Aktivní účast na výzkumu nových léků

Aktivní účast na výzkumu nových léků

Diagnostické vyšetření

Specialisace na neinvasivní diagnostické metody

Poliklinika Janského

Praktický lékař, internista, kardiolog. Pracoval ve FN Motol, nejprve na Interní a kardiologické klinice a od roku 2002 dosud na Urgentním příjmu dosp...

• všeobecný praktický lékař
  • vnitřní lékařství - interna
  • kardiologie
Zobrazit více

C

Pan doktor i obě mladé doktorky jsou prima stejně jako sestřičky. Vybavení ordinace a čekárna na úrovni. Oceňuji!

Jsem velice spokojen s profesionálním a příjemným přístupem pana doktora i jeho sestřičky. Mohu jen doporučit.

Přívětivý, erudovaný lékař ke kterému se jde bez obav, že mi řekne "no to víte, to je nemoc která se velmi špatně léčí". Odcházíte, že jste byl u člověka který vám pomáhá a né u lékaře který si vybral 30Kč a řekne příjďte zase.
Petr Gero

Dobry den,
jsem velice spokojen s pristupem jak pana Doktora tak i Sestricky. Pan doktor je profesional - rychle, ale komplexni diagnozy a lecba je ucinna. Mohu jen doporucit.
Erik K

Bozena G.
Pan doktor i se svou sestrickou jsou velmi mili a vstricni. Pacientum se venuji a ochotne resi jejich problemy. Prestoupila jsem k panu doktorovi jako ke kardiologovi a internistovi a pak i jako k praktikovi. Je to mile, ze nemusite litat sem tam, protoze pan doktor ma atestace, nebo jak se tomu rika. Dokonce ani na krev jsem nemusila az do Lipy. Jsem moc rada, ze je tu mame, byli jsme tu osameli a ted tu mame specialistu. Hodneho a dobreho. I se stejne hodnou a dobrou sestrickou.

Pana doktora Potužníka a jeho nejbáječnější sestřičku mohu jen vřele doporučit.
Svým lidským a přirozeným přístupem si mě oba velmi získali. Do ordinace pana doktora chodím se svoji těžce nemocnou maminkou se kterou to opravdu není jednoduché a vždy se nám dostalo skvělé péče! A. Čapková

S panem doktorem se setkáváme v Dolních Břežanech a jsme s ním velice spokojeni. Mému tatínkovi lépe předepsal léky na tlak a ještě doporučil vyšetření v IKEMu, tatínek se teď cití mnohem lépe.
Moc doporučuji
Michaela Fuseková

U pana doktora Potužníka jsem byla vlastně náhodou - nutně jsem potřebovala předoperační vyšetření a má praktická lékařka měla dovolenou. O to více jsem byla překvapena profesionálním přístupem pana doktora a vstřícným přístupem sestřičky, která byla opravdu velmi milá a ochotná.
Pokud tedy sháníte praktického lékaře, nebo uvažujete o změně, mohu pana doktora Potužníka jen vřele doporučit! Petra Kolářová

Máme velice rádi pana doktora i jeho paní sestřičku. Oba jsou milí a přátelští. Pan doktor pomohl mé mamince s problémy týkající se srdce a tlaku. Nemůžeme také opomenout vstřícnost sestřičky, která si pro nás vždy našla čas. Rádi zase přijdeme. Děkuji a přeji hodně pracovních úspěchů Lenka Kadeřávková

Dobrý den . Velice jsme spojojena . Lidký a milý přístup , jak ze strany pana doktora , tak i sestřička ! Můžu jen doporučit !!!!!!!!!! V. Spáčilová