bez problémov odpovedala a riadne ma vyšetrila. A aj keď som šla k nej kvôli problémom so srdcom, ktoré je našťastie v poriadku, pri vyšetrení mi odhalila iný fyziologický problém a doporučila ma k inému odborníkovi. Za toto jej veľmi ďakujem:)

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Paní doktorka i sestřička tvoří úžasný tým. Navzdory množství pacientů je paní doktorka klidná, empatická, profesionální a pacientovi vše důkladně vysvětlí. Odborně těžko hledat konkurenci. Jsem nesmírně rád, že jsem v její péči. Je prostě senzační.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Velice úžasná sympatická paní doktorka. Všechno rozumně vysvětlí když člověk neví může se v klidu zeptat. Lidský přístup takových lékařů víc. Zápalková lucie

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

S prací a péčí paní doktorky, jsem velice spokojená. Je to opravdu člověk na svém místě, který se pacientům věnuje na 100%. Po všech zkušenostech s lékaři, musím říct, že k paní doktorce se vždy těším. Každému pacientovi věnuje dostatek času, vždy vše důkladně vysvětlí a jako bonus, je vždy usměvavá a velice příjemná. Děkuji Vám paní doktorko za úžasnou péči.
S pozdravem
Olga Basler