Psychologické poradenství • Od 500 Kč

Krizová intervence • Od 500 Kč

Skupinová psychoterapie • Od 1 000 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Od 500 Kč

Od 500 Kč

Od 1 000 Kč

Psychoterapie Plzeň -nyní mateřská dovolená

Psycholožka a psychoterapeutka pro dospělé, krizová interventka. Poskytuji individuální, skupinová a párová psychoterapeutická sezení pro dospělou kli...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie

Umístění: Psychoterapie Plzeň -nyní mateřská dovolená psychologické poradenství

S paní Kotalovou jsem měla intenzivní terapii v průběhu skoro 2 let. Po každém sezení jsem odcházela s nadhledem na svůj problém, osvobozená a klidná. Paní Kotalová má profesionální a zároveň velmi osobní přístup, pomáhá najít kořen problému, díky ní jsem se naučila analyzovat své pocity, odbourávat nepodstatné věci a zcela jsem se zbavila panickych záchvatů. I teď občas jednorázově využívám možnost Skype sezení.

Paní psycholožka má velmi profesionální přístup ke klientovi a je velice příjemná. Jsem velice rád, že jsem na ni narazil. Doporučuji

Paní doktorka je opravdu osobou na správném místě a mohu jen doporučit. Je to příjemná a empatická osoba s velmi profesionálním přístupem. Dříve jsem nevěřila, že by mi psycholog mohl nějak pomoci, ale byla jsem už během prvního sezení přesvědčena o opaku. Společně jsme se dokázaly poprat s mými životními problémy a já na vše co se kolem mě děje získala úplně jiný pohled. Každé sezení pro mě bylo velmi povzbuzující. Děkuji

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

mám prosbu žárlím a moc bych chtěl přestat, kvůli tomu se mi rozpadají vztahy dokážete mi poradit či pomoct moc děkují Standa.

nejdříve bych ráda ocenila Vaši motivaci se svou žárlivostí začít něco podnikat. V terapii je důležité mít určitý náhled na svou životní situaci i schopnost sebereflexe. Proto máte ty nejlepší předpoklady ke vstupu do terapie. Samozřejmě takhle dopředu, jen na základě krátkého popisu, nelze odhadovat jak se terapie bude vyvíjet a jak bude pro vás "úspěšná". Výsledky terapie se budou odvíjet od Vaší další aktivity a od toho jak moc poctivě v ní budete pracovat. Každopádně v terapii je možné se zabývat téměř jakýmkoliv životním tématem, včetně žárlivosti. Pro další informace mě můžete zkontaktovat do emailu a případně se objednat. Přeji pěkný den, Nikola Brixelová

Mgr. Nikola Kotalová (Brixelová)