Ordinace ortopeda
Na Dlouhém lánu 11/563, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Dnes je 20.7.2OO9 a opět musím panu doktorovi poděkovat, už poněkolikáté mně rzchle a účinně pomohl. Minulý týden v úterý jsem vstala a pravou ruku nosila v náručí až do čtvrtka, jsem sama, nemohla jsem se dostat do oblečení.Ve čtvrtek pan doktor konstatoval, že mám v rameni zánět, dostala jsem injekci, instrukci jak rameno ledovat a večer už se mně hodně ulevilo a v sobotu bylo po bolesti.Sestřička byla velmi ochotná, pomohla mne obléci se aniž bych jí o to žádala.Mám alergii na léky a pan doktor našel injekci, která mne vždy pomůže. To, že se nevybavuje je spíše klad,alespoň se soustředí na léčbu.Zažila jsem si své s doktorkou, která byla velmi milá, vyprávěla o rodině, dětech a téměř 3 roky mně léčila na nemoc, kterou jsem nikdy neměla a nemám.

Léčení u pana doktora bylo v mém případě neúčinné, přestože byl s vývojem spokojen měla jsem takové bolesti,že jsem sotva chodila. Léčil mě samozřejmě bez rentgenu a podle toho vypadaly i výsledky. Sestra neochotná, objednat nelze. V čekárně prosedíte celý den - v případě zaměstnaných katastrofa.

Jarka,dnes jsme navštívili pana doktora se starým tchánem špatně slyšícím a se švagrovou.Všichni jsme měli problémy se kterými nám p.doktor pomohl.Sestra velmi milá a ochotná i p.doktor.Slyšela jsem od svých známých jen to nejlepší.Díky

absolutne strasne chovani.

na ortopedii jsem se u pana Machotky léčila s bursitidou zanedbanou jiným lékařem.Není nijak hovorný, příjemný taky ne,ale vždycky mi pomohl. Je fakt,že když jsem se neptala,tak mi řekl jen opravdu základní informace, ale na dotazy reagoval v pohodě.já jsem s ním spokojená

Jedná se o schopného lékaře, který pomůže, rozhodně jako jeden z mála neléčí jen medikamenty, umí velmi dobře manipulace, které uleví. Což je vlastní zkušenost, neboˇjsem měla zablokovanou krční páteř v těhotenství, nikdo se mno nechtěl nic dělat, léky se samozře¨jmě všichni báli poávat, jen díky němu došlo k úlevě ve velmi krátkém čase. Nevýhoda je , že se nedá objedant dopředu a musí se v čekárně pořadí vysedět. Je pravda, že příliš nemluví, ale to není důvod, aby nebyl dobrým odborníkem

vynikajici a trpelivy lekar, skutecny odbornik s velmi prijemnym pristupem i k tem nejmensim pacientum. vzdy vse vysvetli a nazorne predvede. sestricka (zrejme manzelka) je velmi mila a ochotna. celkove vzdy pozitivni zkusenost.