Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Poliklinika Viniční Jiný

hruza a des, nikdy sem uz nejdu a doporucuju vsem pockat si na nekoho kvalitnejsiho, zbytecne ztraceny cas .

Umístění: Poliklinika Viniční Jiný

"Co chcete?", pravila "milá" sestra Petrula na úvod. A pak už to šlo rychle: "Že Vás teď bolí koleno? Ale pokud jste za měsíc objednaná jinam, sem nemůžete. Že, pane doktore." Pan doktor potvrdil její slova a nevybíravým způsobem otevřel dveře se slovy: "Běžte si ke svému doktorovi". Ještě jsem se zkusila zeptat, jak se mám k bolavému koleni chovat, zda neporadí. Neporadil. Vyjela jsem z ordinace, kde berou bez objednání a mají to i na zdi velkohubě napsané, jak obtížný hmyz, koleno-nekoleno. I sestry a doktoři asi mají své dny ...

Umístění: Poliklinika Viniční Jiný

Někdy pacienti píšou, aby si "ulevili", naštěstí taky, aby vyjádřili uznání. Je fajn, že jim to stojí za to. U MUDr. Pávka jsem byla poprvé. Přišel mi výborný po všech stránkách – jako lékař, profesionál, expert, jak koná, jak se pacientovi věnuje, též, jak s člověkem komunikuje. Ochotný, vlídný, vyšetřil, ošetřil, přesně tak, jak to člověk od lékaře očekává. Navíc - pacienta vezme bez problémů, i bez objednání, co dnes už ani nevidět. Odcházela jsem spokojená. Jestli budu potřebovat, příště k němu půjdu zas. Děkuji panu doktorovi. Je hodný, milý, pěkně komunikuje. Přeji hodně zdraví, sil i hodně vděčných, spokojených pacientů.

Umístění: Poliklinika Viniční Jiný

Dnes jsem byla u pana doktora podruhé a nemůžu jinak než chválit.Jsem po operaci artroskopie a můj bývalý ortoped mi nenapsal ani léky na bolest. Tak jsem šla k panu doktorovi Pávkovi a byla jsem velice mile překvapena ,že mi pan doktor napsal nejen léky na bolest ale i rehabilitace. Sestřička je velice milá ,užasná bytost která když vidí že se bojíte přispěchá a podá pomocnou ruku. Takových sestřiček kdyby bylo víc. Rozhodně doporučuji je vidět že pan doktor je kapacita a má tu nejlepší sestřičku :)

Umístění: Poliklinika Viniční vyšetření kolene

Chci poděkovat za vyšetření mé mamiky Marušky Parýzkové.Přístup sestřičky Petruly Klepáčové je nevšední-její laskavost a lidský přístup přispěl k pohodovému průběhu naší návštěvy.MUDr.Nicolas Pávek je skvělý lékař a mamince moc pomohl.Ještě jednou oběma děkuji-do této ordinace se budu vždy těšit. Cenková

Umístění: Poliklinika Viniční Bolest v zápěstí

Dnes jsem byla u dr. Pávka naposledy.
Překvapil mě svou arogancí a drzostí odejít domů 20min před zavíračkou.
Bylo 13:35 kdy jsem přišla do čekárny ve které seděla jedna paní co šla na proti do ordinace, zeptala jsem se ji, jestli je někdo u pana doktora v ordinaci a řekla mi že ne. Slyšela jsem doktora se sestrou si povídat a smát se, zaklepala jsem a nikdo neotvíral, zaklepala jsem po druhé a otevřel doktor, který byl už oblečený v civilním a nachystán na odchod. Zeptal se mě co potřebuji, řekla jsem že z chirurgie mě poslali za ním na vyšetření zápěstí na to mi odpověděl ať si dojdu ve čtvrtek, že už má konec. Podotýkám. Bylo 13:40 a pracovní dobu měl do 14h. Myslím si, že místo chechtání se sestrou a převlékání by ještě minimálně jednoho pacienta vzít stihl.
Absolutně nedoporučuji.
Jeho chování mě opravdu překvapilo.

Nedoporučuji, dr.Pávek nemá pověst příjemného lékaře, jak jsem se o tom přesvědčila při poslední návštěvě. Pacienty zásadně neobjednává, vyžaduje doporučení i když u něj registrovaní a hodinu před koncem ordinač.doby Vás neošetří. Přišla jsem hodinu před koncem ordinační doby. Zatímco z protější ordinace 3x kontrolovali příchozí pacienty, sestra od Pávka přišla po 30 minutách a oznámila mi, že mají přede mnou ještě pacienty, že budou končit a že už mě nevezmou. Potvrzení mi nedá, ať už nečekám a v práci si mám návštěvu lékaře nadpracovat. Přivolaný doktor Pávak se záhy objevil ve dveřích, nepříjemný, popuzeně zopakoval, že mě nevezme, potvrzení nedá a na dotaz proč tedy neobjednává? Arogantně odpověděl, že je to jeho věc a nashledanou! Opravdu, neuvěřitelné. Takhle jedná kvalitní lékař? Dal tím jasně najevo, že ho nezajímá, jak dlouho tam pacienti sedí a že je mu to úplně jedno...ostatní v čekárně jen rozčarovaně hleděli, kroutili hlavami, viditelně otrávení čekáním, prý až 3 hodiny.... A co se odbornosti týká, padlá klenba a bolest nohou při chůzi, nejsou pro Pávka problém hodný řešení, prý co bych chtěla. Děkuji, ale takového ortopeda ani lékaře určitě ne. Ševčíková

touto cestou bych chtěl poděkovat dr Pávkovi , který mě vždy pomohl
zdravotní sestra je milá má pěkný přístup k pacientům,proto dr.Pávka i sestru doporučuji
Nádeníček

Pan doktor Pávek mě nikdy nesklamal a vždy pomohl . Vždy pomohla i jeho zdravotní sestra.Děkuji jim za jejich lidský přístup k pacientům. Operoval mě v nemocnici v Mostišti / endoprotéza kyčelního klubu /a opět profesionální péče.Takových lékařů si musíme všichni vážit.

Prosím v žàdnem případ nechodit včera jsem tam byla protože jsem žádného jiného ortoped a bez objednání nesehnala.Ted je 2.35.v noci.jsem vzhůru bolesti. Nemohu spat.a zítra musím znovu k praktickému lékaři ať mi doporuci nějakého lékaře ortopeda.Potiže asi taky zánět šlach .Ale prej mi nic není a rentgen je v pořádku.