Petr Kopista, psycholog Hradec Králové
Psycholog MUDr.

Petr Kopista

Požádejte o spuštění kalendáře
13

Adresy a ceny

 • 20 prosince 2013

  Hodnocení: Velmi dobrý

  K panu doktorovi Kopistovi chodím již několik měsíců a mohu říci, že nebýt jeho, nevím, jak by to se mnou dnes "vypadalo". Je přístup je velice přátelský. Je to odborník na svém místě. Díky jemu jsem pochopila spoustu "věcí". Děkuji, pane doktore, moc děkuji, že mi pomáháte.

  Nahlásit zneužití
 • 6 června 2012

  Hodnocení: Dobrý

  Pan doktor mi moc pomohl s úzkostmi, odborně vysvětlí, co se vlastně v člověku děje, uklidní a poradí jak si může člověk pomoct sám. Bez něj bych se spoléhala jen na léky, které neřeší vše. Jsem moc ráda, že jsem k němu začla chodit, doporučuji hlavně při problémech s úzkostmi.

  Nahlásit zneužití
 • 2 prosince 2011

  Hodnocení: Velmi slabý

  opravdu nejhorsi na svete neverte nikomu kdo o nem pise v dobrym je to fake!!!

  Nahlásit zneužití
 • 20 září 2011

  Hodnocení: Velmi dobrý

  velice dobrý pomůže věc rozebrat a taky napíše léky je příjemný.Lucka Trávníčková

  Nahlásit zneužití
 • 17 srpna 2011

  Hodnocení: Velmi dobrý

  chodím k němu dlouhodobě, moc mi pomohl

  Nahlásit zneužití
 • 31 července 2011

  Hodnocení: Velmi dobrý

  V životě jsem nepotkal tak vnímavého, chytrého člověka, který se dovede vcítit do kůže druhých..člověk na správném místě! On na pacienty nezapomíná a ani pacienti na nej. Když se někomu neco nelíbí, tak to je podle mě tím, že slyší pravdu, která se špatně poslouchá..

  Nahlásit zneužití
 • 22 března 2011

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Doporučuji.Perfektní člověk a fakt pomůže.Jednička.

  Nahlásit zneužití
 • 2 března 2011

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Pan doktor Kopista... . po přečtení komentářů jsem byla zaskočena vzkazem od slečny kopistové, myslím si, že psát o soukromých věcech sem nepatří, přesto, že slečna Kopistová to jistě myslela upřímně, alespoň v tu chvíli, kdy tento příspěvek psala. Můj názor na pana doktora je velmi kladný.Pan doktor je chápající,upřímný otevřený člověk, se smyslem pro humor. Pro mě je to strom o který se mohu opřít a on mě podrží, vím, že nespadnu a hlavně půjdu dál. Profesionál. Velmi mě zaujal, pomohl a jsem si jistá že je to člověk na svém místě. Doporučuji všem , kteří potřebují pomoci a pokud náhodou zrovna na Vaše léčení nemá kvalifikaci, nezoufejte, dál s Vámi zůstane v kontaktu, přesto, že Vám doporučí jinou terapii a rozhodně ne, kvůli bodům od pojišťovny. Báječný...lidský ... pan Kopista. Novotná L.

  Nahlásit zneužití
 • 18 února 2010

  Hodnocení: Velmi dobrý

  je to můj tatka,jako pubertak jsem mu delala ty nejhorsi problemy..ve skole i v osobnim zivote..v 17.se nase cesty rozesli uplne jinym smerem.ja musela pryč od nich z rodiny pro své opakované a velice špatné chování.s jeho manželkou Hanou Kopistovou si mě a mojí mladší sestru vzali z deckého domova když mě bylo 5 a ségře4.už to že si nás vzali dohromady..to už je chvályhodné..je škoda že sem je tak trápila..nyní mám svůj život a rodiče mi strašně moc chybí..Mám je moc ráda..ale nikdy jsem jim to neřekla..já už jsem prostě taková..ted mě to mrzí..jak bych jim chtěla vyjádřit své díky..protože kdyby oni mě nevychovali..byl by ze mě retardovaný člověk.Jejich výchova je sice někdy nad hranicí,ale ted uz vim že to je dobře..Moc je mám ráda oba dva...táta vždy ví co chce ...a hlavně je to doktor-psychoterapeut...a zvlastní zkušenosti mohu říct že není to jen takovy ten doktor co vám řekne posadte se a povidejte..a pak jen kyva hlavou a nakonec chce zaplatit..Ne,tenhle doktor to je nejlepší způsob vašeho výběru..když jste opravdu ,,na dně"je velice chytrý a chápavý..a 100%Vám pomůže..Já už mám svůj život a je škoda že už to asi nikdy nedotáhnem společně dál než k občasným telefonátům..moc bych chtěla aby věděli co pro mě znamenají ,a že každý den si vyčítám jak sem to celé zkazila...i ted po takové době,mám slzy v očích!!!!

  Nahlásit zneužití
 • 25 září 2009

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Je moc fajn, dobře se s ním povídá. Při rozhovoru si často dělá legraci a srandu si občas udělá i ze mě, ale tak mile, že se musím jen usmát. Člověk se pak uvolní a skoro zapomenu, že jsem u doktora, spíš mi to připadá, jako bych se bavila s kamarádem:o)) A myslím, že skutečně ví, jak na problém...jedině doporučuji

  Nahlásit zneužití

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.

Umístění