Nemocniční 20, Ostrava

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Chtěl bych poděkovat paní doktorce Madejové za skvělou diagnostiku a doplňující vyšetření, které vedly k potvrzení diagnózy. Setkal jsem se s ochotu a vysvětlením, jak dále pokračovat. Děkuji.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Paní doktorka mi pomohla hned ve dvou oblastech, a to od dlouholetých problémů se zády a také s migrénou. Vše mi bylo podrobně vysvětleno, poslala mě na potřebná vyšetření a hlavně jsem neměla pocit, že někoho zatěžuji svými “nemocemi”, jak se to u lékaře někdy stává …. Velmi příjemná a ochotná je i její sestřička. Děkuji a jsem ráda, že mohu být ve vaší péči. Lea P.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Tuhle lékařku určitě nedoporučuju. Chodil jsem tam několik let. Při každé návštěvě byla strašně nepříjemná, chovala se povýšeně, až arogantně. Chodil jsem tam s epilepsií a bolestmi zad, u zad vyznělo, jakoby dělala ze mě člověka, co simuluje a epilepsii jsem měl jako dítě, i přesto mi řekla mi, že léky budu užívat do konce života( bylo mi 29 let) Chodil jsem tam hodně nerad, změnil jsem proto neurologa a hele, veškeré pracovní omezení už nemám a žádné léky neužívám a je mi hej !!!

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Paní doktorku Madejovou navštěvuji dlouhodobě a jsem s ní velmi spokojena.Je vždy milá, trpělivá a profesionální. Výborná lékařka -doporučuji.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Velice arogantní a drzý přístup jaký jsem u lékaře nezažil! Dle mého názoru když vidí mladšího pacienta okamžitě s ním komunikuje z patra a odbývá ho jako by své potíže simuloval. Navíc nejevila sebemenší snahu řešit můj akutní problém spjatý s nástupem do nového zaměstnání! Podle ní totiž bolesti trvající 2 měsíce ještě nějakou tu dobu dám,jsem přece mladý... A jako třešničku na dort přidala mé vyřazení z evidence po naprosto klidné a slušné debatě v čekárně mezi ostatními pacienty ve které jsem pouze nesouhlasil s daným termínem návštěvy, který jsem dostal. Při odchodu jsem slušně pozdravil a řekl, že se pokusím najít někoho, kdo bude mít čas dříve a když jsem ke své smůle nenašel nikoho, kdo by ošetřil pacienta jiného specialisty, volal jsem zpět paní doktorce Madejové, že mi nic jiného nezbyde než li vzít ten termín který mi nabídla,ale byl jsem obeznámen, že už nejsem v evidenci!!! NEDOPORUČUJI!!!

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

S paní doktorkou mám dobrou zkušenost, je ochotná, má lidský přístup. Paní doktorku mohu jen doporučit.Měla jsem dlouhou dobu bolesti krční páteře, po nadazení léčby se bolesti vyrazně zmírnily!

Paní doktorka je skvělý odborník, lékař na svém místě, lidsky velice příjemná a i přes plnou čekárnu mi vždy věnuje dostatek času. Dlouhé roky jsem trpěla nesnesitelnými migrénami, paní doktorka mi provedla potřebná vyšetření a stanovila léčbu. Držím se jejich rad a doporučení a již nevím, co je bolest hlavy. Moc ji za to děkuji.

Umístění: Ordinace

S paní doktorkou mám výborné zkušenosti. Přijala mne a důkladně se mi věnovala i přes očividně velmi naplněnou kapacitu. Je moc vstřícná, mohu jen doporučit.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. kontrolní vyšetření

Do této ambulance chodím opakovaně. Vždy velmi vlídný a profesionální přístup lékařky i sestry. Jsem velmi spokojena s práci tohoto kolektivu, nelze nic vytknout.Paní doktorka i sestřička příjemné.

Do ordinace jsem přišel s velkou bolestí krční páteře. Paní doktorka je opravdu odborník na svém místě - po vyšetření a následném rentgenu jsem hned dostal opich páteře a odpovídající léky. Také mi vysvětlila čeho se vyvarovat aby se bolesti znovu nevrátily. Byla velmi příjemná, milá, usměvavá - a totéž platí i o sestřičce.