U.S.G.POL s.r.o., PL gynekolog, lék. genetika
Hanáckého pluku 6/1153, Olomouc

Umístění: U.S.G.POL s.r.o., PL gynekolog, lék. genetika Jiný

Mohu jen potvrdit ostatní názory...paní doktorka je velice příjemná, vše vysvětlí, pomůže, ve svém oboru naprostá jednička. Nikoho milejšího jsem nepotkala.

Paní doktorka je expert ve svém oboru. Lidské jednání, profesionalita, citlivé vyšetřování. Vždycky se u ní cítím dobře, bez stresu. Díky ní a IVF clinic Olomouc jsme po letech snažení otěhotněli a dnes máme roční, zdravou holčičku.

Pokud hledáte v Olomouci gynekologa, neváhejte, je to nejlepší "ženská", kterou znám. Profík ve svém oboru, lidský přístup, s jakou lehkostí vyšetřuje , poslouchá a nacítí se na pacienta, radost takového lékaře mít a vždy jsem se na setkání s ní , ať už na ultrazvuky, nebo běžné prohlídky moc těšila:-) Doporučuji a krásné dny.

Umístění: jiné místo Úspěšné otěhotnění

Geniální paní doktorka! Jedinečně lidský přístup a vysoká profesionalita. Jinde jsme jen vyhazovali peníze a čas téměř všechen vypršel. Stačil lidský přístup, vyslechnutí, povzbuzení, vysvětlení a správná rozhodnutí. Nás doslova zachránily kortikoidy a život se nám změnil. Narodila se nám krásná holčička. Děkujeme!!! Radim

Velmi chválím paní doktorku. Je ochotná řešit problém bez průtahů, má empatii, lidskost. Celkově na pacienta velmi dobře působí. Člověk v ten moment úplně zapomene, že je v "lékařském" prostředí. Nálada je vždy příjemná, otevřená a přátelská. Bezstresová ! To maminky přece potřebují, ne monotonní běžící pás - odkud jsem odešla. Děkuji za péči, která má - co k ní patří. Mgr. Marie Balcárková

Byli jsme u paní doktroky poprvé ,snažíme se o miminko rok a nic tak doufame že paní doktroka nam poradí a pomůže :-) Jinak byla příjemná,ptala se nás ,i mi se mohly na cokoliv zeptat na vše odpověděla :-)

Paní doktorka Soušková je nejúžasnější paní doktorka, se kterou jsem se za celý život setkala. Hezká, milá, empatická, lidská a zároveň profesionálka jak má být. Před tím jsem chodila ke 2 gynekologům - mužům,ale ti nesahají paní doktorce ani po kotníky. Už nikdy nechci chodit k nikomu jinému. Mimo jiné jí vděčím teď za to, že čekám vytoužené miminko:-)

Musím se přidat jen k chvále. K paní doktorce jsem přešla ihned po otěhotnění a i když mé těhotenství nedopadlo (nedalo se s tím nic dělat) tak bych neměnila. Udělala mi snad všechna vyšetření, která se udělat dala (upozorňuji, že po jednom potratu to nikdo dělat nechce), vše vysvětlila, vždy vyslechne, povzbudí a již jsem těhotná znova a teď si mě zve na kontroly velice často a pomáhá co to jde, abych ovládla svůj strach, takže věřím, že to dotáhnu do konce a velký dík bude právě paní doktorce, která mi pomáhá v případě problému i přes e-mail či telefon. Je to úžasná osoba.

Není co vís psát. NEJLEPŠÍ paní doktorka. Když se odstěhovala, tak jsem ani na vteřinku nezaváhala o tom změnit lékaře a byla jen šťastná, když jsem zjistila, že můžu jezdit i do Olomouce. :-)

Velmi vstřícná lékařka,ochotná vždy a všude ,za každých okolností pomoci. Doufám,že i my se dočkáme vytouženého potomka...