Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (70)

MUDr. Jiří Dlask Jiný

Můj ortoped se přestěhoval do jiného města. Vyhledal jsem jiného a to Mudr. Dlaska. Řekl jsem předchozí léčbu- postup. Ta byla údajně špatně. Opakoval jsem, že mi předchozí léčba pomohla. Nereagoval/ nevnímal. Následně mi ukazoval nějaká cvičení. Neustále jsem opakoval co mi je. Pořád dokola to samé. Několikrát se mě ptal na to samé. Nebyl schopen si to zapamatovat. Když jsem mu něco vysvětloval - nevnímal / nereagoval. Nejsem si jist zda jsme se pochopili. Rentgen nepotřeboval a prý ho nezajímá. Můj předchozí ortoped dle rentgenu doporučil a aplikoval léčbu.
    Mudr. Dlask mi doporučil nějaká cvičení.

MUDr. Jiří Novotný Jiný

Dlouho jsem se nesetkal s doktorem u kterého bych měl pocit, že ho zdravotní problém který máte ,chce opravdu řešit a chce Vám pomoci. Pan doktor je opravdový profesionál s lidským přistupem. Jsem rád, že když odchazím , tak vím, že návštěva pana doktora nebyla zbytečná.

MUDr. Martin Schreiber Jiný

Milý, klidný lékař. Vše vysvětlil, citlivý přístup

Kamila Křížová Jiný

Oceňuji lidský přístup paní doktorky, proto do její ordinace jezdím z větší dálky. Je vstřícná, vše vysvětlí, pečlivě provádí vyšetření, nastaví léčbu a doporučí i volně prodejné léčebné produkty (ale nic nenutí).
    Jsem spokojená.

MUDr. Petr Kopista Jiný

Tomu, co pan doktor provozuje se nedá říkat terapie. Katastrofa. Vůbec nechápu, kde se berou ty pozitivní hodnocení tady. Nikomu bych nedoporučila. Terapii si představuji jinak, než 15 minutový monolog pana doktora. A už vůbec nechápu jak někomu může dávat rady, aby se člověk vybodl na to co dělá (zaměstnání,...). Opravdu nedoporučuji. Nejhorší terapeut, u kterého jsem kdy byl. Jestli chcete své dusevni zdraví zlepšit a pomoc, abyste se cítili lépe, taky tady se to rozhodně nepovede.

MUDr. Jiří Dlask Jiný

Podobná zkušenost jako u dalších zde. Zranění chodidla si moc nevšímal, o rentgen jsem si musela říci sama a ani poté mi neřekl, co mám vlastně s chodidlem. Neustále mluvil o tom jak mám správně vstávat z postele, což doporučoval i kamarádce, která tam byla se zraněním ruky. Pan doktor se očividně rád poslouchá ať z toho jde hlava kolem.

MUDr. Petr Kopista Jiný

Budou to dva roky,co pravidelně docházíme k panu doktorovi Kopistovi kvůli úzkostem. Hned po prvním sezení sem věděla,že to je to pravé pro mě. Chtěla sem vše zvládnout bez léků a pan doktor respektoval me prani a já sem na to pyšna Pan doktor je upřímný,lidský a přátelský. Vše řekne jak si myslí, vyslechne,vysvetlí a má smysl pro humor. Ukázal mi správný směr. Pro mě je hlavní klíč k uzdravení- pochopení a ja jsem panu doktorovi vděčná. Chci mu také poděkovat že mi otevřel oči a já se po 12letech dostala z PPP.
    Jsem ráda,že sem mohla pana doktora poznat a že mi pomáhá. Je to skvělý člověk Doporucuji

MUDr. Petr Kopista Jiný

Pan psycholog byl mou první zkušeností s terapií. Při úvodním sezení jsem zmínila sebepoškozování, načež se zeptal, kde se tedy řežu. Řekla jsem, že na vnitřní straně stehen, reagoval rádoby vtipem: "To mi asi neukážete, co?"
    Přišla jsem s úzkostmi a depresemi, docházela jsem asi po dobu dvou měsíců a odnesla si v podstatě jen radu "neposlouchejte své emoce".

MUDr. Miroslava Středová Jiný

Jsem velice spokojená s přístupem paní doktorky ,ale i sestřičky. Obě vás přivítají s úsměvem . Příjemné prostředí , můžete se v klidu svěřit se svým problémem a vždy poradí - pomůže. Je to člověk na svém místě.
    Chodím k ní ráda . Jsem jí vděčná za mnoho . Slova jsou zbytečná, její péče mluví za vše. Moc jí děkuji.

MUDr. Petr Kopista Jiný

Jsem velmi vděčná, že jsem narazila zrovna na pana doktora Kopištu, ke kterému chodím už delší dobu a musím říct, že si nedokážu představit někoho lepšího. Tyto sezení mi opravdu neskutečně pomáhají. Vždy mě dokáže skvěle nasměrovat, člověk si k němu lehce vybuduje důvěru, jelikož má profesionální a zároveň lidský přístup.Na sezení se vždy nemohu dočkat, už dopředu vím, že mi to pomůže a cítím se lépe. Mohu jen doporučit a panu doktorovi děkuji!

Kontakt

Bratří Štefanů 895, Hradec Králové 500 03 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna