U vojenské nemocnice 1200, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Za celý svůj život jsem se s tak skvělým lékařem nesetkal. Chvílemi jsem se musel štípat do ruky, abych se ujistil, že se mi to jen nezdá. Naprosto skvělý. Nejen velmi vzdělaný ve svém oboru, ale zároveň velmi milý, lidský, trpělivý, vše do detailu vysvětlí, velmi pečlivý. Přesně znáte všechny možné varianty léčby, rizika, výhody, nevýhody. Můžete se svobodně rozhodnout. Pane doktore děkuji Vám. Pouze pět hvezdiček, mi pro Vás přijde téměř jako urážka.

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor byl během vyšetření nesmírně milý, všechno důkladně vysvětlil, i když se tím "zdržel" a neodbyl mě, ačkoli potíže, se kterými jsem se k němu objednala, byly již přirozeně na ústupu.

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s. Jiný

Pan doktor na svém místě. Vyslechne pacienta, lidský, vstřícný a je hlavně pečlivý. Což už v dnešní době moc nevidí. Co jiný doktor vyšetřuje chviličku, tak on raději o chvíli déle, ale ví co dělá. Nyní čas ukáže, zda léčba proběhla co nejlíp. Zatím to vypadá velmi dobře . Jen tedy být člověk trpělivý a poslouchat rady. Potom léčba jde správným směrem.

Pan Chino mi operoval pravé koleno. Jsem s ním nadmíru spokojená :)

Pan Chino mi v roce 2000 dával dohromady z fotbalu prošláplý kotník. Jednalo se o TROJNÁSOBNOU fraktru a těžké zhmoždění kloubu. Nohu dnes bez obtíží používám bez jakýchkoliv komplikací a to sportuji prakticky denně mnohdy i vícekrát.

Bohužel s tímto hodnocením nemůžu souhlasit. MUDr Chino mi dělal plastiku předního zkříženého vazu kolene a i po 2 letech mám s kolenem obrovské problémy, které mě vyřadily nejen ze sportovních aktivit.

Velmi ochotný, s poctivým přístupem k medicíně, specializuje se na kolena a ramena a je v tom fakt špička...