Ortopedie
České družiny 13, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedie Jiný

Pan doktor je nejlepší lékař kterého znám. Pomohl opakovaně celé naší rodině, šikovný, profesionální; např.maminka po jeho léčbě díky přesné diagnóze začala opět chodit, přestože jiní lékaři jí nedávali naději. Je již málo lékařů na kterých je vidět, že dělají svoji práci s láskou. Na návštěvu u něj se vždy těšíme, protoževíme, že pomůže.

Umístění: Ortopedie Jiný

s panem doktorem sem velice spokojeny vy co me boli a hned mi nasadi medikaci i lazne me doporucil....

Umístění: Ortopedie oteklé koleno

Pan doktor mě vzal akutně, i když jsem nebyla objednaná. Vytáhl mi vodu z kolene, což bylo dost bolestivé, hlavně při výměně stříkačky, kterou neměl v ordinaci dostatečně velkou. Na mou žádost mi dal kortikoidy, které zabraly a koleno mi splasklo.
Vybral za návštěvu 200 Kč, i když má smlouvu s mojí zdravotní pojišťovnou a nikde jinde jsem za tento zákrok neplatila.
Vybavení ordinace vypadá tak na 80. léta, ve srovnání s ÚVN, kde jsem byla den před tím nebe a dudy, ale to asi není tak důležité spíš pocitově to nepůsobí moc profesionálně.

K Panu doktorovi chodim již několik let a po te době me vzdy mile překvapí stale stejne slusne vybavena ordinace. Pan doktor má vzdy elan do zivota a rad si vyslechne me problemy, na ktere mi da uzitecne rady. Jeho injekce me uz hodnekrat vratili do života. Parkrat za mnou dokonce i osobne prijel na druhy konec Prahy. Pana doktora si velice vazim a Vam ho pouze doporučuji!

Pan doktor Korynta mi byl doporučen jako velmi schopný lékař ortoped! Chodil jsem k němu tři roky,takže si myslím, že už mohu vcelku oprávněně o něm něco napsat. Při první návštěvě mne trochu prohlédl, následně dal injekci za 100 Kč a od té doby jsem chodil každý měsíc na kontrolu, kdy jsem dostal opět stejnou injekci, která pomohla na dva dny! V ordinaci je jako "vybavení" pouze stůl, počítač a lůžko! Za celé tři roky mne se stálými bolestmi nohy poslal pouze jednou na rehabilitaci prosím!!! Jinak naprosto nic a když jsem se jej chtěl na něco zeptat, neměl nijaký zájem mi něco vysvětlit a za pět minut jsem šel domů! Z počátku mi pan doktor připadal docela sympatický, ale jeho celkovým nezájmem o trpícího pacienta mi pan doktor dost zklamal.

vysvětlit !! Ze začátku mi pan doktor byl sympatický ale

Absolutně hrůza. Přišel jsem s bolestí kyčle. Injekce, 100 Kč, za 3 týdny kontrola. Tak to pokračovalo ještě cca 3x. Při otázce - co bych měl dělat, abych tomu zabránil, např. cvičením. Tak odpověď zněla - neležte na boku. (tak na to studoval doktorát). Poté návštěva jiného ortopeda, který mě poslal na RTG - čeká mě operace obou kyčelních kloubů. Kdyby mě pan "doktor" poslal na RTG, tak jsem již mohl běhat jak o závod. Absolutně nedoporučuji návštěvu u tohoto pana "doktora".

Člověk hledal v blízkosti ortopeda a pak šel k tomuto lékaři s bolestí kolene, které bylo oteklé jako pomelo. Žádné vyšetření v podstatě neprovedl - ani RTG-nic. Jen mi píchnul injekci a chtěl poplatek 100,- za návštěvu. Nemístné a netaktické poznámky jeho maminky vrcholily můj negativní postoj k tomuto lékaři. Lék, který mi běžně napsali v nemocnici (všude v nemocnici) on nechtěl s tím, že mu to jde do jeho nákladů. Má odpověď byla, že buď na to nárok mám nebo ne, tak mi nakonec léky napsal. NEDOPORUČUJI!!!!

vse ok

Výborný diagnostik, orientuje se velmi dobře v problematice ortopedické a jeho léčení mi zabralo okamžitě

Patří mezi velmi dobré až nejlepší lékaře ve svém oboru.